Сироватки для обличчя: види та поради з використання

Estimated read time 1 min read

Якщо вам хочеться покращити стан шкіри або посилити дію доглядової косметики, тоді зверніть увагу на такий косметичний продукт, як сироватка для обличчя, що має концентрований склад активних компонентів. В інтернет-магазині Yves Rocher ви знайдете широкий асортимент таких дієвих засобів, що створюються на основі новітніх розробок та екологічно чистої рослинної сировини. Yves Rocher надає чудову можливість ознайомитися зі своєю продукцією, адже до вашого замовлення будуть додані пробники.

Сироватки для обличчя: види та поради з використання

Види сироваток для обличчя

Кожна з сироваток спрямована виробником на розв’язання певної проблеми, тож у продажу можна зустріти такі види, як:

  • зволожувальна;
  • відлущувальна;
  • антивікова;
  • освітлювальна;
  • заспокійлива;
  • для проблемної шкіри.

Зволожувальні продукти – найпопулярніші, на постійній основі їх використовують взимку і влітку, щоб підтримати зневоднену, суху і чутливу шкіру. До складу таких продуктів входить гіалуронова кислота.

Відлущувальні сироватки містять молочну, саліцилову та інші кислоти. Саме завдяки кислотам продукт може м’яко видаляти ороговілі клітини шкіри.

За наявності ознак старіння, наприклад, зморшок, рекомендується використовувати антивікову продукцію. Основні компоненти – це пептиди та антиоксиданти.

Освітлювальна сироватка вирівнює тон обличчя та бореться з пігментними плямами. Одним з основних інгредієнтів є вітамін С, якому притаманні освітлювальні властивості.

Заспокійливий різновид містить екстракти трав та алантоїн, це дозволяє усунути подразнення та заспокоїти шкіру обличчя.

Сироватка для проблемної шкіри буде поліпшувати її колір та стан завдяки тому, що у складі є прополіс, ретиноїди, АНА- і ВНА-кислоти.

Поради з використання сироваток для обличчя

Таким продуктом, як сироватка, бажано почати користуватися з 25 років або коли ви помітите перші ознаки старіння. Краще за все підбирати ідеальний догляд індивідуально з косметологом або дерматологом. Уважно вивчіть інструкцію, адже більшість подібних засобів необхідно зберігати у холодильнику. Для отримання бажаного результату достатньо нанесення кількох крапель. Після того, як ви нанесли засіб на обличчя, можна застосувати ролер – це допоможе підвищити ефективність використання.

Сироватка для обличчя – це дієвий засіб, що допоможе вам покращити стан шкіри, неодмінно додайте його до б’юті-рутини.

Позначки:, , , , , , ,

You May Also Like

More From Author