Нашийник від бліх для кішок

Estimated read time 1 min read

для того щоб назавжди побороти кровосисних паразитів у кішки, які приносять їй багато дискомфорту, необхідно перш за все дотримуватися простих правил попередження зараження. Для котів і кішок, який ізольований в квартирі, не допустити появу бліх досить легко. Необхідно просто іноді застосовувати спеціалізовані краплі або шампуні. Для тварин, які мають доступ до вулиці, є інші методи, і одним з них вважається нашийник від бліх для кішок.

Плюси і мінуси

Нашийник від бліх має власні як плюси, так і мінуси. Тому перед придбанням необхідно врахувати всі рекомендації та рекомендації. Насправді, переваг у нашийника велика кількість. Він м’який і гнучкий, а прогумований матеріал здатний бути просочений спеціалізованими речовинами під назвою репелентом або інсектицидний препарат.

Дізнаємося більш детально:

 1. Репелент . Відлякує кровосисних комах, наприклад як блохи і кліщі, таким чином надійно захищаючи вихованця від їх нападу. Використовуючи нашийники від бліх і кліщів для кішок з репелентом, необхідно ретельно прочитати інструкцію до використання, в якій вказана тривалість носіння. В основному, дія активного компонента триває близько трьох місяців, тому після закінчення даного періоду, ремінець рекомендується поміняти на новий.
 2. Інсектицидний препарат . В даному випадку, якщо нашийник просочений інсектицидними препаратами (простіше кажучи це отрута для комах), речовина вбирається в шкіру тварини і відлякує паразитів запахом, а в разі укусу дуже швидко вбиває. Даний засіб найкраще використовувати не тільки для знищення бліх і кліщів, але і для їх попередження.

Ремінець від бліх необхідно застосовувати обережно. Хоча і нечасто, але бувають випадки отруєння тварин. Дуже часто аналогічна ситуація відбувається, коли володар кішки застосовує поряд з нашийником ще й сильні краплі від бліх.

Багато хто запитує, чи допомагає нашийник від бліх кішкам? для того щоб розібратися в даному питанні, необхідно дізнатися негативні і позитивні сторони такого способу позбавлення від бліх.

До хороших якостей можна віднести подібні моменти:

 1. Простота використання . Тварині нашийник не заважає і не доставляє дискомфорту. Господареві кішки не потрібно переживати про подібні процедурах гігієнічного плану, як вичісування бліх, купання зі спеціальним шампунем.
 2. Багатосторонність . Крім того, що даний засіб знищує бліх, за допомогою протипаразитарної стрічки можна також і відлякувати подібних небезпечних паразитів, як кліщі.
 3. Довга захист. Тривалість носіння залежить від типу просочення. Стрічки з репелентом можна носити 2-3 місяці, а з інсектицидним препаратом – приблизно шість місяців.
 4. Відсутність передозування . Нашийник хоча і просочений токсичною речовиною, але абсолютно не в токсичній дозуванні для кішки.

Плюс до всього, необхідно відзначити такі переваги, як великий вибір, ціна відповідна якості і акуратний вигляд вашого улюбленця. Але, не звертаючи уваги на те, що даний метод від бліх має ряд хороших моментів, потрібно знати і те, які є мінуси.

До недоліків як правило відносять подібні моменти:

 1. Стрічки, просочені репелентом, не допоможуть у знищенні бліх. Вони можуть тільки відлякувати комах.
 2. Насправді, період дії протипаразитарної стрічки трохи менше, ніж зазначено в інструкції.
 3. Нашийник забороняється застосовувати маленьким кошенятам, яким не виповнилося 3 місяці.
 4. Дія подібного аксесуара направлено тільки проти великої особини. На яйця і личинки засіб не діє.
 5. Активні тварини, які часто бувають на вулиці і люблять скакати по деревах, можуть зачепитися і, як наслідок, отримати травму.

Якщо ви все таки захотіли придбати аналогічний протипаразитарний аксесуар, перед придбанням варто врахувати всі плюси і мінуси кошти. Плюс до всього, важливо спиратися на фізіологічний стан вашого улюбленця (рівень його здоров’я, життєвий образ).

Дізнайтеся також про інші засобах проти бліх у кішок — шампуні , калпи на холку , ін’єкції , таблетки.

Види нашийників для кішок

Є кілька типів ремінців, які застосовуються для знищення і попередження бліх і кліщів. Господарі кішок часто цікавляться, який нашийник від бліх краще. Кожен вид протиблошиної стрічки відрізняється принципом дії і механізмом захисту.

Існує 3 групи цього кошти:

 1. Інсектицидні . Це стрічка, яка просочена інсектицидним препаратом. Дуже часто для цього засобу проти бліх застосовується Діазинон (це фосфорорганічний отрута). Нашийники з Діазиноном вбивають комах протягом 24 годин. Яйця залишаються невразливі до того часу, поки з них не вилупляться личинки, які вже приречені на загибель. Період дії стрічки близько 6 місяців. Кошенятам такий нашийник шкідливий через велику токсичності.
 2. Біологічний . Біо Нашийники повністю безпечні для тварин, так як просякнуті лікарськими рослинами. Але, як для кішок, так само і для бліх, виріб не представляє ніякої загрози. Ремінець призначається виключно для відлякування членистоногих. Тому перед його застосуванням необхідно усунути бліх іншим варіантом. Тривалість захисту буде діяти нетривалий час-близько 3 місяців.
 3. Ультразвуковий . Такий котячий нашийник проти бліх створює електромагнітні коливання, які неприємні для кровососів. Для котів та інших ссавців, ультразвукові ремінці не несуть ніякої небезпеки. Захист діє до 2 місяців.

Якщо систематично застосовувати нашийники від бліх і кліщів для кішок, можна назавжди врятувати вихованця від кровосисних членистоногих, які приносять багато дискомфорту у вигляді постійного свербіння. Ветеринари дуже часто рекомендують нашийник»чистотіл». Це вигідний спосіб захисту не тільки від бліх, а й кліщів. Він відлякує комах різким запахом, а під час укусу вбиває.

Небезпеки під час використання та запобіжні заходи

Нашийники від бліх і кліщів для кішок можуть мати погані явища, про появу яких потрібно відразу повідомити ветеринара. Якщо не дотримуватися рекомендацій застосування або винищувати бліх одночасно декількома варіантами, може з’явитися алергія, яка виявитися сльозотечею, чхання і сильним свербінням. Потрібно пам’ятати, що якщо такі ж симптоми з’являються більше чотирьох днів, це говорить про отруєння інсектицидними препаратами.

для того щоб нашийник від бліх приносив лише користь, важливо дотримуватися наступних порад:

 • застосовувати аксесуар, дотримуючись інструкції;
 • не купувати кішкам протипаразитарну стрічку для собак;
 • не застосовувати маленьким кошенятам, якщо це протипоказано в інструкції;
 • закінчувати використання відразу ж після завершення періоду придатності;
 • застібати ремінець так, щоб залишався простір між шиєю і аксесуаром не менше 1 см.

Найбільше застосовують Нашийники закордонних і українських виробників: Дана-ультра, Барс, чистотіл, Bolfo, Hartz, лікар Zoo. Купувати протиблошину стрічку краще тільки в зоомагазинах і ветеринарних аптеках, і при придбанні цікавитися у Продавця про наявність сертифікатів.

Протипоказання

Здебільшого, протипаразитарні стрічки не роблять несприятливих впливів на організм. Втім існує кілька протипоказань, яких необхідно триматися, щоб не завдати вихованцеві шкоди.

 • вагітні кішки;
 • лактаційний період;
 • маленькі кошенята;
 • слабкі тварини.

Кожна тварина персонально. Кому-то допоможе досить доступний варіант нашого виробника, для інших прекрасно підійде іноземний. Нашийник від бліх для кішок варто вибирати акуратно, спираючись на ряд порад.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

Позначки:, , , , ,

You May Also Like

More From Author