Любов у великому місті. Жінки оцінюють різні пози і місця для сексу

Estimated read time 1 min read

До сих пір існує стереотип про те, що жінки про секс не говорять так часто і відкрито, як це роблять чоловіки. Але в більшості своїй це припущення помилкове. Подруги при зустрічі обговорюють цю тему навіть частіше і детальніше, ніж чоловіки.

Ми узагальнили особистий досвід і думки читачок, щоб зрозуміти, які пози жінкам подобаються найбільше, що допомагає їм досягти кульмінації, що надає відносинам адреналіну і що не завжди однозначно приносить задоволення.

Але якщо ви хочете краще розуміти свою партнерку і її бажання, то краще запитаєте про це її саму, а не користуйтеся досвідом друзів і їх радами.

Поза наїзниці для задоволення, стоячи – для адреналіну

Комусь може здатися, що місіонерська поза вже вийшла з моди, але до сих пір є жінки, які вважають за краще бути знизу. Наприклад, Христині саме ця поза подобається найбільше. За її власним визнанням, таким чином вона може розслабитися і отримати задоволення. До того ж, не варто забувати про те, що в положенні лежачи можна підняти одну або обидві ноги і суттєво змінити свої відчуття.

”Також мені подобається перебувати зверху – в позі наїзниці. У ній вдається зловити потрібний ритм і швидше отримати оргазм”, – зізнається дівчина. У той же час поза наїзниці навпаки, яка так приваблива для другої половинки Христини, їй саму не надихає.

Чого не сказати про позу в положенні стоячи – для дівчини в ній поєднується почуття адреналіну і насолоди. ”Як правило, секс в такій позі відбувається в нестандартних місцях – для цього не обов’язково перебувати в приміщеннях або в комфортних домашніх умовах. І хоча зараз не найзручніша, вона додає адреналіну”.

Яка найулюбленіша поза у молодого хлопця, Христина знає – він вважає за краще знаходитися ззаду, оскільки йому дуже подобається її попка і це дає можливість насолодитися не тільки відчуттями, але і прекрасним видом. Дівчина не заперечує.

Найкраще бути зверху і “ні” сексу в душі

Єва зазначає, що їй подобається, коли чоловік знаходиться зверху, але тільки в тому випадку, якщо це не класична місіонерська поза, оскільки по відчуттях це марна трата часу. ”Партнера в цій позі все влаштовує, але мені завжди чогось не вистачає, потрібно зробити щось ще. Наприклад, мені подобається, якщо одна або обидві ноги знаходяться на плечах у чоловіка. Я не дуже гнучка, тому спочатку це створює певні складнощі, але так можна отримати більш яскраві відчуття і бути дуже близько до партнера, що створює більш інтимний настрій”.

Поза наїзниці Єві теж подобається, оскільки вона надає можливість бути тією, хто визначає ритм і швидкість сексу. ”Зазвичай все контролюють чоловіки, а тут можна нарешті взяти кермо влади в свої руки. Так зручніше знайти свій ритм і темп, щоб досягти оргазму”.

А ось те, що Єва дуже не любить, так це секс в душі. По-крайній мірі до сих пір всі подібні спроби не увінчалися успіхом. ”У нас порівняно невелика ванна кімната і там немає додаткової вентиляції, тому незабаром стає нічим дихати і неможливо зрозуміти, чи то ти спітнів або з тебе просто тече вода. Оскільки ми ще різні по зросту, то в душі нам не дуже зручно. Що б ми не пробували, нічого не допомагає”.

При позі ззаду втрачається почуття інтимності

Аліса свою розповідь починає з того, що їй найбільше в сексі не подобається. ”Якщо мій друг цього хоче, я, звичайно, не відмовляю, але мені не дуже подобається перебувати в позі собаки. Можливо, це через якісь свої комплекси, але в такому положенні у мене виникає почуття, що мій партнер під час сексу не хоче дивитися ні мені в очі, ні на моє тіло. Як наслідок, під час цієї пози я вся сконцентрована на своїх думках замість того, щоб насолоджуватися тим, що відбувається”.

Позу наїзниці Аліса, як і попередні дівчата, оцінює вкрай позитивно. ”Спочатку я збираю волосся в кінний хвіст. Мені подобається, коли в такій позі він трохи грубувато потягує мене за волосся, в цей момент неможливо бачити очі один одного. Оскільки для мене погляд під час сексу дуже важливий, той момент, коли немає зорового контакту і ти не знаєш, як довго це триватиме, надає особливої ​​гостроти”.

Відзначаючи, що займатися любов’ю зручніше і м’якше в ліжку, Аліса додає, що їй подобається це робити і на столі. ”Довго витримати важко, оскільки на твердій поверхні через якийсь час починає боліти попа, також не особливо зручно спиратися на стіл ліктями. Але мені подобається, коли партнер піднімає мене і садить на стіл, притягує до себе і закидає мої ноги на свої плечі. Так можна прискорити рух, що приносить мені додаткову насолоду “.

Руки теж відіграють важливу роль

Якщо поза ззаду не створює почуття інтимності і можливо викликає певні комплекси, то є й інші. Катрін радить спробувати позу “ложки”. ”Тоді обидва партнери можуть залишатися в положенні лежачи і притиснутися один до одного, що, на мій погляд, підсилює момент близькості. Крім того, чоловікові в такій позі зручніше стимулювати жіночий оргазм, оскільки в хід можна пустити і руки, посилюючи їх дотиками загальні відчуття”.

Якщо не вдається досягти оргазму одночасно, то в цій позі партнер може продовжити пестити тіло руками, щоб жінка все-таки отримала задоволення. ”В моменти, коли він кінчив, а я ще ні, мені подобається, що він відразу не поспішає в душ або не перевертається на другий бік, а пускає в хід руки, щоб я не залишилася обділеною”.

У свою чергу найбільше не подобається Катрін, коли партнер ніби як хоче сексу, але не готовий нічого робити. ”На жаль, у мене були стосунки, в яких ініціатива завжди виходила від мене. Причому мені ще й робити все доводилося самій. Безумовно, з одного боку добре, що чоловік не завжди головний і визначає, що відбувається в ліжку, але хоч якоїсь участі в процесі від другої половинки хотілося б як не крути “.

  • Любов у великому місті. Жінки оцінюють різні пози і місця для сексу

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

Позначки:, , , , , , , , , ,

You May Also Like

More From Author