Красивішого місця годі й шукати: скляний міст над найвищим мисом Європи

Estimated read time 1 min read

Кабо Жирао — другий за висотою мис у світі та найвища природна скеля в Європі — розташований у Португалії, на півдні острова Мадейра. Звідси відкриваються неймовірно красиві краєвиди на океан і околиці. Причому, надихаються чудовим краєвидом, стоячи на скляній підлозі прямо над прірвою, передає NUR.KZ.

Базальтова скеля височіє на 589 метрів. На ній ростуть евкаліпти і протікають невеликі водоспади. Мис складається із зовнішньої частини і тієї, що на сотні метрів йде під воду.

На самій вершині якраз облаштовано оглядовий майданчик із мальовничим видом на Атлантичний океан.

Тут не виключено випробувати відчуття, що ти перебуваєш на краю планети і ширяєш над океаном, хвилі якого терзають берег далеко внизу під ногами.

Виникає це відчуття завдяки тому, що майданчик зроблено з прозорого скла.

Іноді, дивлячись вдалину, можна побачити кашалотів, які плавають у місцевих водах. Звідси також видно Фуншал — столицю Мадейри.

Потрапити сюди можна канатною дорогою. Також на острові добре розвинена мережа туристичних маршрутів.

Тут же є сувенірні крамниці, а любителям гострих відчуттів пропонують політати на параплані.

Щоб відпочити, спускайтеся до підніжжя скелі, де розкинулися рибальське село і ферма. У місцевому ресторані вас неодмінно пригостять національними стравами зі щойно спійманої риби.

Уже мрієте скоріше вирушити в подорож до Португалії або будь-якої іншої країни світу? Скоро це зробити буде можливо, адже вже зараз у деяких державах стали послаблювати карантинні заходи.

Пам’ятайте, що дешеві авіаквитки завжди можна купити на сайті або в додатку Aviata.kz. Займе це всього дві хвилини. Купуючи квитки в додатку, ви збираєте бонуси.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

Позначки:, , , , , , , , , ,

You May Also Like

More From Author