ᐈ Міфи про вагітність після 35 років

Estimated read time 1 min read

Ще, здавалось би, зовсім недавно жінка, яка вирішила народити дитину після 27 років вважалась старородящая. Але сьогодні багато жінок не поспішають народжувати у молодому віці, а все більше схиляються до теми пізніх пологів. Аргументуючи це і фінансовою стабільністю, і психологічним дозріванням. Сучасна медицина дозволяє народжувати жінкам у більш пізньому віці, а ніж це робили наші бабусі. Головне пройти потрібну діагностичну підготовку хоча б за три місяці до запланованої вагітності. І протягом всього терміну виношування плоду проводити потрібні лабораторні діагностики та обов’язкове УЗД вагітності у Львові.

Міф 1. Жінки після 35 років мають складнощі з заплідненням 

Як стверджують гінекологи, після 35 років здатність жінки до запліднення вдвічі нижча, а ніж, наприклад, 25 – річних. Але це все індивідуально. Жінка у такому віці, яка вела здоровий спосіб життя та пройшла необхідні обстеження про стан свого здоров’я, має ймовірність запліднення не нижчу, ніж молодші жінки.

Навпаки, жінки, які впевнено вірять у це твердження, втрачають пильність та нехтують правилами контрацепції. Наслідком цього стають аборти, щоб перервати незаплановану вагітність.

Міф 2. Від пізньої вагітності народжуються діти з відхиленнями

Небезпека народити дитину з генетичними мутаціями присутня у всіх жінок. Як і міф про те, що у пізньому віці жінки народжують геніїв. Скоріш за все він виник тому, що “пізні” матусі схильні більше уваги приділяти розумовим здібностям дитини. Натомість такі жінки більш уважно прислухаються до порад лікарів та сумлінно і серйозніше відносяться до стану свого здоров’я під час вагітності. 

До речі, думка про те, що всім матусям у віці 35 + роблять кесарів розтин теж є хибною. Здорова жінка здатна народити здорового малюка природним шляхом. 

Єдине, що лікарі радять пройти таким жінкам додаткові обстеження крім стандартних.

  • Генетичний скринінг на спадкові хвороби.
  • Аналіз на гормони.
  • Спермограму для чоловіка – аналіз на кількість та якість сперми під час планування вагітності.

Міф 3. Вагітність протікає важко внаслідок вікових змін

Вагітність протікає важко не від вікових змін, а від наявності у майбутньої мами хронічних хвороб, які під час такого стану можуть загостритися. Навіть звичайний холецистит під час вагітності може загостритися та спровокувати у жінки токсикоз та блювотиння. Тому майбутній матері потрібно пройти комплексне обстеження та дотримуватися здорового харчування.

Вагітність це нормальний стан для жінки, адже генетично її організм пристосований для виношування дитини. Своєчасна постановка на облік є необхідною мірою для зниження ризику для здоров’я майбутньої мами й плоду. Стати на облік можна в приватній клініці Medialt.Догляд професіоналами суттєво покращить ваш фізичний та психологічний стан впродовж вагітності.

Позначки:, , , , , ,

You May Also Like

More From Author