Олія для обличчя – Як очистити обличчя олією максимально корисно?

Estimated read time 1 min read

Незалежно від типу вашої шкіри, пошуки кращого методу очищення шкіри ніколи не закінчуються. чи не так? Очищення маслом може стати вашим універсальним рішенням. Здивовано?

На відміну від вашої звичайної практики очищення обличчя, метод очищення олією є більш природним підходом до догляду за шкірою. Ви можете очистити обличчя, не видаляючи з нього природні олії, і отримати чисту, збалансовану шкіру, використовуючи метод очищення олією.

Прокрутіть униз, щоб дізнатися про переваги методу очищення олією, як він працює та як вибрати очищаючу олію, що підходить для вашого типу шкіри.

Що таке очищення олією?

Олія для обличчя - Як очистити обличчя олією максимально корисно?

Основна ідея використання олій для очищення шкіри полягає в тому, щоб живити та доглядати за нею, а також природним чином збалансувати її жирність. Ви можете використовувати миючі засоби на масляній основі, щоб зняти макіяж, заспокоїти роздратовану шкіру, контролювати висипання тощо. Очищувальні олії містять зволожуючі інгредієнти, які підвищують гідратацію вашої шкіри та залишають заспокійливий ефект.

Найкраще те, що масляні миючі засоби, на відміну від мила чи миючих засобів, не шкодять природним ліпідам вашої шкіри. Він також захищає корисні бактерії, які процвітають на вашій шкірі, щоб боротися з прищами та іншими інфекціями. Багато відомих брендів по догляду за шкірою випускають миючі засоби на основі олій, щоб допомогти вам отримати чисту та красиву шкіру.

Як масло очищає вашу шкіру?

Ну, масло масло розчиняє. Простіше кажучи, найкращий спосіб розчинити олію – використовувати іншу олію.

Очищення шкіри за допомогою правильного масла замінює брудний жир і надлишок шкірного сала на обличчі. Він додатково очищає ваші забиті пори, видаляє мертві клітини шкіри, забруднювачі, накопичення макіяжу тощо.

Очищувальні засоби на масляній основі також мають цілющі властивості, які живлять і захищають вашу шкіру. На відміну від традиційних миючих засобів, які можуть подразнювати вашу шкіру, миючі засоби на масляній основі м’які до вашої шкіри. Вони зберігають зволоження всередині вашої шкіри.

Метод очищення олією може допомогти вам впоратися з такими проблемами шкіри, як сухість шкіри, чорні крапки, прищі тощо.

Як вибрати очищаючу олію для шкіри?

Ви можете або придбати попередньо змішаний масляний миючий засіб на ринку, або зробити власну миючу олію, змішавши різні види олії.

Попередньо змішані миючі засоби легко придбати в будь-якому супермаркеті чи косметичному магазині.

Ви також можете знайти їх в Інтернеті. Не забувайте купувати миючий засіб, який підходить вашому типу шкіри. Вибирайте некомедогенні миючі засоби, якщо ви схильні до вугрів.

Якщо ви хочете самостійно приготувати очищаючу олію, підберіть будь-яке масло, яке підходить саме вашій шкірі. Рицинова олія і оливкова олія — два чудові варіанти, які в основному використовуються у співвідношенні 1:1.

Ви навіть можете використовувати ефірні масла для очищення шкіри маслом. Але переконайтеся, що ви змішали його з олією-носієм, перш ніж наносити його на обличчя.

Касторова олія підходить для всіх типів шкіри та діє як в’яжучий засіб для чищення, тоді як оливкова олія діє як зволожуючий агент. Крім того, для очищення шкіри можна вибрати олію жожоба, олію авокадо, соняшникову олію, олію виноградних кісточок, арганову олію. Виноградні кісточки чудово підходять для людей з жирною шкірою.


Яка олія для очищення найкраща для вашого типу шкіри?

Олія для обличчя - Як очистити обличчя олією максимально корисно?

1. Масла для схильної до вугрів і жирної шкіри:

Ви можете використовувати олію жожоба та касторову олію, якщо у вас жирна шкіра або шкіра, схильна до вугрів. Жожоба відомий своїми властивостями зменшувати прищі. Олія м’яти перцевої теж може працювати чудово, якщо у вас жирна шкіра.

2. Масла для сухої шкіри:

Оливкова олія містить багато антиоксидантів, які корисні для зволоження вашої шкіри. Якщо у вас суха шкіра, нанесіть суміш оливкової і касторової олії.

3. Масла для нормальної шкіри:

Масло абрикосових кісточок найкраще підходить для нормальної шкіри.Не купуйте ароматизовані масла для очищення пурпуру, оскільки штучні ароматизатори можуть викликати алергічну реакцію.


Як маслом очистити обличчя?

Перш ніж почати очищати олією, проведіть тест на шкірі, щоб визначити, чи немає у вас алергії на якусь з олій. Крім того, знайте кількість масел, які потрібно використовувати, і те, що підходить для вашого типу шкіри.

Основний метод очищення жиру:

Крок 1 – Налийте 1-2 чайні ложки олії на долоню. Якщо у вас суха шкіра, використовуйте ½ чайної ложки оливкової та касторової олії. Якщо у вас шкіра, схильна до вугрів, візьміть ½ чайної ложки олії жожоба та касторової олії.

Крок 2 – Нанесіть на обличчя. Обережно масажуйте протягом 2 хвилин кінчиками пальців, щоб масло просочилося в шкіру.

Крок 3. Витріть масло вологою серветкою.

Крок 4. Акуратно витріть обличчя рушником.

Крок 5 – Нанесіть зволожуючий крем.

Метод корейського очищення маслом:

Крок 1 – Налийте 1-2 чайні ложки олії на долоню.

Крок 2 – Нанесіть на обличчя. М’яко масажуйте протягом 2 хвилин кінчиками пальців.

Крок 3. Витріть масло вологою серветкою.

Крок 4. Вимийте обличчя м’яким засобом для вмивання.

Крок 5. Обережно протріть обличчя рушником.

Крок 6. Нанесіть на обличчя зволожуючий крем.


Міфи та факти про очищення масломМіфи


Факти


Метод очищення олією призводить до появи прищів


Миючі засоби на масляній основі не викликають появи прищів. 


У кожного з нас є природні масла для зволоження шкіри. 


Це правда, що надлишок шкірного сала призводить до появи прищів. 


Але метод очищення олією балансує олії у вашій шкірі.


Шкіра без жиру дорівнює чистій шкірі


Хоча природне очищення обличчя призначене для очищення бруду та видалення мертвих клітин шкіри, воно також має підтримувати природний баланс жиру у вашій шкірі. 


Пересушувати шкіру в процесі очищення нездорово.


Спосіб не підходить людям з жирною шкірою


Якщо у вас жирна шкіра, і ви намагаєтеся її висушити, то ви помиляєтеся. 


Вашим мотивом має бути дотримання балансу. 


Невелика кількість очищаючої олії може бути корисною для підтримки правильного балансу олії.

Переваги методу очищення маслом

1. Балансує вироблення жиру у вашій шкірі.

2. М’яко знімає макіяж, не завдаючи шкоди.

3. Очищає бруд, забруднення та надлишки шкірного сала з вашого обличчя.

4. Він може очистити пори шкіри та розблокувати їх.

5. Робить вашу шкіру зволоженою, еластичною та м’якою.

6. Його можна без проблем використовувати разом з іншими миючими засобами.

Скільки часу потрібно, щоб метод очищення маслом спрацював?

Вашій шкірі потрібен час, щоб звикнути до процесу очищення жиром. Зачекайте принаймні 2-3 тижні, щоб побачити видимі результати. Припиніть очищення олією, якщо у вас є подразнення шкіри.

Як часто слід очищати олією?

Ви повинні очищати маслом лише один раз на день. Робіть це перед сном. Таким чином ваша шкіра матиме достатньо часу для зволоження та зволоження. Вранці ваша шкіра буде пружною.

Очищаюча олія краща за міцелярну воду?

На відміну від звичайних очищувальних тоніків або сироваток, міцелярна вода ніжніше до вашої шкіри та не викликає проблем. Очищаюча олія також м’яка, але якщо у вас проблеми з чутливими очима, то міцелярна вода вам чудово підійде. Він не зіпсує очі та легко зніме макіяж.

Чи спричиняє очищення жиром висипання?

Очищення олією зазвичай не викликає появи прищів. Але оскільки вашій шкірі потрібен деякий час, щоб звикнути до методу очищення маслом, ви можете відчути легке відчуття. Але це нешкідливо. У випадку, якщо ви помітили збільшення кількості висипань навіть після очищення олією протягом кількох тижнів, припиніть це робити, щоб ще більше посилити ситуацію.

Висновок

Очищення олією є одним із природних способів очистити обличчя, не видаляючи природні олії зі шкіри. Ви можете очистити шкіру маслом, щоб замінити брудну олію хорошою олією на шкірі, видаливши відмерлі клітини шкіри, будь-які накопичення продукту та забруднюючі речовини. Ви можете придбати попередньо змішаний масляний миючий засіб або зробити свій власний, змішавши олії, які відповідають вашому типу шкіри. Але перш ніж вибрати один, спробуйте краще пізнати свою шкіру. Різним типам шкіри для процесу очищення потрібні різні види масел. Обов’язково очищайте шкіру лише раз на день і продовжуйте це деякий час, щоб побачити видимі результати.

Позначки:, , , , , , , , ,

You May Also Like

More From Author