Аквагрим “Людина-павук”

Estimated read time 1 min read
Аквагрим Людина-павук - Ветеринар

Аквагрим можна назвати досить новим напрямком боді-арту. Усього протягом кількох хвилин майстри подібного напряму можуть легко перетворити обличчя на незвичайну маску, застосовуючи для цього спеціалізовані фарби. Аквагрим на тіло здатні наносити і діти, і дорослі. Особливу популярність такий грим має у дітей і підлітків. Вони зазвичай вибирають для себе образи різних героїв, супергероїв. Одним із часто вживаних образів вважається зображення Людини-павука. Потрібно розібратися, як зобразити таку маску на обличчі і що, щоб це зробити, знадобитися.

Що буде потрібно?

Для аквагриму задіюють косметичну фарбу на основі води. Щоб зробити аквагрим, майстру необхідно потурбуватися про деякі матеріали та інструменти.

У роботі будуть потрібні:

 • фарби;
 • кілька пензлів;
 • спонжі;
 • ємність із водою;
 • серветки;
 • дзеркало маленького розміру.

Під час роботи можуть знадобитися ємності з блискітками і трафарети. Всі ці предмети продаються в спеціальних магазинах, їх можна вибрати в комплекті або окремо. За продукцією можна вирушити в косметичні магазини, відділи для художників або в центри, що займаються реалізацією продукції для акторської майстерності.

Також необхідно приготувати накидку, що захищає одяг від бруду. Наявність обруча допоможе прибрати волосся з чола, тому без цього атрибута навряд чи можна обійтися.

Щоб дитина не нудьгувала під час процесу, бажано розпис виконувати перед великим дзеркалом: це дасть можливість їй із захопленням спостерігати за здійсненням чарівної зміни.

Підбираючи фарби, необхідно звертати свою увагу на перевірену продукцію. Найпопулярнішими є фірми TAG, Paradise, Wolfe, Kryolan та інші. При нанесенні фарб відомих виробників можна не боятися, що вони почнуть стиратися або текти прямо під час проведення урочистості. Вибір палітри з основними відтінками дасть можливість заощадити, оскільки купівля баночок окремо коштуватиме дуже дорого.

Щоб грим лягав правильно, важливо вибрати для цього відповідні пензлі. Свій вибір краще зупинити на м’яких пружних варіантах з округленими кінцями. Застосування подібних пензлів з різними товщиною і розміром дає можливість позначити лінії, змінюючи їхню товщину, кути. Домальовування дрібних деталей, візерунків і тонких ліній зазвичай виконують тонким пензликом круглої форми.

Аквагрим потрібно наносити на покрив шкіри дитини обережно. Добротність матеріалу і наявність натуральних м’яких пензлів дадуть можливість зробити процедуру приємною і розслаблюючою. При розробці мейк-апу для дітей багато фахівців застосовують матеріали з особливими маркерами, наприклад, 3+, 6+ і т. д.

Деякі вважають за краще застосовувати виключно компоненти природи, які отримані з морквини, буряка або кави, які перемішують з крохмалем або дитячим кремом.

Добре себе проявили фарби з восковою основою, що містять безпечні пігменти. Зроблені вони у вигляді олівця, що полегшує процес нанесення. Малюкам ідеально підходять крейда або олівці. Старшим дітям і дорослим можна підбирати будь-які варіанти. Під час вибору фарб необхідно подивитися на їхню текстуру: вона повинна бути однаковою і не розпадатися. Вироби не повинні мати поганого запаху.

Під час нанесення мейк-апу можна не боятися проблем зі шкірою, тому що в роботі застосовуються гіпоалергенні сертифіковані матеріали. За бажання можна скористатися вже готовими формами з силікону, це дає можливість не тільки полегшити роботу майстра, а й відтворити найяскравіші деталі у вигляді шрамів, ран тощо.

Щоб знімати макіяж, необхідно намочити ватний тампон водою і витерти ним обличчя або ж просто змити грим водопровідною водою. Видалити фарби з восковою або олійною основою можна за допомогою пінки для видалення мейк-апу або мила. Залишків блискіток можна позбутися за допомогою шматочка скотча, який приклеюють на ділянку з блискітками і відразу ж знімають.

Малюкам до 3 років наносити аналогічний макіяж не рекомендується. Не потрібно наносити аквагрим і дітям, схильним до алергічної реакції.

Краще виконати перевірочний тест, нанісши на руку трохи фарби, і подивитися за реакцією протягом півгодини. У разі появи висипу, свербежу або почервоніння від процедури потрібно відмовитися.

Як поетапно зобразити маску?

Нанесення аквагриму точно таке саме, як і зображення малюнка на паперовому носії. Перед роботою потрібно враховувати всі тонкощі, адже невірно окреслена лінія або інша похибка може призвести до того, що весь макіяж доведеться змити. Бажано заздалегідь намалювати ескіз на паперовому носії або потренуватися на менш складних малюнках, підібравши в якості моделей друзів, членів родини.

Алгоритм дій незалежно від варіанту дизайну зазвичай проходить за одним сценарієм.

 1. Покрити обличчя тоном. Для цього застосовують спонжик. Важливо рівномірно нанести шар і залишити його до повного висихання.
 2. Нанести малюнок за допомогою пензликів, що підходять за розмірами. Під час нанесення слід, щоб фарба не капала і не розтікалася, консистенція її має бути кремоподібною. Неточності прибирають вологою серветкою або спонжем.
 3. На останньому етапі за потреби або бажання клієнта наносять блискітки, стрази.

Перед нанесенням аквагриму дитині необхідно запитати її, щоб вона розслабилася. Бажано трохи поводити по її обличчю сухим пензликом: це заспокоїть дитину і налаштує на процес. Дітям нанесення такого мейк-апу дасть можливість здійснити мрії та відчути себе улюбленим персонажем. Хлопчаки дуже часто вибирають образи супергероїв, одним із них вважається Людина-павук.

Можна зробити грим у вигляді цільної маски на все обличчя або у вигляді невеликої маски, підібравши зону для мейк-апу в зоні очей.

Майстрам-початківцям підійде найпоширеніший варіант із цільною маскою, який не вимагає промальовування дрібних елементів у великих кількостях. Процес нанесення цільної маски полягає в такому.

 1. Потрібно замалювати обличчя фарбою в червоному кольорі. Для цього застосовують спонж, змочений у фарбі. При цьому зону біля очей залишають незафарбованою.
 2. Далі необхідно взяти чорну фарбу і за допомогою тонкого пензля позначити павутину, рухаючись у напрямку від носа до щік.
 3. Залишилося обробити зону біля очей. Її промальовують фарбою білого кольору.
 4. На останньому етапі потрібно згладити переходи від однієї фарби до іншої. За бажання майстер окреслює контури маски.

Такий варіант легкий. Можна зробити і більш непростий варіант, якщо кваліфікація майстра це дає можливість. Такий грим може бути не тільки дитячим, також він може застосовуватися і для дорослої людини.

Щоб нанести аквагрим у вигляді Людини-павука, слід приготувати таке.

 1. Узяти фарбу білого кольору і нанести її на ділянку біля очей. Цю зону бажано добре опрацювати, нанісши фарбу двома шарами.
 2. Далі необхідно взяти баночку з червоною фарбою і замалювати частину, яка залишилася обличчя, розтушувавши контури пензликом або зволоженим спонжем.
 3. Після чого за допомогою плоского пензля проводять лінії чорною фарбою, рухаючись від чола до підборіддя. Потім приступають до появи малюнка у вигляді павутини, не чіпаючи зону біля очей і підборіддя.

Будь-який хлопчик із радістю підбере для себе такий аквагрим, тим паче якщо доповнити його відповідним костюмом.

Малюнки на половину обличчя

У звичайному варіанті маска Людини-павука малюється на все обличчя. Все таки, існує дуже багато дуже цікавих і креативних варіантів, коли малюнок займає тільки половину обличчя. Подібний варіант ідеально підійде хлопчикам і дівчаткам, а ще людям у віці, які віддають перевагу мінімалізму. Беручи до уваги розмір малюнка, приділяють величезну увагу деталям, ретельно промальовуючи дрібні деталі.

 1. Щоб надати очам більшої виразності, необхідно правильно наносити косметику. Під час фарбування нижньої повіки дитина повинна подивитися вгору, а під час промальовування верхньої повіки — вниз.
 2. Далі аквагрим наносять на щоку і лоб.
 3. Потрібно приділяти велику увагу виділенню куточків очей.
 4. На останньому етапі потрібно зробити коригування малюнка, заповнивши дрібні деталі.

Чорний колір дасть можливість виділити деталі, ефектно доповнивши малюнок. Для промальовування елементів застосовують пензель, тримаючи його, як олівець. Це дасть можливість отримати більш чітку й акуратну лінію. Пензель потрібно намочити водою, потім опустити у фарбу, провернувши по колу. Необхідно стежити, щоб пензель розташовувався під прямим кутом. До промальовування другого шару потрібно приступати тільки після повного висихання попереднього відтінку.

Наносити аквагрим рекомендується рухами по колу. Нанесення за допомогою рівних мазків призводить до просвічування малюнка.

Незвичайні варіанти

Серед цікавих і креативних варіантів зазвичай виділяють малюнок на частині обличчя. Дуже часто подібний малюнок доповнює павучок. Він може бути різноманітного розміру, рухатися в різному напрямку, сидіти на павутині або ж без неї. Павучка малюють чорним кольором, за бажання промальовуючи деталі фарбою білого кольору.

Його можна зобразити:

 • у зоні між очей;
 • на щоці;
 • на лобі.

Підключивши фантазію, можна виконати дизайн у різних варіантах.

Позначки:, ,

You May Also Like

More From Author