Корсет для формування талії

Корсет для формування талії - Ветеринар

Корсети мають досить вагому історичну значимість і власне існування вони почали вже дуже давно. Історичні дані свідчать про те, що найперші вбрання з корсетами з’явилися ще за 2000 років до початку нашої ери.

Корсет для формування талії - Ветеринар

Як відома частина європейського одягу, корсет з’явився лише в шістнадцятому столітті нашої ери. Класичний жіночий корсет мав певну схожість у зовнішності та найменуванні з обладунками французьких солдатів того часу, тому такі вироби часто плуталися у вимові.

Щодо місця, де корсет почав власне існування і набув дуже широкого розповсюдження, історики вагаються в ухваленні однозначного рішення: одні схиляються до французького народження, інші вважають батьківщиною корсета Іспанію.

У шістнадцятому столітті корсети не застосовували з метою коригування фігури, вони мали дещо прямий вигляд, оскільки виготовлялися з жорстких матеріалів. Трохи пізніше, в еру правління Єлизавети I, у виготовленні корсетів почали використовувати китовий вус, завдяки йому виріб став дуже пластичним, за рахунок чого міг повторити форми тіла жінки.

Надалі корсети широко застосовувалися, будучи частиною як жіночих, так і чоловічих костюмів. А за часів Вікторіанської епохи корсети допомагали у створенні чудового вбрання з пишними сукнями, підкреслюючи при цьому вузьку талію і апетитні груди.

Під час початку Першої світової зовнішні і робочі особливості корсета дещо змінилися, виріб став більш вільним і знову набув прямих форм. До сучасного вигляду і фасону корсет прийшов лише до кінця двадцятого століття, і донині зберігає такий зовнішній вигляд.

Що це таке?

Під корсетами припускають предмет одягу, який, як правило, відносять до жіночого гардеробу, являє собою виріб у вигляді широкої смуги тканини, а багато моделей — і у вигляді вужчого пояса. Цей виріб має певне призначення — корекція силуету.

Багато корсетів обладнано шнурівкою на задній його частині, деякі можуть мати тонкі бретелі та чашки для грудей, а багато моделей не зачіпають груди, у такий спосіб уберігаючи молочні залози від тиску, який зазвичай чинить навіть негативний вплив.

Сучасні, більш еластичні корсети, мають застібки на передній частині, у вигляді багатьох гачків, розміщених у кілька рядів. Можуть бути використані блискавки або навіть ґудзики. Варіант застібки в передній частині має набагато більший успіх, оскільки є набагато комфортнішим і функціональнішим.

Особливості

До особливостей корсета, що формує талію, перш за все, відносять те, що він поширений не тільки серед жінок, а й серед чоловіків.

Здебільшого чоловічий корсет має велике поширення серед спортсменів і слугує для дуже сильної фіксації м’язів преса і спини, допомагаючи зберегти потрібні форми під час нарощування маси м’язів.

Що стосується жіночих корсетів спортивної моделі, необхідно виділити, що вони мають низку тих самих особливостей. Оскільки в процесі силових навантажень талія може значно збільшитися завширшки, корсет чинить здавлювальну дію, запобігаючи цьому процесу.

Говорячи про особливості такого виробу, слід підкреслити зручність, пластичність, а ще дію, спрямовану на формування більш привабливого і красивого зовнішнього вигляду.

Кому підійде і навіщо потрібен?

Корсет потрібен усім тим, хто бачить недоліки у власній фігурі і хоче їх підкоригувати. Традиційна модель корсета надає ефект підтримки для грудей, роблячи їх візуально більш пишними і пружними.

Крім цього, роблячи талію дуже тонкою, корсет зорово додає ширини в плечі, що, як правило, робить “ведмежу послугу” дівчатам з, і без цього, об’ємними плечима. Тому під час вибору корсета необхідно бути акуратнішим і ретельно розглянути різноманітні моделі кількох розмірів.

Найбільше корсет підходить високим жінкам з пишними об’ємом, адже за допомогою коригувального ефекту, він допомагає привести фігуру до дуже красивого вигляду. Власне за високого зросту корсет має більш грамотний розподіл по всьому тілу, охоплюючи всі необхідні його ділянки.

Для дівчат з маленьким зростом доведеться вибрати укорочену модель корсета, виготовлену у вигляді широкого пояса. А для чоловіків підійде будь-яка модель, що втягує об’ємний живіт.

Чи є протипоказання?

Незважаючи на те, який чудотворний вплив корсет чинить на зменшення об’ємів на талії, є дуже багато протипоказань до його носіння. У набагато ранні періоди історії корсети навіть вважалися шкідливими і небезпечними для здоров’я.

А річ у тім, що дуже велике здавлювання грудної клітки і черевної ділянки погано впливає на роботу органів, що знаходяться всередині. Через сильне здавлювання нижньої частини легень може розвинутися недокрів’я через недостатню окислюваність крові.

Крім цього, зміщується печінка і деформується шлунковий канал, що зі свого боку чинить вкрай несприятливий вплив на прохідність шлунка, товстої і тонкої кишки.

Не у всіх країнах були навіть зафіксовані випадки раптової смерті в разі безмірно активних рухів під час носіння занадто туго затягнутого корсета.

Але не варто боятися такого виробу, адже при грамотному застосуванні він не тільки не несе ніякої шкоди, а й має позитивний вплив.

  1. По-перше, не потрібно занадто сильно затягувати виріб, щоб не порушити кровообіг і дихальні процеси.
  2. Друге, краще зменшити носіння тугого корсета до кількох годин на день, якщо, зрозуміло, немає якихось особливих медичних приписів.
  3. Третє, краще підбирати модель з натуральних тканин, що добре провітрюються, щоб надмірно не завантажувати шкіру.

Різновиди

Різновидів корсетів для талії не дуже багато, як на перший погляд здається. Корсети відрізняються не стільки за фасоном і моделлю, скільки за своїм виглядом і компонентами декору.

Наприклад, щоденні моделі, а ще ошатні корсети роблять з атласного матеріалу, з декором у вигляді приємних мережив, намистин, різних стрічок і воланів. Таким чином, виріб такого роду прекрасно підійде для чудового виникнення на урочистому заході.

Спортивний корсет робиться з більш гнучкого матеріалу, який може точно повторити форми тіла. Така модель використовується для формування “осиної талії“.

Для тренування краще застосовувати низку застібок із сильною затяжкою, щоб найщільніше зафіксувати ділянку талії, щоб ефект, який формує талію, був найпомітнішим і найефективнішим.

Тренувальний корсет можна застосовувати і поза тренажерним залом, одягаючи його на пробіжку або тривалу прогулянку пішки. Крім цього, такий корсет можна одягнути під одяг, щоб вразити оточення.

Крім цього, корсети відрізняються шириною. Корсет-пояс вважається вужчим і впливає лише на область талії та живота. Досить широкий корсет впливає і на низ живота, і на стегна, і на область талії, а ще на область під грудьми.

Відгуки

Перед купівлею виробу краще заздалегідь почитати відгуки споживачів, щоб мати більш повне уявлення про його плюси і недоліки. Вивчення відгуків допоможе спростити вибір моделі та виробника, що збереже час, витрачений на придбання.

Проаналізувавши відгуки, ми з’ясували, що спортивні корсети широкої моделі, які призначені для формування талії, дійсно допомагають у цій справі та чинять досить ефективний вплив.

У разі постійних занять спортом такий корсет, сенс якого носіння для створення більш неширокої талії, чинить і гарний вплив і на живіт, тримаючи м’язи в тонусі й допомагаючи шкірі підтягнутися.

Проаналізувавши фотозвіти споживачів, ми бачимо досить явну різницю між тим, що було до, і тим, що стало після носіння подібного виробу.

Образи з корсетами

Оскільки корсети, що утворюють талію, застосовують не тільки для спорту, але також і в повсякденності, розумно висловити припущення, що з таким елементом гардероба можна створити досить цікаві образи. Наприклад, ми вибрали кілька найбільш вдалих і гармонійних нарядів.

Позначки:, , , ,

You May Also Like

More From Author