Аквагрим “Метелик”

Estimated read time 1 min read
Аквагрим Метелик - Ветеринар

Аквагрим — це сучасний напрямок у боді-арті. Він користується великою популярністю серед дітей, які з радістю прикрашають руки, обличчя та шию всілякими малюнками. Один із цікавих і креативних варіантів аквагриму для початківців — яскраве зображення метелика.

Що буде потрібно?

Перш ніж приступити до малювання різнобарвної комахи, варто запастися всіма матеріалами та інструментами.

 1. Спеціалізовані фарби. Для створення дитячого гриму застосовуються фарби на основі води. Вони гіпоалергенні й абсолютно безпечні для здоров’я дитини. Для створення метелика можна застосовувати матеріали рожевого, блакитного, жовтого і будь-яких інших кольорів. Фарби можна купувати як окремо, так і в наборах. Великою популярністю користується продукція брендів TAG, Paradise і Wolfe. Фарби насичені і тримаються дуже довго на шкірі, не втрачаючи яскравості.
 2. Пензлики. Щоб малювати основу метелика і різні дрібні деталі, також необхідно запастися двома пензликами. Один із них має бути тонким, інший — товстим. Найкраще підбирати м’які пензлі з краями округлої форми.
 3. Губки. Для розтушовування деяких деталей і видалення всього зайвого знадобляться два спонжики.
 4. Склянка з водою. Можна в ньому буде обполіскувати пензлики і губки перед застосуванням інших кольорів. Крім того, необхідно запастися і серветками, які стануть у пригоді для просушування пензликів.

Для прикраси виконаної роботи також можуть застосовуватися спеціалізовані стрази і блискітки, які клеяться до тіла або крил метелика.

Єдині правила нанесення гриму

Заздалегідь необхідно вивчити і правила нанесення гриму.

 1. Перед тим як приступити до роботи потрібно випробувати фарбу. Продукт необхідно нанести на маленьку ділянку тіла. Через 30 хвилин необхідно перевірити, чи немає на шкірі якихось почервонінь. Якщо все гаразд, можна продовжити наносити аквагрим.
 2. Не можна застосовувати аквагрим, якщо є наявність шкірних висипань. Це призводить до погіршення ситуації.
 3. Перед малюванням шкіру потрібно добре очистити і знежирити. Для цього необхідно вмитися теплою водою, застосовуючи будь-яке мило і промокнути обличчя рушниками з паперу або м’якою серветкою з мікрофібри. Розтирати шкіру при цьому не можна.
 4. Не можна в жодному разі замінювати особливі засоби для аквагриму звичайними водоемульсійними фарбами на основі поліакрилату. Це призведе до пересихання шкіри і появи на ній почервоніння і висипань.
 5. Щоб майбутній малюнок вийшов красивим і обдуманим, ескіз потрібно завчасно накидати на паперовому носії.
 6. Малювати метелика слід короткими мазками. Кожен рух має бути точним і акуратним.
 7. Наносити фарби можна не тільки в 1 шар, але також і в два. Це дає можливість зробити колір малюнка набагато яскравішим. Робити це варто акуратно. Перед нанесенням другого шару перший потрібно досить добре висушити. Так різноманітні кольори не змішуватимуться між собою.
 8. Якщо для створення малюнка застосовуються і світлі, і фарби в яскравому кольорі, роботу починати варто з базових відтінків.
 9. Щоб одяг не боявся бруду в процесі створення малюнка, перед роботою його можна закрити спеціальною накидкою.

Якщо дотримуватися таких нехитрих правил, малюнок вийде акуратним і симпатичним.

Звичайний варіант для початківців

Починати навчатися аквагриму варто зі звичайних і зрозумілих схем. На прикладі однієї такої роботи можна здогадатися принцип малювання будь-якого метелика.

 1. Для початку світлими фарбами необхідно намітити контур майбутнього малюнка. Широким пензликом на щоках і скронях малюють красиві крила. Верхні мають бути більшими, а ті, що знаходяться знизу, — маленькими. Краї крил можуть бути і округленими, і гострими. Усе може залежати від побажань художника.
 2. Коли основа малюнка висохне, варто підкреслити крила, промальовуючи контур. Зазвичай для цього застосовується темніша фарба.
 3. Матеріалом того ж кольору необхідно зобразити тулуб і голову.
 4. Між бровами акуратними рухами пензля потрібно зобразити вуса.
 5. Завершивши з малюванням тулуба і крил, можна приступити до їхнього розфарбовування. Художникам-початківцям необхідно обмежитися зображенням звичайних точок, тонких ліній і смужок.

Діючи за таким покроковим майстер-класом, зобразити на обличчі милого метелика зможе кожен, у кого є бажання.

Незвичайні ідеї

Навчившись малювати звичайних метеликів, можна приступити до створення дуже складних і цікавих малюнків.

Маска-метелик

Подібний варіант сподобається не тільки дитині, а й дорослому. Малюється аналогічний метелик дуже легко.

 1. Для початку слід вирівняти тон обличчя і приховати всі недоліки.
 2. Далі жовтою фарбою на лобі та на повіках потрібно зобразити красиві завитки. Для цього застосовується пензлик середньої товщини.
 3. Між бровами і на переніссі жовтими завитками накреслюють голову і тіло метелика. До верхньої його частини домальовують вусики комахи.
 4. Більш товстим пензлем на щоках малюють крила метелика. Вони теж мають складатися з красивих завитків.
 5. Коли жовті лінії стануть сухими, малюнок потрібно доповнити деталями синього кольору. Це дасть можливість зробити його набагато яскравішим.
 6. На цьому кроці потрібно виділити підводкою відповідного кольору очі. Це дасть можливість зробити погляд більш виразним.
 7. Щоб намальований метелик мав яскравіший вигляд, його необхідно додати блискітками. Наносити їх рекомендується за допомогою вологого пензля. Так вони ляжуть на покрив шкіри більш товстим шаром.

Завершивши зі створенням маски, варто підфарбувати вії та губи. Цей тип мейк-апу дійсно можна доповнити накладними віями. Це зробить його тільки привабливішим.

Про те, як зробити маску метелика, дивіться в наступному відео.

Малюнок на руці

Фарби для аквагриму можна застосовувати не тільки для малювання на обличчі. Красиву комаху просто буде зобразити і на руці. Поетапний процес створення подібного легкого малюнка виглядає так.

 1. Для початку потрібно зобразити крило метелика. Насамперед малюється його контур, потім він потроху заповнюється фарбою.
 2. Так само необхідно зобразити і праве крило.
 3. Під великими крилами малюються невеликі.
 4. Далі потрібно зобразити тулуб метелика. Він складається з 2-ух зворотних крапель. Кожна з них малюється між парою крил.
 5. Контур метелика потрібно обвести фарбою білого кольору.
 6. Завершивши з крилами, необхідно зобразити вусики. Для цього також застосовується біла фарба.
 7. Готового метелика прикрашають маленькими білими крапками. Розташовують їх на невеликій відстані одна від одної.

Подібний малюнок сподобається як маленькій дівчинці, так і підлітку.

Красиві варіанти

Як джерела натхнення під час малювання метеликів можна застосовувати варіанти готових робіт.

Райдужний метелик

Подібний малюнок має дуже красивий вигляд. Крила метелика розфарбовані всілякими відтінками. Переходи між кольорами плавні. Тому малюнок виходить акуратним і привабливим. По контуру малюнок обведений фарбою чорного кольору. Це дає можливість зробити його більш помітним на тлі блідої шкіри. Заповнюють композицію білі крапки різного розміру. Вони розміщуються і над крилами, і над вусиками комахи.

Блакитна

Для створення подібного яскравого святкового образу знадобляться фарби білого і блакитного кольору, блискітки, а ще м’які пензлики. Метелик у цьому варіанті малюється тільки з одного боку обличчя. Але його зображення виходить не менш красивим. Доповнює образ і макіяж губ.

Рожевий малюнок

Любительці милих і яскравих образів подібний варіант аквагриму точно припаде до душі. Виконується він всілякими рожевими відтінками. Чіткої межі між нижніми і верхніми крилами немає. Контур крилець доповнює фарба чорного кольору. Вона ж застосовується і для створення звичайного тулуба з головою та вусами.

Крило метелика

Замість зображення цілого метелика на щоці можна зобразити тільки крильце комахи.

Подібний малюнок, виконаний спеціалізованими фарбами для аквагриму, може стати прекрасним доповненням вечірнього мейк-апу.

Сніговий аквагрим

Не простий метелик, виконаний у біло-блакитних фарбах, має дуже ніжний вигляд. Подібним способом можна доповнити новорічний образ маленької дівчинки.

Поруч із комахою гарно виглядають красиві сніжинки різного розміру. Їх малюють за допомогою досить тонкого пензлика.

Весняний малюнок

Доповнити контурний малюнок із зображенням крил метелика можна і ніжними весняними квітами. Білі суцвіття вишні красиво комбінують із ніжно-рожевою основою арту. Щоб образ дівчинки вийшов завершеним, його можна доповнити світло-рожевою помадою.

Фантазійний метелик

Подібний малюнок здається дуже непростим. Але, по суті, він складається все з тих же крил і завитків, що прикрашають основу малюнка. Казковості цьому образу додають блискучі на сонці стрази, зафіксовані в куточках очей і над бровами.

Малювання метеликів фарбами для аквагриму — це захопливе заняття як для дітей, так і для дорослих. Освоївши лише кілька ключових прийомів, кожен, хто має бажання, зможе самостійно створювати незвичайні малюнки на обличчі й тілі.

Позначки:, ,

You May Also Like

More From Author