Як почистити енергетику людини самостійно в домашніх умовах

Estimated read time 1 min read

Біополь, або енергетика, людини – це найтонша, майже невловима матерія. За своїм фізичним тілом ми доглядаємо щодня, дотримуючись гігієни. Енергетичне тіло не менш сильно потребує цього. Як очистити енергетику людини швидко та безпечно, підкажуть давні перевірені практики. Завдяки їм можна як поліпшити свій стан, а й усунути перепони для реалізації бажаного.

Чи потрібне вам очищення біополя

Взаємодія енергій між живими організмами, а також предметами, що їх оточують, відбувається щодня. Наповнення та взаємообмін здійснюється як позитивними, так і негативними тонкими матеріями. Великий обсяг негативної енергії забиває енергетичні потоки організму, що може спричинити різні захворювання. Ментальне очищення необхідно іноді будь-якій людині. Мабуть, лише представники духовенства цього не потребують: щоденними молитвами вони підтримують у чистоті і фізичне тіло, і душу.

Ціле та пошкоджене біолополе

Тривожні сигнали організму

Періодичне чищення енергетики людині необхідне як профілактики захворювань, так лікування. Але краще не доводити резерви організму до виснаження, а дослухатися до себе. Помітити ознаки необхідності проведення чищення негаразд складно.

 1. Висока стомлюваність.
 2. Критична потреба може на будь-яку діяльність.
 3. Незрозумілі різкі перепади настрою від позитивного до негативного.
 4. Відчуття вантажу непосильних проблем у трудовій діяльності та сім’ї.
 5. Гнів, апатія, знервованість.
 6. Конфліктність із оточуючими людьми.
 7. Різні прояви депресивного стану.
 8. Душевні розлади.

Депресія – прояв пошкодженого біополя

Навіть у разі однієї чи кількох ознак необхідно термінове очищення енергетики. Першою допомогою за такого стану будуть чистки в домашніх умовах.

Як вибрати найкращий час

Найзручніший тимчасовий відрізок для процесу очищення – вечір, коли накопичено великий обсяг негативу, а ймовірність появи нового мінімальна. Ідеальний час — одразу перед сном, але це необов’язково. У стані розслаблення прислухайтеся до свого організму та виберіть оптимальний час.

Як зрозуміти, що чистка спрацювала

Будь-які порушення та зміни – сигнал до очищення. Це може бути біль у будь-якій частині тіла, зміни чіткості зору, нестерпна втома, нездужання різної форми.

Після самостійного очищення прислухайтеся до своїх відчуттів: якщо негатив, неприємні почуття не покинули вас, то варто провести чистку повторно. Спосіб може бути іншим. Необов’язково повторювати заново той самий метод, спробуйте нові практики.

Вибір методики

Очищення — це своєрідне прибирання організму від негативної енергії, яка «затискає» людину, перешкоджає її повноцінному життю. За допомогою неї усуваються блоки всередині організму, руйнуються негативні зв’язки та затискачі, які ускладнюють функціонування енергетичної системи.

До та після очищення біополя

Вибираючи спосіб, як почистити енергетику людини в домашніх умовах самостійно, орієнтуйтеся на внутрішні відчуття. Усі способи безпечні. Але краще не використовувати більше одного за вечір: так ви краще відчуйте, яка практика принесла особисто очікуваний результат.

3 швидкі чистки для екстрених випадків

 1. Дихальна гімнастика – найпростіший прийом. При дискомфорті та поганому самопочутті зробіть максимальний видих і затримайте подих якомога довше. Глибоко вдихніть, рахуючи подумки до 7. Виконайте цю процедуру кілька разів, до моменту затримки дихання більш ніж на 15 секунд. Час вдиху також поступово потрібно збільшувати. Такий метод допомагає розірвати зв’язки занурення у негативну енергію, покращує загальний стан організму.
 2. Коли після діалогу у вас виник осад у вигляді неприємних почуттів, його допоможе позбутися прочитання молитви вголос або про себе. Якщо навколо вас знаходяться люди, візуалізуйте в цей момент жести перехрестя. Цей спосіб може бути використаний на вулиці у натовпі, у транспорті, на роботі. Підійдуть молитви «Отче наш», «Богородице, Діво, радуйся», «Життєдайному Христу». Практика швидко полегшить стан організму після будь-якого конфлікту.
 3. Навіть перебуваючи в місці скупчення великої кількості народу, людина може захистити себе за допомогою візуалізації. Уявіть потік води приємної прохолоди, що поливає вас зверху, що омиває з усіх боків, що очищає все тіло. Практикуйте цей спосіб частіше за будь-якої зручної нагоди: так ви збільшите рівень захисту від негативу. Другий з варіантів візуалізації – скляна сфера з відбиваюче-дзеркальним зовнішнім шаром. Візуально перебуваючи в ній, ви проектуйте негативний потік емоцій та думок інших людей назад до них. Якщо вони думають погано про вас, значить, вони погано думають про себе і самі вбирають цю енергію.

Молитва до Богородиці допоможе очиститись

Техніка зі свічкою «Спіраль»

Очистити енергетику людини при пригніченому стані добре допомагає метод за допомогою свічки. Найкраще застосовувати схему рухів «спіраль». Весь процес відбувається у шість етапів.

 1. Спіраль від голови до ніг перед собою.
 2. Вертикаль з ніг до голови.
 3. Вертикаль з голови до ніг.
 4. Повторення спіралі вздовж тіла.
 5. Кругові рухи по колу голови, тричі.
 6. Вертикаль уздовж тіла до ніг і горизонталь справа наліво вздовж плечей.

Рухи при очищенні свічкою

Виконуючи рухи, необхідно читати молитву «Отче наш» щонайменше тричі. Після всіх маніпуляцій свічку залишають згоряти. Ритуал проводять наприкінці дня, перед сном. Використовують для зняття пристріту, під час конфліктних ситуацій, у періоди стресу та власної особистої критичності щодо себе.

Природна сила солі

Один із елементів Землі — це сіль. Вона впливає різні процеси в організмі завдяки поглинанню негативної енергії. Використовують природну сіль: зовсім необроблені шматки або з мінімальною механічною обробкою «Екстра» фасовані в пакети.

Застосування морської солі можливе, але зростає кількість застосувань, т.к. ефективність поглинання негативної енергії дуже мала.

Є 2 варіанти чищення енергетики сіллю.

Метод Правила проведення процедур
Ніжні ванни Щовечора по 20 хвилин протягом 10 днів. Розвести в тазу чайну ложку солі, додавши кілька крапель йоду.
Прийняття ванни 2-3 рази на тиждень – при стресі, 1 раз на тиждень – для профілактики та зняття слабких негативів. Оптимальна тривалість – по 10-20 хвилин. У ванній розвести 2 столові ложки солі, додати пару крапель ефірних олій сандалу, ялівцю або лаванди. Можна використовувати улюблені природні аромати для більшого позитивного ефекту.

Після процедури, доки зливаєте воду, промовляйте:

«Пробач мені, Матінко Земля, за те, що багато чого не знав і не розумів. Допоможи мені зруйнувати всі негативні програми, які заважають мені прийти на щастя і радо дарувати любов світові. Дякую тобі!”

Потім необхідно сполоснутися чистою водою під душем.

Дзвін

Один із способів непрямого чищення організму — прослуховування дзвону церковних дзвонів. Обов’язкова умова – запис повинен бути без стороннього супроводу як інших звуків чи музики. Природний дзвін сприяє очищенню енергетичних потоків у біополі людини.

Чотири стихії

Візуалізуйте стан усіх стихій, поперемінно проникаючи думками та відчуттями тіла з однієї в іншу.

Занурюючись у стихію, відчувайте себе нею, подумки перетікайте в різні стани. Наприклад, будьте землею, потім водою, далі повітрям і нарешті вогнем. Перебуваючи у стані стихії, щоразу промовляйте:

“Ми з тобою однієї крові – ти і я”.

Після завершення відчуйте, як ваше тіло повернеться назад у стан своєї реальної оболонки. Послідовність стихій можете обрати самостійно. Головне – відчуйте стан сили і лише після цього переходьте до наступного елементалю.

Захисні слова

Застосовуйте слова-обереги, коли чуєте від співрозмовника образи або зазнайте його прихованої агресії. Промовляючи про себе дані фрази, ви захищаєтесь від негативних потоків:

«Твої мови тобі ж у плечі».

«Навколо мене коло, креслив його не я, а Богородиця моя».

“У мене дванадцять сил, у тебе п’ять”.

Правила збереження чистоти своєї енергії

 1. Мийте руки і по можливості вмивайте обличчя щоразу, як ви повернулися додому. Дотримуйтесь цього простого правила в будь-який момент повернення – під час приходу з роботи або з магазину після винесення сміття, прогулянки та інших справ. Змиваючи водою мікроби, ви також змиваєте негатив із тіла. У наших предків була навіть традиція: після подорожі спочатку необхідно помитись у лазні, а потім займатися справами.
 2. Не проеціруйте неприємну ситуацію на себе, тримайтеся на відстані. Зазнаючи неприємних відчуттів або почуттів, у будь-якій ситуації, усуньтеся, намагайтеся спостерігати, ніби дивіться фільм. Це допоможе поводитися спокійно і правильно, керувати словами та емоціями.
 3. За конфліктної ситуації краще менше висловлювати свою думку. Сказане слово з негативним контекстом буде впливати на вас, тому що співрозмовник приховує образу.
 4. Не забувайте використовувати слова-обереги – так ви захистите себе у конфліктних ситуаціях.

Прості правила повинні використовувати все, щоб бути в доброму самопочутті, оточити себе позитивними моментами та радіти кожній хвилині життя.

Позначки:, , , , , , ,

You May Also Like

More From Author