Як позбутися та запобігти появі зморшок?

Estimated read time 1 min read

Від часу не втечеш, а це означає, що як би ми не намагались залишатись завжди молодими, роки беруть своє. З кожним роком наша шкіра втрачає пружність, еластичність та міцність, саме це і призводить до появи зморшок. Зазвичай зморшки з’являються там, де найчастіше скорочуються м’язи, а точніше навколо очей, на лобі та біля кутиків рота.

Проте окрім віку, є ще безліч причин, які провокують раннє старіння шкіри та появу мімічних зморшок. Серед них:Як позбутися та запобігти появі зморшок?

  • ультрафіолет, а саме – вплив сонця. Саме ультрафіолетові промені розчіплюють колагенові та колективні тканини, що змушує зморшкам з’являтись швидше. Боротись із цим просто – уникайте потрапляння сонця на обличчя та використовуйте спеціальні сонцезахисні креми;
  • колір шкіри також має значення для появи зморшок на лобі чи під очима. Світла шкіра швидше старіє. Проте вихід такий же, як у попередньому пункті;
  • яскрава міміка та емоційність, адже чим активніші м’язи, тим більші заломи на шкірі;
  • куріння призводить до передчасного старіння шкіри. Адже нікотин, смоли та інші речовини, що містяться у сигаретах та диму, є запорукою доступу кисню до верхніх слоїв шкіри. Вихід тут дуже простий – кидайте курити і дайте можливість для своєї шкіри якнайдовше побути молодою;
  • генетичні фактори, на які ви не зможете дуже вплинути.

Профілактика появи зморшок

Як позбутися та запобігти появі зморшок?Для того аби не вести важку боротьбу зі зморшками, слід для початку спробувати максимально відтягти момент їхньої появи. Використовуйте зволожуючі креми для обличчя, маски та скраби для шкіри. Також слід робити постійний масаж обличчя, що допомагає підвищити еластичність шкіри та розгладити мінімальні зморшки.

Про те, що слід кинути курити та берегти себе від впливу ультрафіолетових променів ми уже писали. Також слід правильно харчуватись, адже від того, що ми їмо в дуже великій мірі залежить якість нашої шкіри. Намагайтесь обирати здорову їжу, виключаючи жирні та смажені продукти зі свого раціону. Ще одна рекомендація, про яку всі знають та часом забувають – пийте багато чистої води.

Косметичні процедури, що допоможуть позбавитись від зморшок

Як позбутися та запобігти появі зморшок?У косметологів є цілий ряд косметичних процедур, щоб приховати зморшки. Приміром, параліч поверхневих м’язів обличчя ботоксом та іншими ін’єкціями. Такі процедури є ефективними, проте пов’язаними з чималими побічними ефектами та ризиками. Тому, навіть, якщо ви відважились на подібну процедуру, то обирайте досвідчених майстрів, які працюють з високоякісними матеріалами, які вводять в глибокі порожнини зморшок, щоб розгладити їх зсередини. Це може бути гіалуронова кислота, яку використовують для наповнення зморшок, збільшення губ і корекції форми обличчя. Крім того, це можуть бути власні жирові клітини пацієнта, які відкачують з одного місця і закачують в інше; колаген, молочна кислота, гідроксиапатит, силікон, мінеральні масла.

Але більшість ін’єкційних методів омолодження вимагають постійного повторення, тому що філери розсмоктуються під шкірою і вона приходить в початковий стан. Звісно, усі знають, що можна також прибігти до послуг хірургів, проте це крайні міри, тому слід добре подумати перед прийняттям подібних рішень.

  • Як позбутися та запобігти появі зморшок?

    Завдяки співпраці з різноплановими компаніями, маю досвід написання статей на різноманітну тематику. Хобі — кухня та все, що пов’язано з домашніми солодощами. Все це дозволяє мені створювати якісний контент для читачів блогу.

    View all posts

Позначки:, , , , , ,

You May Also Like

More From Author