Стерилізатори для манікюрних інструментів: дезінфекція в дії

Estimated read time 1 min read

Стерилізатор для манікюрних інструментів – це обладнання, яке необхідно не тільки для оснащення косметологічних кабінетів. Його купують і приватні особи, які надають послуги на дому. Якісна дезінфекція дозволяє убезпечити майстра і клієнтів від поширення інфекцій, забезпечує надійне очищення пристосувань.

Стерилізатори для манікюрних інструментів: дезінфекція в дії

Сьогодні у продажу можна зустріти велику кількість моделей стерилізаторів, вони відрізняються принципом дії, ефективністю, габаритами, ціною та іншими параметрами. При виборі важливо врахувати інтенсивність експлуатації, кількість оброблюваних предметів та інші нюанси.

Стерилізатори для манікюрних інструментів: дезінфекція в дії

Ознайомившись з основними правилами роботи цих машин, ви зможете безпомилково вибрати апарат на сайті /sterilizatory-dlya-instrumentov. Тут представлені популярні моделі для майстрів нігтьового сервісу за доступними цінами.

Види стерилізаторів

У продажу представлені різні моделі пристроїв. Серед них є кулькові, ультрафіолетові, ультразвукові моделі. Великою популярністю останнім часом користується сухожар або повітряний стерилізатор. Зупинимося на всіх моделях докладніше:

  • Кулькове. Воно оснащується чашею, всередину якої поміщають кварцовий пісок. Обробка проходить при високотемпературному режимі, очищення стосується тільки робочих частин інструменту. Прилад коштує порівняно недорого, проте часте використання призводить до втрати гостроти кромки пристосувань.
  • Гласперленовий. У пристрої використовуються скляні кульки, стерилізація також ведеться при підвищеній температурі. Плюси такого виду техніки – мінімум часу на дезінфекцію і очищення, максимальну кількість знищуваних бактерій, можливість одночасної стерилізації великого числа предметів.
  • Ультрафіолетове. Це пристрій частіше застосовують для обробки вже пройшли стерилізацію і сушку інструментів, оскільки УФ-промені не вбивають віруси гепатиту і ВІЛ.
  • Ультразвукове. Таке пристосування відрізняється універсальністю, ефективністю в роботі, максимальною безпекою для майстра. Головний мінус приладу – висока ціна.

Правила застосування

Перед стерилізацією потрібно продезінфікувати інструменти. Для цього використовуються спеціальні антисептичні розчини. Періодично сам стерилізатор теж необхідно очищати. Для цього частіше застосовують рідини на основі етилового спирту і розчин простого мила. При чищенні прилад потрібно вимикати, тільки потім приступати до процедури. Якщо модель не є ультразвуковою, внутрішні частини обробляти необов’язково.

Відразу після очищення стерилізатор необхідно витерти м’якою ганчіркою без ворсу. Залишати пристрій вологим небажано, це шкодить його стану. Експлуатувати сам прилад потрібно суворо по інструкції. Не можна застосовувати з апаратом рідини та витратні матеріали, які не рекомендує виробник, щоб уникнути негарантійної поломки.

Позначки:, , , , , ,

You May Also Like

More From Author