Волосся – Чому після пологів випадає волосся?

Estimated read time 1 min read

Організм жінки під час вагітності проходить через багато речей. Ні, ми не маємо на увазі перепади настрою та бажання. Ми говоримо про прекрасне сяйво під час вагітності та надто об’ємне волосся.

Але коли жмутки цього дорогоцінного волосся починають випадати після пологів, вас це спантеличило? Не хвилюйтеся, більшість жінок відчувають незвичайне випадання волосся після вагітності. Цей стан часто пов’язаний зі стресом, пов’язаним з молодою мамою. Але наскільки це правда?

Давайте зрозуміємо, чому насправді післяпологове випадіння волосся трапляється у багатьох жінок і як це можна зупинити.

Що таке випадання волосся після пологів?

Волосся - Чому після пологів випадає волосся?

Післяпологове випадання волосся відбувається після народження дитини. Зазвичай це вражає всю шкіру голови і виникає через гормональний дисбаланс після вагітності.

Багато жінок схильні пов’язувати випадання волосся після пологів зі стресом від народження новонародженої дитини. Що ж, стрес може спровокувати випадання волосся. Однак у цьому випадку більш імовірно, що у вас може випадати волосся через гормональні коливання.

Коли починається післяпологове випадання волосся?

Випадання волосся зазвичай починається через 1-6 місяців після пологів. Після пологів кількість гормонів, необхідних організму для підтримки вагітності, знижується. Це пояснюється тим, що організм більше не потребує таких високих рівнях цих гормонів.Ти знав?


У 40-50% жінок після пологів випадає волосся.

Чому випадає волосся після вагітності?

Волосся - Чому після пологів випадає волосся?

Крім ваших фізичних змін, ваші гормони також проходять через американські гірки під час і після вагітності. Під час вагітності у більшості жінок волосся стає густішим і густішим. Це відбувається через підвищення рівня ХГЧ (хоріонічного гонадотропіну людини). Ваші рівні естрогену та прогестерону також високі в цей період.

Після того, як ви народите дитину, ваше тіло відчуває раптове падіння цих гормонів. Це падіння відбувається тому, що ваше тіло готує свої гормони до повернення в норму. Волосся, яке більшість жінок не втрачали під час вагітності, тепер має тенденцію випадати. Це створює враження, що ви втрачаєте занадто багато волосся, ніж зазвичай.Примітка:


Естроген і прогестерон – жіночі гормони, які підтримують розвиток дитини в утробі матері. 


Коливання цих гормонів також є причиною менструації у жінок.


Як контролювати випадання волосся після пологів?

Післяпологова втрата волосся — це, в основному, спроба волосся зберегти свій нормальний цикл. Науково підтверджених методів лікування цього не існує. Однак ви можете спробувати деякі з цих порад, щоб зробити ваше волосся більш густим.

1. Уникайте стилізації (принаймні на деякий час)

Поки ви не помітите зменшення випадання волосся, уникайте нагрівання. Тепло сприяє пошкодженню та ламкості волосся. Це навіть може зробити ваше волосся більш тьмяним.

2. Уникайте надто сильного чищення

Важливо розчісувати волосся. Але занадто сильне чищення може призвести до того, що воно зламається. Мало того, це може призвести до випадання жмутів волосся.

3. Використовуйте шампуні для збільшення обсягу

Існує ряд доступних продуктів, які можуть приховати ваші плями волосся. Ці продукти, як правило, роблять ваше волосся густішим і густішим. Поговоріть зі своїм лікарем про продукти, які ви можете використовувати для волосся, залежно від його типу та текстури.

4. Приймайте вітамінні добавки

Вітаміни не можуть запобігти випаданню волосся, але вони сприяють росту волосся та здоров’ю волосся. Тому переконайтеся, що вам не бракує вітамінів і мінералів.

5. Їжте добре

Ваша дієта відіграє важливу роль у визначенні здоров’я вашого волосся. Ви повинні переконатися, що ваше волосся отримує всі необхідні поживні речовини, дотримуючись дієти, багатої на вітаміни, мінерали та білки. Овочі, фрукти та молочні продукти є хорошими джерелами цих поживних речовин.

Чи може ваш цикл випадіння волосся повернутися до нормального стану?

Випадання волосся після пологів відбувається через падіння гормонів, що призводить до миттєвого випадання жмутів волосся. Однак, коли ваші гормони повертаються до свого нормального/початкового рівня, цикл випадіння волосся також повертається до нормального.

Під час грудного вигодовування також деякі з цих зайвих пасм волосся можуть звисати на шкірі голови. Однак, коли ваша дитина починає пити з сипера, ці додаткові замочки також можуть відпасти. Коли ваші гормони стабілізуються, ви помітите зменшення випадання волосся.

Висновок

Випадання волосся після пологів є нормальним явищем і вражає майже половину новоспечених матерів. Це триває кілька місяців після вагітності, поки ваші гормони не стабілізуються. Випадання волосся після пологів не піддається лікуванню. Ваш цикл випадіння волосся повернеться в норму, коли зроблять це ваші гормони. Але до того часу ви можете переконатися, що випадання волосся не вийде з-під контролю за нашими вищезазначеними порадами.

Позначки:, , , , , ,

You May Also Like

More From Author