Як отримати кредити готівкою без довідки про доходи?

Estimated read time 1 min read

Взяти кредит для власних потреб, вирішення проблем чи рефінансування обтяжливих займів – це досить просто у сучасному світі. Адже до ваших послуг безліч банків та фінансових установ. Проте оформити кредит готівкою без довідки про доходи – це вже задача іншого рівня складності. Все тому, що більшість банків без усіх необхідних документів відмовляють у кредитуванні, а знайти надійну фінансову установу із вигідними умовами не так вже й просто. Про те, де можна взяти кредит готівкою без довідки про доходи  далі у нашій статті.

Як отримати кредит готівкою?

Все частіше на телебаченні та на просторах інтернету ми бачимо пропозиції від онлайн-установ, котрі пропонують вам в одну мить отримати гроші на рахунок, при цьому не збираючи купи документів, не простоюючи в довгих чергах до працівника банку та не очікуючи на ствердження. Проте і тут не все так просто. Такі фінансові установи в основному пропонують досить низькі суми до 20-30 тисяч гривень. Звісно, якщо така сума вас влаштовує, то можна сміливо починати вивчати договір. А це не менш важливий пункт. Адже часто установи, котрих не цікавлять ваші довідки про доходи, виграють на тому, що ставлять досить високі відсоткові ставки та дуже вкорочують термін погашення кредиту (навіть, обмежуючись кількома тижнями). За кожне протермінування ви будете платити величезні суми, тому наголошуємо ще раз – уважно вивчайте умови кредитування!

Якщо кредит готівкою без довідки про доходи необхідний вам для купівлі техніки, що потрібна для роботи чи просто знадобилась тут і зараз, то тут все простіше. Такі кредити зазвичай видають в усіх великих торгових точках, де вам пропонують досить непогані умови. Проте і тут є свої нюанси – кредитна історія. Якщо у вас були протермінування, є непогашені кредити і прострочки платежів, то вам навряд чи дадуть дозвіл на купівлю техніки у кредит.

Що важливо знати про такі кредити готівкою?

Для того аби його отримати, ви маєте бути повнолітнім та підписати договір про своєчасні виплати. Тут усе просто. Онлайн кредитування має максимально спрощені умови надання готівки. Але важливо обрати максимально підходящий для вас пакет послуг, уважно вивчити його умови та дотримуватись їх.

Цікавим є той факт, що онлайн кредити в перші рази мають дуже обмежені суми та терміни, проте, якщо ви кілька разів скористаєтесь ними та підтвердите свою надійність, то зможете розраховувати і на більші суми і на вигідніші відсоткові ставки.

Декілька порад, які допоможуть уникнути проблем

Зайдіть на сайт онлайн-кредитора та уважно вивчіть:

  • його контактну інформацію. Наявність вихідних даних: адреси, міські номери телефону, а головне, назви юридичної особи та ліцензії, що дає право на проведення даної фінансової діяльності. Така інформація тільки зміцнює довіру до кредитної організації;
  • умови кредитування та погашення відсотків по кредиту. Ця інформація може відрізнятися від тієї, що розміщена в рекламних оголошеннях. Обов’язково перевіряйте всю інформацію, що стосується параметрів і умов мікрокредитування, щоб потім не опинитися в неприємній ситуації.

І найголовніше: перед тим як брати кредит готівкою без довідки про доходи, зважте свої фінансові можливості – чи зможете ви в потрібний термін повернути кредитору суму з належними відсотками.

Банки які видають кредити без довідки про доходи:

ideabank.uakredobank.com.uaotpbank.com.uamegabank.uaprivatbank.uacreditdnepr.com.ua

  • Як отримати кредити готівкою без довідки про доходи?

    Завдяки співпраці з різноплановими компаніями, маю досвід написання статей на різноманітну тематику. Хобі — кухня та все, що пов’язано з домашніми солодощами. Все це дозволяє мені створювати якісний контент для читачів блогу.

    View all posts

Позначки:, , , , , , , ,

You May Also Like

More From Author