Як стати хорошим коханцем: 5 порад від жінок

Estimated read time 1 min read

Хороший секс – запорука здоров’я і щастя в стосунках. Це командна гра, яка для багатьох жінок часто закінчується на «і все?!». Щоб стати легендою в ліжку, варто дізнатися, що про це думають жінки.

1. Забудьте про побачене в порно

Перше правило хорошого коханця: забудь все, чого навчають порнофільми. Ні, саме по собі порно навіть корисно, якщо це спільний з партнеркою розігрів перед основною грою. Просто порно вчить неправильним речам. Так, як це відбувається в порноролик, в житті не буває. Можна провести аналогію з фільмами про спорт: ви ж не станете вчитися карате за фільмами Брюса Лі?Візьмемо позу «Наїзниця спиною вперед». Це ідеальний варіант для оператора: процес як на долоні, не потрібно проявляти чудеса акробатики, щоб зняти пікантний вигляд. В реальності не найвдаліший вибір. По-перше, пеніс не дістає до чутливих зон піхви. По-друге, це незручно і навіть небезпечно: великий ризик пошкодити член при занадто різкому русі.Секс в порнографії більше схожий на роботу відбійним молотком: 20 хвилин фрикцій закінчуються посередньої імітацією оргазму. Анальний секс, як його зображує порнографія, взагалі небезпечно повторювати в реальному житті. Тому, будь ласка, не копіюйте порнозірок в ліжку.

2. Приділіть час розігріву

Важлива складова хорошого сексу – його тривалість. Це не годинні постільні сутички, як в порно. Такий секс набридає, вимотує і дратує. Тривалість сексу не залежить від тривалості перебування пеніса в піхву. Навпаки, ідеальний час проникнення – це 7-13 хвилин. Ми говоримо про тривалості всього акту любові.

Вся справа в причинно-наслідкових зв’язках.Тому чоловіки часто досягають оргазму швидше жінок. Чоловік стартує там, де жінка ще тільки розігрівається.

Як стати хорошим коханцем: 5 порад від жінок

Допоможе хороша прелюдія. Спроби «зловити радіо», накручуючи нещасні соски партнерки, або з’їсти її вухо – це не прелюдія. Чуйний чоловік знає, що у жінки, крім грудей, є інші ерогенні зони.Ніжний поцілунок в місце з’єднання шиї і плеча може звести жінку з розуму. Торкання внутрішньої поверхні стегон кінчиками пальців змусять тремтіти від пристрасті. Не поспішайте приступити до основної страви, наберіться терпіння і потратьте час на вивчення тіла партнерки. Результат у вигляді феєрверку оргазмів варто того.

3. Перестаньте думати пенісом

Почніть думати руками, а також язикои. Найбільша помилка чоловіків – вважати, що для якісного сексу потрібно тільки правильне обладнання, бажано побільший і товстіший. Цього достатньо, щоб жінка стогнала від задоволення, а друзі заздрили. Такому вчить порно.Це чоловікам потрібен пеніс для оргазму. У жінок все може бути по-іншому. За деякими даними, менше 35% жінок відчувають чисто вагінальний оргазм. У більшій частині жінок (майже 80%) оргазм залежить від оральної і мануальної стимуляції статевих органів. Їм не важливі розмір і товщина пеніса, швидкість і сила фрикцій.

Загальних рецептів не існує. Одній подобаються ласки язиком, інший – дотик пальців, третя любить, коли її чіпають всією долонею. Вивчайте жінку і, заради всього святого, пострижіть і почистіть нігті.

4. Прагніть до різноманітності

Секс вбиває монотонність і одноманітність. Згадайте перші місяці спільного життя – секс зносив дах. І не тому, що ви володіли позами з бо п’ятої сторінки «Камасутри». Вся справа в новизні. Людський мозок потребує свіжих враженнях, новий досвід і стимул. Медовий місяць – час, коли мозок наповнював організм дофаміном. На жаль, мозок швидко звикає до всього нового.

Як стати хорошим коханцем: 5 порад від жінокХороший секс потребує різноманітності. Нові пози, ласки, прийоми, іграшки та приладдя – вивчайте топографію власних тіл і стимулюйте мозок новим досвідом.

5. Розмовляйте з партнеркою

Якісний секс залежить не від пеніса, а від мозку чоловіка. Хороший коханець знає, що секс – це більше, ніж з’єднання тіл. Це флірт, компліменти, дражливі дотики і – найголовніше – слова. Спілкуйтеся, обговорюйте бажання і потреби, задавайте питання, щоб дізнатися, що подобається, а що дратує. Зрештою, жінки люблять поговорити, особливо про себе.

  • Як стати хорошим коханцем: 5 порад від жінок

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

Позначки:, , , , , , ,

You May Also Like

More From Author