Туристичний холодильник – Як вибрати туристичний холодильник?

Estimated read time 1 min read

Туристичні холодильники з кожним роком стають все більш популярними. Ми все частіше використовуємо їх під час відпусток і подорожей. Портативні холодильники зберігають їжу та напої при дуже низькій температурі. Перш ніж вирішити, який дорожній холодильник підійде вам найкраще , прочитайте наведений нижче список функцій, які повинен мати сучасний дорожній холодильник.

Дешевий туристичний холодильник: Severin TKB 2924

Туристичний холодильник - Як вибрати туристичний холодильник?

Severin TKB 2924 – недорогий туристичний холодильник, який задовольнить усіх любителів подорожей. Який туристичний холодильник популярний серед споживачів? Звичайно, Severin TKB 2924, який завоював репутацію завдяки своїм інноваційним функціям. Завдяки місткості 19 літрів достатньо місця для зберігання продуктів. Він підтримує охолодження до 20°C нижче температури навколишнього середовища, а також має здатність зберігати їжу теплою приблизно до 50°C . Ця модель оснащена 2 режимами роботи : максимальне охолодження та режим ECO, що робить її дуже енергоефективною. Завдяки можливості підключення до мережі або розетки прикурювача на 12 В цей кулер ідеально підходить для будь-яких пригод.

Надійний туристичний холодильник: Yolco WX18

Туристичний холодильник - Як вибрати туристичний холодильник?

Yeticool TX 50 GREY — вибір номер один для кожного любителя кемпінгу та пікніка. Цей дешевий електричний холодильник поєднує в собі передові технології зі зручністю та практичністю. Пропонуючи загальну місткість 20 літрів , він забезпечує достатньо місця для всіх основних продуктів і напоїв. Його унікальний дизайн дозволяє не тільки легко переміщати його завдяки вбудованим ручкам , але також забезпечує виняткову теплоізоляцію. Дозволяє охолоджуватися до -20 градусів за Цельсієм . Холодильником можна керувати за допомогою смартфона, а вбудований USB-порт дозволяє заряджати портативні пристрої.

Холодильник туристичний для ділянки: Camry CR 8076

Туристичний холодильник - Як вибрати туристичний холодильник?

Ви думаєте, який холодильник для вашої ділянки підійде вам ідеально? Розгляньте покупку Camry CR 8076 – це більше, ніж просто похідний холодильник для ділянки. Завдяки джерелу живлення 12/24 В і можливості підключення до розетки прикурювача ця модель є надзвичайно практичним холодильником, який добре працюватиме в місцях, де немає доступу до електромережі. Camry CR 8076 – це не тільки холодильник, але і морозильна камера. Його об’єм становить цілих 38 літрів, з яких 15 літрів припадає на холодильник і 23 літри на морозильну камеру . Завдяки цьому ви можете зберігати в ньому різноманітні продукти – від фруктів і овочів, через напої, до готових страв.

Екологічний туристичний холодильник: Yolco BCX 50

Туристичний холодильник - Як вибрати туристичний холодильник?

Роздумуєте про покупку туристичного холодильника для відпустки? Ознайомтеся з моделлю Yolco BCX 50 – екологічний та ефективний варіант, який стане незамінним у вашій подорожі. Цей портативний холодильник є не тільки зручним рішенням, але й сприяє екологічним енергетичним рішенням завдяки можливості живлення від фотоелектричної панелі .

Модель Yolco BCX 50 оснащена екологічним холодоагентом R1234YF , який є не тільки ефективним, але й екологічно чистим. Завдяки низькому енергоспоживанню він є ідеальним супутником у будь-якій подорожі, незалежно від мети: намет, пікнік чи риболовля.

Холодильник туристичний для відпочинку Yeticool TX 50 GREY

Yeticool TX 50 GREY – ідеальний туристичний холодильник для відпочинку. Його ємність становить 50 літрів , що робить його ідеальним вибором для кемпінгу чи пікніка великою компанією. Сіро-чорний корпус не тільки естетичний, але й забезпечує хорошу теплоізоляцію.

Модель Yeticool TX 50 GREY – це відповідь на питання, який електрохолодильник стане кращим, коли ви відправляєтеся у відпустку. Це обладнання забезпечує охолодження до 20 градусів нижче температури навколишнього середовища , що є безперечною перевагою в спекотні дні. Пристрій може живитися як від автомобільної зарядки 12 В , так і від мережі 100-240 В. Холодильник оснащений чітким РК-дисплеєм і функцією управління через додаток на мобільному пристрої.

Туристичний холодильник - Як вибрати туристичний холодильник?

Які характеристики хорошого туристичного холодильника?

Вирішуючи, який кулер краще підійде для літніх поїздок, зверніть увагу на такі особливості:

 • дорожній холодильник для вкладишів
 • електроживлення
 • цифровий контроль температури
 • аміачне охолодження
 • Джерело живлення 12 В і 24 В
 • додаткові опції.

Картриджний кулер

Дорожній холодильник, цінний супутник літньої відпустки, – техніка, яка повинна бути в багажнику кожного любителя подорожей. Завдяки цьому ми завжди можемо насолоджуватися свіжими продуктами, незалежно від того, куди ми йдемо. Але який картриджний холодильник найкращий, як він працює, як часто потрібно міняти картриджі і як ним користуватися ?

Картриджний холодильник – пристрій, який завоював популярність завдяки своїй практичності та ефективності. Охолоджуючі вставки – це елементи, які попередньо охолоджуються в домашньому холодильнику або морозильній камері, а потім поміщаються в туристичний холодильник . Вони працюють, накопичуючи холод і поступово віддаючи його в холодильник, таким чином підтримуючи низьку температуру.

Частота заміни вставок залежить від кількох факторів, таких як температура навколишнього середовища, кількість продуктів, що зберігаються, і тип вставок . На практиці вкладиші залишаються холодними протягом приблизно 6-12 годин, перш ніж їх потрібно повторно заморозити. Дана модель – ідеальний холодильник для ділянки, а для багатьох користувачів – найкращий туристичний холодильник.

Електропостачання

Те, що є стандартним для побутової техніки є великою перевагою у випадку з дорожніми холодильниками . Потрібно знати, що дешеві туристичні холодильники взагалі не мають джерела живлення. Це просто коробки, в які поміщається охолоджувальна вставка.

Вони досягають низьких температур завдяки відповідній внутрішній ізоляції за допомогою полістиролу або пінополіуретану. Однак вони не дуже ефективні, особливо в спекотні дні. Електричні холодильники найчастіше живляться від автомобільного прикурювача і часто використовують термоелектричну технологію.

Цифровий контроль температури

Дорожні холодильники значно відрізняються залежно від ефективності охолодження. Деякі моделі охолоджують їжу лише до 7 градусів за Цельсієм. Інші можуть охолоджувати його до температури нижче нуля – навіть до мінус п’яти градусів. Ці більш досконалі моделі можуть бути оснащені термостатом , що забезпечує плавне регулювання температури. Це корисний варіант, оскільки не всі продукти потрібно максимально охолоджувати, а деякі не можна охолоджувати занадто сильно. Звичайно, тільки портативні холодильники з блоком живлення мають контроль температури.

Аміачне охолодження

Якщо ми хочемо отримати максимальну ефективність електричних холодильників, ми повинні придбати пристрій з аміачним охолодженням. Вони досить рідкісні, але їх варто шукати. Аміак нагрівається спеціальним полум’ям , яке в свою чергу забезпечує холод всередині холодильної камери. У деяких пристроях полум’я запалюється автоматично, тому немає необхідності використовувати сірники або запальничку.

Джерело живлення 12В і 24В

Якщо ви їздите на різних транспортних засобах і ваш холодильник часто супроводжує вас в дорозі, варто придбати модель, яка має вимикач, який дозволяє живити як 12 В, так і 24 В. Перша напруга використовується в прикурювачах легкових автомобілів, а 24 В використовується у вантажівках і міжміських автобусах.

Захист від розряду акумулятора також є корисним рішенням . Холодильна коробка може споживати багато енергії. Такий захист не дасть автомобілю знерухомитися, адже сучасний туристичний холодильник в потрібний момент відключить живлення.

Дорожній холодильник з можливістю термоса

Сучасний дорожній холодильник, який використовується як термос? Так, це не жарт. Багато моделей туристичних холодильників також можуть підтримувати високу температуру продуктів, що транспортуються. Звичайно, охолодження та нагрівання взаємовиключні. Така ж технологія, як і охолодження, допомагає підтримувати високі температури. Також ми можемо з успіхом використовувати наш туристичний холодильник під час гірськолижних прогулянок і зберігати в ньому гарячий чай.

Як користуватися кулером?

Коли ми нарешті вибираємо модель, яка підходить саме нам, виникає питання: як правильно користуватися туристичним холодильником? Ось короткий посібник:

 1. Виберіть правильне місце – кемпінгові холодильники, як і їхні домашні аналоги, найкраще працюють у добре провітрюваних приміщеннях. Використовуючи їх на відкритому повітрі, переконайтеся, що вони не піддаються впливу прямих сонячних променів.
 2. Встановіть відповідну температуру – температура, на яку слід встановити холодильник, залежить від типу продуктів, що зберігаються. Для більшості з них оптимальною є температура від 2 до 4 градусів Цельсія.
 3. Пакуйте з розумом – пакуючи холодильник, варто пам’ятати декілька правил. По-перше, його не слід перевантажувати. По-друге, холодне повітря тоне, тому продукти, які вимагають найнижчих температур, наприклад, м’ясо, слід класти внизу. По-третє, будь-які відкриті продукти слід зберігати в герметичних контейнерах, щоб запобігти проникненню запахів.
 4. Регулярне чищення та обслуговування – як і стандартні холодильники, моделі для подорожей потребують регулярного чищення для оптимальної роботи. Не забудьте висушити холодильник перед повторним використанням.
 5. Зберігання холодильника поза сезоном – якщо ви не користуєтеся холодильником тривалий період, не зберігайте його в закритому, темному місці. Відкрийте дверцята холодильника, щоб запобігти накопиченню вологи та цвілі.

Дорожній холодильник – це дуже корисний пристрій для тих, хто любить подорожі, відпочинок або тривалі подорожі на природі. Пам’ятайте, однак, що навіть найкращі пристрої вимагають належної обробки, щоб вони могли служити багато років.


Позначки:, , , , ,

You May Also Like

More From Author