Особливості суші в різних країнах. Розповідає суші-бар із доставкою Arasaka sushi

Estimated read time 1 min read











Японська кухня сьогодні популярна і відома в багатьох країнах, і символізують її, звичайно ж, суші. Поласувати стравою можна не тільки у великих містах, а й у невеликих населених пунктах. У Києві справжні та смачні суші пропонує наш ресторан Арасака, замовити які можна додому або на роботу.

Особливості суші в різних країнах. Розповідає суші-бар із доставкою Arasaka sushi

Суші інших країн, які вони

  1. Бразилія. При тому, що начинка для суші в цій країні може використовуватися найрізноманітніша (морепродукти, овочі), і навіть екзотична (місцеві фрукти зі специфічним смаком), незмінним інгредієнтом залишається рис. Готують його в суші-барах цієї країни розсипчастим, але більш прісним, з меншою кількістю приправ. Це дає змогу повністю насолодитися смаком інших компонентів, а не перебивати їх.
  2. Америка. Ця країна популяризувала відомі в усьому світі роли “Філадельфія” та “Каліфорнія”. Роли зі своєю структурою “навиворіт” хоч і далекі від традиційних суші, але, все ж, є їх різновидом. Головна їхня особливість – начинка з м’якого вершкового сиру.
  3. Туреччина. Роли в цій країні також є улюбленою стравою, і називаються вони Sigara Boregi. Представлені у вигляді смажених рулетиків із тонкого тіста, в які загортається начинка з петрушки та сиру. Формою дійсно нагадують сигару.
  4. Малайзія, В’єтнам. Тут готують нарі-суші, які не здобули світової популярності. Річ у тім, що готують їх із рису та маринованої в ньому риби, яка має різкий і неприємний аромат. Багатьох любителів суші це відштовхує, тому серед європейців вони не прижилися.
  5. Індія. Славиться різноманітною кухнею, зокрема тут готують і роли. Для цього використовується рисовий папір і різні начинки. Це різновид спринг-ролу, який також є стравою японської кухні.
  6. Мексика. Мексиканською інтерпретацією традиційної для Японії страви є тортилья (мексиканський рол). Складається з коржа з начинкою з м’яса, овочів і гострого чилійського соусу. Такі суші в цій країні дуже гострі, як і всі інші страви мексиканської кухні.

Які суші можна спробувати у нас

У нашому ресторані https://arasaka.com.ua/ гостям пропонуються класичні суші, а також фірмові від шеф-кухаря, приготовані за авторськими рецептами. Готуються вони тільки зі свіжих і якісних продуктів, відразу після надходження замовлення.

Доставка суші Київ за адресою здійснюється за різними зонами (вказані на сайті). Також ми працюємо по Дарницькому району Києва. Ми пропонуємо не тільки різноманітне суші-меню, а й доступні ціни.



Позначки:, , , , , , , , ,

You May Also Like

More From Author