Про це вголос не говорять. Які види інтимного омолодження існують

Estimated read time 1 min read

Про це навряд чи будеш говорити з першим зустрічним. Але тема інтимного омолодження хвилює чимало жінок, які вже переступили поріг зрілості. На жаль, представниці прекрасної статі стикаються з безліччю проблем, які завдають непоправної шкоди інтимних місць. Проте вирішити їх цілком реально. Головне знати, які види інтимного омолодження існують, для чого вони потрібні і чи здатні вирішити саме вашу проблему.

Домашні омолоджуючі процедури

У домашніх умовах завжди можна використовувати засоби, які продають в будь-якій аптеці. Це корисно буде робити жінкам, які страждають сухістю слизових. На вибір – креми, свічки, спеціальні пластирі з вмістом естрогенів. Завдяки цим коштам можна відновити мікрофлору піхви і позбавити себе від неприємних ознак.

Але пам’ятайте, що навіть при домашньому лікуванні потрібно консультація гінеколога. Адже сухість піхви рідко буває просто так, без причини. Іноді за цим симптомом ховається серйозне гінекологічне захворювання. Тому вкрай важливо своєчасно звернутися за допомогою до лікаря. Інакше можуть виникнути найрізноманітніші наслідки такої недуги.

Також вікові зміни часто пов’язані з потемнінням пахової області. Хочеться омолодження? Тоді вдома можна робити креми-пілінги з низьким вмістом фруктових кислот, ретиноїдами, АНА-кислотами. Завдяки м’якому впливу вони не будуть шкодити інтимній зоні.

Відбілювання інтимної зони в салоні

Зміна гормонального фону часто позначається на інтимних зонах. Причому це властиво і чоловікам, і жінкам. Також впливають на молодість цих областей різні захворювання, наприклад, діабет, вагітність, зайва вага. Інтимна зона темніє, здається брудною і неохайною. Тому серед жінок вкрай популярно освітлення. Особливо це актуально після пологів.

Виконати таке інтимне омолодження можна не тільки вдома, але і в клініці. За цією процедурою дуже часто звертаються жінки різного віку. Як правило, інтимним омолодженням цікавляться натуральні брюнетки, так як на смаглявій шкірі пігментація набагато помітніше. А ось у блондинок і світло-русявих жінок подібних проявів може зовсім і не бути.

Про це вголос не говорять. Які види інтимного омолодження існують

Даний вид інтимного омолодження може бути проведено в клініці декількома способами: лазером, ін’єкціями гіалуронової кислоти або пілінгу. Все залежить від різних чинників, включаючи фінансову складову клієнта. Найбільш дорогим, але в той же час ефективним лікарі називають інтимне освітлення вуглекислотним лазером СО2. Його відносять до аблятівним лазерним методикам, що завдає шкірі контрольоване пошкодження для вироблення колагену. Він позбавляє не тільки від пігментації, але корисний при постакне, судинних сіточок на обличчі, підходить для застосування на чутливих ділянках.

До речі, подібне освітлення приносить ще одну користь – дозволяє підтягнути шкіру в інтимній зоні, позбутися від в’ялості і перших ознак обвисання. При цьому після такого інтимного омолодження не потрібно проводити реабілітацію, а ефект буде помітний вже після першої процедури.

Ін’єкції

Інтимне омолодження можна провести за допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти, очищеної плазми пацієнта або плацентарних препаратів. Завдяки цьому виду відновлюється місцевий імунітет, стимулюється вироблення фібробластів, а це сприяє неоколлагеногенезу.

Також зараз дуже популярний ФІЛЛІНГ. Це ін’єкції гіалуронової кислоти або власного жиру клієнтки (ліпофіллінг). Вони необхідні для заповнення статевих губ, які омолоджуються і виглядають більш спокусливо.

Крім того, експерти в клініці можуть провести аугментацію за допомогою філерів на основі гіалуронової кислоти або липофиллинга точки G або клітора. Це допомагає розбудити лібідо і зробити інтимну близькість більш якісною.

Пластика

І нарешті можна вдатися до пластичної хірургії. Експерти застосовують найрізноманітніші техніки. Наприклад, омолодження можна зробити за допомогою зменшення гіпертрофованих малих статевих губ і капюшона клітора, зробити пластику задньої спайки, перерозтягнутому стінок піхви.

Треба розуміти, що пластичні операції в інтимній зоні – вкрай відповідальний захід. До вибору фахівця треба ставиться дуже педантично. При цьому результат буде більш якісним в поєднанні з апаратними та ін’єкційними методиками.

  • Лікар-гінеколог вищої категорії.
    Щорічно беру участь у міжнародних науково-практичних конференціях «Нове обличчя гінекологічної хірургії» на базі МЦ Універсальна клініка «Оберіг»

    View all posts

Позначки:, , , , , , , , , ,

You May Also Like

More From Author