Гоління – Як доглядати за шкірою після гоління жінкам?

Estimated read time 1 min read

Видалення волосся на обличчі за допомогою гоління вже не те, що роблять лише чоловіки. Сьогодні навіть жінки вибирають гоління, щоб видалити волосся на обличчі. Однак питання про те, корисно це для шкіри чи ні, який процес правильний і як його проводити, хвилює багатьох.

Незалежно від того, чоловік ви чи жінка, важливо ідеально голити обличчя, а також правильно доглядати за лосьйоном після гоління. Читайте далі, щоб дізнатися про це все.

Чи добре гоління волосся на обличчі для вашої шкіри?

Гоління - Як доглядати за шкірою після гоління жінкам?

У той час як чоловіки голять волосся на обличчі майже щодня, жінки, як правило, роблять це час від часу. У гоління волосся на обличчі є як плюси, так і мінуси.

плюси

1. Швидше та менш болісно

Гоління видалить все надокучливе, темне та густе волосся з обличчя та шиї. Це більш швидкий процес видалення волосся, ніж інші. Це також менш болючий метод видалення волосся. Якщо ви не поріжете шкіру бритвою, ви можете не відчувати болю під час гоління.

2. Очищає та відлущує

Окрім видалення волосся, гоління також очищає зовнішній шар шкіри від мертвих клітин. Звичайно, під час кожного гоління ваша шкіра злущується.

3. Легше наносити макіяж

Гоління обличчя видаляє густе волосся, а також відлущує шкіру. Він розгладжує поверхню обличчя, завдяки чому легко наносити макіяж. Ваші косметичні засоби, такі як основа, консилер тощо, будуть рівномірно нанесені. Косметика добре змішується на обличчі без волосся.

мінуси

1. Вросле волосся

Гоління пушкового волосся (короткого і непомітного волосся) не створює особливих проблем. Але гоління густого та темного кінцевого волосся може призвести до вростання волосся, яке може призвести до хворобливих горбків.

2. Пошкоджує шкіру

Гоління може пошкодити шкіру. Ви можете отримати порізи під час користування бритвою. Це також може спричинити опіки бритви. Багаторазові рухи бритвою також можуть призвести до подразнення шкіри. Ті, хто зіткнувся зі шкірними захворюваннями, такими як акне або екзема, можуть зіткнутися з підвищеним дискомфортом.

3. Сухість і свербіж

Гоління робить шкіру сухою та тьмяною. Ви можете відчути неприємний свербіж на обличчі після гоління.

Як правильно голити обличчя?

Кроки для жінок

1. Спочатку очистіть обличчя м’яким миючим засобом і висушіть його. Гоління обличчя слід проводити на чистій шкірі без застосування будь-якого крему для гоління або будь-якого засобу. Якщо ви відчуваєте, що сухе гоління дратує вашу шкіру, ви можете використовувати крем або зволожуючий крем.

2. Вибирайте бритву з одним лезом, спеціально розроблену для жіночої шкіри. Ви також можете спробувати інструмент для дермапланування, щоб видалити волосся на обличчі.

3. Не використовуйте для гоління тупу або стару бритву. Завжди використовуйте гострий і свіжий.

4. Однією рукою міцно тримайте шкіру, іншою — бритву. Використовуйте бритву під кутом 45 градусів і ніжно погладжуйте обличчя.

5. Не голіться проти волосся.

6. Промивайте бритву теплою водою після кожного погладжування.

7. Тримайтеся подалі від області очей під час гоління.

8. Вимийте обличчя водою, як тільки закінчите голитися.

9. Правильно нанесіть зволожуючий крем на обличчя.

Кроки для чоловіків

  1. Зволожуйте шкіру, щоб зменшити ймовірність порізів і подразнення під час гоління.

2. Краще голитися під час прийняття душу або відразу після душу. Зволоження зробить вашу бороду м’якшою та допоможе отримати більш гладке гоління.

3. Зробіть пілінг шкіри, щоб видалити мертві клітини шкіри. Якщо ваша шкіра чиста, ви матимете кращий досвід гоління.

4. Перед голінням використовуйте гель або пінку для гоління. Нанесіть його на обличчя пензликом, щоб пом’якшити бороду. Потім зробіть невеликі штрихи бритвою.

5. Перевірте бритву перед голінням. Не використовуйте старе та тупе лезо, оскільки воно може спричинити багато проблем зі шкірою.

6. Промийте бритву теплою водою після гоління, оскільки брудна бритва може викликати подразнення та дискомфорт.

7. Не зловживайте кремом або гелем для гоління. продукт. Просто візьміть достатню кількість крему для гоління.

8. Чоловіки повинні використовувати бритву одночасно і впритул.

9. Нанесіть засіб після гоління, коли закінчите голитися.

Як доглядати за шкірою після гоління?

дос

1. Захист від сонця:

Після гоління ваша шкіра потребує захисту від сонця. У той час як шкіра стає чутливою під впливом сонячного світла протягом тривалого періоду, гоління може зробити шкіру ще більш чутливою та також пошкодити її. Тому кожен раз, коли ви виходите на вулицю, наносити сонцезахисний крем необхідно.

2. Зволоження:

Гоління робить шкіру сухою. Зволожуйте обличчя відразу після гоління. Це ще важливіше для тих, у кого суха шкіра, оскільки гоління може ще більше висушити її. Спробуйте вибрати глибоко зволожуючий крем або лосьйон.

3. Зробіть перерву:

Якщо під час кожного гоління на шкірі обличчя з’являється подразнення або свербіж, необхідно зробити перерву в голінні. У той час як жінки можуть вибрати інші методи видалення волосся, такі як епіляція воском, чоловіки можуть використовувати тример.

Не варто

1. Не використовуйте старі бритви:

Користуватися однією і тією ж бритвою тривалий час шкідливо. Якщо ви помітили будь-який вид іржі або відходів у вашій бритві, негайно викиньте їх. Старі бритвені леза містять бактерії, і вони можуть викликати серйозні проблеми зі шкірою, такі як бородавки, фолікуліт тощо. Якщо бритва трохи забруднена, ви можете почистити леза гарячою водою за допомогою щітки.

2. Не використовуйте спиртовмісні засоби після гоління:

Чоловікам слід використовувати безалкогольні засоби після гоління та тоніки, оскільки спирт має властивість сушити шкіру.

3. Не поспішайте:

Хоча у вас може бути мало часу, поспішне гоління призводить до подразнення шкіри та печіння. Будьте гладкими та стійкими з бритвою, щоб видалити волосся легше та швидше.

Як часто потрібно голити обличчя?

Чоловіки, які хочуть мати гладко виголений вигляд, можуть голитися раз на два-три дні. Крім того, ви також можете голитися кожні три-п’ять днів.

Жінкам, які відчувають сильний ріст волосся, голитися рекомендується раз на тиждень, але не частіше. Загалом голитися раз на два тижні жінкам підходить.

Що станеться, якщо жінка поголить обличчя?

Жінка, яка голить обличчя, мало чим відрізняється від чоловіка, який голить бороду. Ефекти майже однакові. Однак пам’ятайте,

  • Гоління не позбавить волосся назавжди.
  • Після гоління волосся на обличчі відросте швидше.
  • Інші методи видалення волосся, такі як епіляція воском і нитка, дають волоссю більше часу для відростання.
  • Багато жінок вважають, що гоління робить волосся густішим і темнішим, але це лише ілюзія. Гоління лише притуплює краї вашого волосся, роблячи його трохи грубим.

Висновок

Як і чоловіки, жінки також вибирають гоління як варіант видалення волосся на обличчі. Гоління не тільки відбувається швидше та без проблем, але й відлущує шкіру. Однак голитися потрібно правильно, дотримуючись відповідних кроків. Догляд за шкірою також має велике значення. Окрім гоління, доступно кілька варіантів видалення волосся на обличчі. Дізнайтеся більше про них тут і переконайтеся, чи підходить вам гоління чи ні.

Позначки:, , , , , , , ,

You May Also Like

More From Author