Душа у тварин після смерті: куди йде і скільки знаходиться вдома

Estimated read time 1 min read

Кожен, хто мав домашніх вихованців, хоча б раз цікавив той факт, чи є душа у тварин і що відбувається зі звірами та їхньою внутрішньою енергією після того, як вони вмирають. Досі на ці питання немає чіткої відповіді, однак сформувалося досить багато теорій.

Чи властива звірам душа

Як у людини є душа і тіло, так і у будь-якого звіра спочатку щонайменше дві оболонки: фізична та духовна. Фізична – це плоть, а духовна – енергетичний потік, тобто. біополе, або аура. Кожна з існуючих релігій дає свою відповідь, чи є душа тварин. У багатьох випадках ці відповіді схожі між собою, проте, відмінності в деталях все ж таки є.

Що говорить іудаїзм

В іудаїзмі поняття душі звіра та людини є рівними. Для представників цієї східної релігії внутрішня енергія звіра має таке значення і важливість, як і людська.

Проте, юдаїзм також пропонує цілу ієрархію парфумів за рівнями. Відповідно до цього порядку, духи нижчого рівня втілюються у тварин, а більш високорозвинені можуть втілитись і в людську сутність

Мусульманська релігія також вважає, що вихованці і дикі звірі мають елементал. Проте дух померлого вихованця мусульман не є безсмертним, т.к. вони не наділені можливістю свідомого вибору між Раєм та Адом.

Що говорить християнство

Цілком протилежну теорію просувають християнські релігії. У їхніх постулатах зазначено, що вічною душею наділені лише люди, які вели за життя праведний спосіб життя.

У Писанні є згадки про духи тварин . Ной отримав від Бога дозвіл на жертвопринесення та поїдання тваринного м’яса. Однак йому було суворо заборонено вживати кров звірів, бо там знаходиться елементаль. У середні віки тієї людини, яку викрили у вживанні крові тварини, могли легко відлучити від Причастя. Заборона на застосування крові в побуті є і досі забороненою в деяких країнах та культурах. Так послідовники висловлюють свою повагу до вихованців душ, незважаючи на те, що їх елементали, на відміну від людських, не вічні.

Відмінності між душами людини та тварини

Кожна жива частинка нашого світу створена найвищою силою. Так, людина була вінцем творіння, проте для тварин у світі загробному також відведено свою нішу, яку не можна заповнити нічим іншим.

Якщо взяти до уваги біблійні розповіді про життя Адама та Єви в Едемському саду, то виходить, що перші люди були там серед різних звірів, яким давали імена. І так само, як людей вигнали з Райського саду за своє гріхопадіння, так і тварини були відправлені на землю. Після вигнання вся жива частина природи стала підвладна смерті, наслідуючи людей і прийнявши він наслідки людського гріхопадіння, втративши і вдома, і безсмертя.

Свідчення з Писання лише підтверджують той факт, що душа тварини є, але вона дещо відрізняється від людської. Основна відмінність полягає в тому, що вона тлінна.

Згідно з писаннями, душа у звіра єдина з його кров’ю. А кров є рівносильною плоті. Плоть жива, але вона старіє і свого часу вмирає. Отже, вмирає і дух.

Чіткого уявлення про душу звірів не складено й досі. Ніхто з богословів не може описати, як зміняться тварини після того, як їхня природа буде оновлена в іншому світі. Є теорія, що подібне переродження пройдуть лише ті тварини, які до смерті зустрілися з людиною. Згідно з іншою теорією, душа кожного померлого вихованця стане частиною збірного образу, який буде єдиним і ідеальним.

Посмертне життя вихованців

Якщо у домашніх улюбленців є елементаль, то відразу виникає логічне питання: куди вона, душа померлої тварини, прямує після того, як звір йде з нашого світу. Однак і в цьому питанні богослови не змогли дійти згоди та висунути єдину версію.

Читайте також: куди йде душа кішки після смерті і де знаходиться собачий рай.

Виділяють дві основні теорії того, що відбувається з елементалями вихованців після смерті.

  1. Вихованці зустрінуться зі своїми господарями в Раю.
  2. Усі брати наші менші у потойбічному світі будуть як частина оновленої тварини, збірної енергії всього звіриного роду.

У своєму просторі духи об’єднуються у великі групи з біологічної спорідненості або сфери свого проживання. У місці, що називається світом Душ, водні тварини співіснують у межах однієї великої групи. Другу групу складають елементали сухопутних тварин. Третя група формується з тих, хто більшу частину життя провів у повітрі.

Дізнайтеся також, які є докази життя після смерті.

Душа тварини більш проста, ніж людська. Це дає можливість визначати, чия душа знаходиться перед людиною — звіра дикого чи одомашненого. Духи домашніх улюбленців легше йдуть на контакт, виявляючи енергію тих почуттів та емоцій, які їм притаманні за земного життя. Душі звірів диких повністю зберігають всю свою волелюбність і виявляють цю якість через енергію під час контакту з людиною, що увійшла до стану трансу і потрапила до Світу Душ.

Загадка існування душ у тварин також багатогранна та цікава, як і теорії про душі людей. Створено багато теорій, частина з яких підтверджується фактами, частина з них більше схожа на вигадку. Однак, що з усього сказаного правда, а що вигадка, сказати точно не можна.

Мало хто знає, але душа наших вихованців настільки реальна, як і за них молитви. До тварини не можна застосовувати молитви про спасіння душі або відпущення гріхів, ці творіння за своє життя жодного разу не грішили. Однак з молитвою можна звертатися у разі хвороби звіра, або у випадку, коли вихованець загубився.

В історії церкви відомо багато святих, які тривалий час співіснували зі звірами поряд і навіть годували їх із рук. Деяких святих навіть проголосили покровителями тих чи інших видів тварин, наприклад кішок.

Як можна побачити дух тварини

Є багато свідчень, що люди бачили душі інших людей. А чи можна побачити дух тварини? Є факти, які свідчать, що це можливо. Найчастіше люди контактували з елементалями вихованців, перебуваючи у стані трансу. При цьому вони можуть дати дуже цікавий опис того, як виглядають ефемерні тіла звірів і які знання вони відкривають.

Згідно з цими свідченнями, дух тварини виглядає як згустки певної енергії. Вони менші за людські за розміром і різняться між собою. Енергії, з яких складаються ефемерні тіла звірів, знаходиться в іншому просторі або сфері і можуть прийти на заклик людини, яка увійшла до потрібного стану.

Люди, які стикалися з духами своїх вихованців чи інших звірів, кажуть, що їх доглядають особливі сутності, звані «ловцями». Ці сутності супроводжують душу звіра під час переходу зі сфери у сферу.

Ловці також можуть допомогти бажаючому побачити енергетичну сутність звіра та дізнатися про неї, чіпляючись за ті іскорки енергії тварини, які її ідентифікують.

Позначки:, , , , , , , , ,

You May Also Like

More From Author