Вітаміни для волосся, шкіри та нігтів – чи варто їх використовувати?

Estimated read time 1 min read

Цікаво, чи варто приймати вітаміни для здоров’я волосся, шкіри та нігтів? Невеликий стимул для їх здоров’я може допомогти. Фактично, протягом останніх років багато людей почали приймати вітаміни, щоб підтримувати певний стандарт краси.

Читайте далі, щоб дізнатися про вітаміни, які можуть допомогти вам зберегти шкіру, волосся та нігті здоровими. Також дізнайтеся, як ви можете включити їх у свій розпорядок дня.

Що роблять вітаміни для волосся, нігтів і шкіри? Як вони працюють?

Вітаміни для волосся, шкіри та нігтів - чи варто їх використовувати?

Вітаміни для волосся, нігтів і шкіри працюють як добавки для боротьби з дефіцитом і відновлення здоров’я організму. Також відомі як косметичні добавки, вони набули популярності для підтримки здоров’я волосся, шкіри та нігтів.

Насправді вітаміни постійно схвалюють знаменитості та впливові люди в соціальних мережах за їхню безліч переваг.

У наш час екстремальна зміна клімату та постійно зростаюче забруднення негативно впливають на ваше волосся, шкіру та нігті. Крім того, неспокійний спосіб життя та відсутність догляду додають до шкоди.

Таким чином, ви можете відчувати витончення волосся, пошкоджену шкіру та ламкість нігтів через дефіцит вітамінів. У такому випадку вітамінні добавки можуть подолати дефіцит і відновити ваше тіло до його природного стану.

Однак важливо зазначити, що дослідження та опитування щодо переваг цих добавок все ще обмежені. Як наслідок, немає гарантії, що ці продукти помітно змінять ваше волосся, шкіру чи нігті.


Як вибрати вітаміни для волосся, нігтів і шкіри?

1. Якість і ефективність

Купуючи будь-які косметичні добавки, ви можете шукати запатентовану суміш. Також майте на увазі, що точні кількості інгредієнтів, які використовуються в сумішах, розкриваються. Це дозволить вам уникнути будь-яких продуктів, які містять інгредієнти, на які у вас алергія.

2. Репутація бренду

Віддавайте перевагу надійним брендам, коли мова йде про добавки та вітаміни. Шукайте вітаміни, перевірені сторонніми організаціями.

Печатка схвалення третьої сторони гарантує, що продукт містить типи та кількість інгредієнтів, зазначених на етикетці.

3. Можливі протипоказання

Жінкам, які вагітні або годують грудьми, слід бути обережними при використанні будь-яких вітамінних добавок. Деякі компоненти можуть взаємодіяти з ліками або бути небезпечними.

Перш ніж спробувати будь-які нові добавки, завжди проконсультуйтеся з медичним працівником, щоб переконатися, що продукт безпечний для вас.

4. Композиція

Ніколи не ігноруйте список інгредієнтів, купуючи добавку. Там можуть бути деякі незнайомі інгредієнти, про які ви не знаєте. Подивіться в Інтернеті, щоб дізнатися, чи безпечні вони для вас.

Крім того, майте на увазі, що більшість неякісних добавок містять непотрібні добавки. Ці добавки перешкоджають засвоєнню активного інгредієнта організмом.

5. Дозування

Важливо, щоб ви приймали відповідну дозу добавок, яка відповідає вашому типу тіла та шкіри. Здебільшого споживачам важко визначити відповідну дозу, і в кінцевому підсумку вони передозують.

Надмірне споживання харчової добавки може призвести до різних проблем зі здоров’ям. Наприклад, надмірне споживання вітаміну D може спричинити токсичність вітаміну D.

6. Біодоступність

Біодоступність означає здатність засвоюватися та використовуватися вашим організмом. Біодоступність при пероральному прийомі означає, що препарат, який приймається перорально, може бути засвоєний і використаний організмом. Перевірте, чи ваша добавка має таку якість чи ні.

Переваги прийому вітамінів для волосся, нігтів і шкіри

Добавки для волосся, шкіри та нігтів містять такі антиоксиданти, як вітаміни А, С і Е. Вони також містять коензим Q10, марганець, селен, а також жирні кислоти, такі як риб’ячий жир і лляне масло.

Останній часто зустрічається в добавках для волосся та сприяє росту волосся та нігтів. Переваги цих добавок детальніше описано нижче.

1. Вітамін А

Вітамін А є антивіковим засобом, який зменшує спалахи акне. Він також має антиоксидантні властивості. Брак вітаміну А може збільшити ризик розвитку акне. Крім того, вітамін А зволожує шкіру голови та сприяє швидкому росту волосся.

2. Вітамін В

Вітамін B пов’язаний зі зниженням ризику немеланомного раку шкіри та передракових новоутворень. Це незамінний вітамін для волосся і нігтів. Це прискорює ріст вашого волосся та зменшує випадання.

3. Вітамін С

Вітамін С є антиоксидантом, який допомагає в боротьбі з вільними радикалами, а також допомагає в освітленні шкіри та стимуляції колагену. Вітамін С також допомагає запобігти пігментації шкіри.

4. Біотин

Біотин, також відомий як вітамін B7, є вітаміном B-комплексу, який допомагає організму в метаболізмі білків, необхідних для виробництва здорових клітин шкіри, волосся та нігтів.

Люди, які страждають від серйозного дефіциту біотину, часто відчувають випадання волосся, екзему та ламкість нігтів. Добавки можуть допомогти вирішити ці проблеми.

5. Кератин

Кератин — це структурний білок, який міститься у зовнішньому шарі волосся, шкіри та нігтів. Хоча людське тіло виробляє багато його самостійно, любителі краси часто стверджують, що добавки можуть зробити волосся сильнішим і блискучим.

6. Залізо

Залізо допомагає еритроцитам транспортувати кисень до ваших клітин. Як результат, він необхідний для багатьох функцій організму, включаючи ріст волосся. Анемія, викликана дефіцитом заліза, є основною причиною випадіння волосся.

7. Вітамін Е

Вітамін Е є потужним антиоксидантом, який бореться з вільними радикалами та запобігає появі тонких зморшок. Він також відомий тим, що зменшує шкірні захворювання, такі як екзема. Будучи водорозчинною поживною речовиною, вітамін Е допомагає омолодити та відновити сухі кутикули, збільшуючи вологість нігтьового ложа та шкіри навколо нігтів. Його дефіцит може з часом призвести до грубих лускатих ділянок шкіри.

Чи мають вітаміни для волосся, шкіри та нігтів побічні ефекти?

Найпоширенішими побічними ефектами добавок є запор, діарея та розлад шлунка. Ці побічні ефекти, як правило, минущі і зникають, коли організм адаптується до добавок. Якщо будь-який із цих ефектів триває довго або погіршується, негайно повідомте про це свого лікаря або фармацевта.

Часті запитання про вітаміни для волосся, шкіри та нігтів

1. Скільки часу потрібно, щоб вітаміни для волосся, шкіри та нігтів попрацювали?

Вітамінні добавки для волосся, шкіри та нігтів зазвичай починають діяти через чотири-шість місяців щоденного використання. Однак ви повинні використовувати їх постійно, щоб отримати видимі результати. Крім того, результат залежить від людини.

2. Чи можна приймати вітаміни для волосся, шкіри та нігтів разом із полівітамінами?

Уникайте одночасного прийому більше одного полівітамінного продукту, якщо ваш лікар не рекомендує вам інакше. Одночасний прийом подібних продуктів може призвести до передозування або серйозних побічних ефектів.

3. Чи набирають вагу вітаміни для шкіри волосся та нігтів?

Надмірне споживання вітамінів може призвести до збільшення ваги. Вітамін B особливо має репутацію спричиняючи серйозні зміни ваги.

Висновок

Вітамінні добавки для волосся, нігтів і шкіри можуть допомогти боротися з нестачею і повернути природну рівновагу в організмі.

Крім того, більшість харчових добавок містять дуже мало вітамінів і мінералів, що робить їх безпечними для споживачів.

Безпека добавки також багато в чому залежить від марки, яку ви використовуєте.

Рекомендується купувати товари відомих брендів, які підтримуються експертами галузі.

Споживання здорової дієти, яка багата вітамінами, також може допомогти.

Позначки:, , , , , , , , , , ,

You May Also Like

More From Author