7 міфів про презервативи, в які пора перестати вірити

Estimated read time 1 min read

Пам’ятаєте, скільки чуток поширювалося про засоби захисту, коли ми були підлітками?

І про те, що у кого-то він порвався, і що хлопці нічого в них не відчувають … Ми зібрали найпоширеніші міфи про презервативи, в які чомусь досі вірять.

Презервативи зменшують задоволення

Взагалі-то, презервативи якраз можуть допомогти тобі підсилити задоволення від сексу. «Люди, які використовують презервативи, оцінюють свій сексуальний досвід точно так само, як ті, хто вважає за краще обходитися без них», – запевняє нам доктор Рейгана МакДональд-Моузлі, провідний лікар в Planned Parenthood.Але знаєте, що по-справжньому здатне доставити тобі задоволення? Відсутність страху незапланованої вагітності! Ти можеш розслабитися і насолодитися моментом замість того, щоб постійно побоюватися промашки. Не кажучи вже про те, що минули часи «дідових гусарських презервативів», в наші дні існують десятки видів презервативів: ультратонкі, ребристі, ароматизовані …

7 міфів про презервативи, в які пора перестати вірити

Чесне слово, все що душа забажає!

Для перестраховки краще надягти 2 презерватива

А краще відразу вісім. Насправді ні. В даному випадку не працює принцип «чим більше, тим краще». Одного презерватива не просто достатньо, два можуть тільки збільшити ризик розривів: під час руху презервативи будуть тертися один об одного і можуть порватися саме за рахунок цього тертя.Загалом, два презерватива використовувати можна. Але по черзі.

Його член занадто великий для презервативів

Ви ніколи не бачили відео, де хлопці натягують презервативи собі на голову? Ні, ми не підбурювати саме так перевіряти їх на міцність, просто врахуйте, що навіть найменша голова більше, ніж найбільший член. National Health Services стверджує, що презервативи здатні розтягнутися до 46 сантиметрів. Натякни йому, щоб не лестив собі.

Неважливо, якого презервативи розміру

Той факт, що презерватив не може виявитися занадто великим для його вражаючого агрегату, не означає, що зовсім не потрібно піклуватися про розмір.До речі, розмір залежить не стільки від довжини члена, скільки від його ширини.S – базовий: 3-4 см в ширину;M – середній: 5 см в ширину;L – великий: більше 5 см в ширину;XXXL, Extra Large: більше 6,2 см в ширину в області головки і більш ніж 5 см в ширину біля основи статевого члена.

7 міфів про презервативи, в які пора перестати вірити

Презервативи не надто надійні в запобіганні вагітності

Якби вони були ненадійні, їх би не використали, правда? Насправді, ненадійність презерватива становить всього 2% випадків, і вони як і раніше вважаються ефективним методом контрацепції.

Презервативи не потрібні при оральному сексі

Герпес, вірус папіломи людини і багато чого іншого не проб’є захист презерватива. Багато лікарів рекомендують використовувати презервативи навіть при оральному сексі.

7 міфів про презервативи, в які пора перестати вірити

Презервативи на 100% ефективні

Вибач, але майже будь-який засіб не може дати тобі 100% гарантію захисту – його просто не існує. Презервативи ефективні на 98%. Чимало, погодься.

  • 7 міфів про презервативи, в які пора перестати вірити

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

Позначки:, , , , , , ,

You May Also Like

More From Author