«Креативна Пошта»: анонсовано конкурс на відео для збору коштів на артилерію

Estimated read time 1 min read

«Реактивна Пошта» запрошуює українців на конкурс відеороликів на підтримку українських артилеристів

Чи багато нам відомо про реальні потреби артилерії під час війни? За спостереженнями інвестора та партнера ІТ-компанії Roosh Сергія Токарєва, в українських медіа про цей рід військ говорять недостатньо активно, тому не всі розуміють, наскільки велику роботу виконують бійці на полі бою. Настав час змінити ситуацію.

«Креативна Пошта»: анонсовано конкурс на відео для збору коштів на артилерію

Разом із благодійною організацією «Реактивна Пошта» бізнесмен проводить масштабний конкурс відеороликів під назвою «Креативна Пошта». Ціль – об’єднати креативників, які зуміють розповісти аудиторії про важливу роль артилеристів, їхню тяжку працю та потреби.

Чому не так багато донатів на арту

Сергій Токарєв вже довгий час співпрацює з «Реактивною Поштою» та є їхнім постійним меценатом. Організацію заснували айтішники Павло Нарожний та Дмитро Чуканов у 2014 році після російської окупації Криму й фактичного початку війни. Вже понад 9 років вона забезпечує артилерійські та ракетні війська необхідним: збирає кошти на спорядження, запчастини та інструменти, генератори, техніку тощо. При цьому вона все ще залишається єдиним проектом в Україні, який займається благодійністю саме у цьому напрямку.

«Для мене було справжнім відкриттям те, що серед головних потреб артилеристів є шини, інструменти та ремонтні станції. Впевнений, що я такий не один», — зізнається Сергій Токарєв. Тому слабка обізнаність суспільства – одна з основних причин, чому так складно збирати донати на потреби бійців.

Звичайно, фандрайзинг додатково ускладняється тим, що робота арти найчастіше відбувається у режимі максимальної секретності, зазначають представники «Реактивної Пошти». Але головна проблема полягає у тому, що запити артилерії мають мало попиту у соцмережах або є незрозумілими.

«Усі знають навіщо потрібні безпілотники – експерти та медіа кажуть про них щодня. Тому звичайна людина без вагання донатить на хороший та зрозумілий дрон, але не на «неінстаграмний» коліматор або ж компресор. Але без них артилерія не стріляє. Якщо хоча б один компонент перестає працювати, вести вогонь по позиціях окупантів стає неможливим», — пояснюють благодійники Дмитро Чуканов і Павло Нарожний.

Конкурс «Креативна Пошта» — це спосіб донести до суспільства, наскільки важливу роль грає артилерія у захисті української землі від загарбників. Як одного разу сказав український бригадний генерал Сергій Баранов, 90% ураження ворога – це результат роботи артилерії. Суспільство повинно знати та розуміти це, підкреслює Сергій Токарєв.

«Креативна Пошта»: умови конкурсу

Ця ініціатива має не лише інформаційний характер. Вона є закликом до людей про необхідність матеріальної підтримки ЗСУ. Для участі у конкурсі автори повинні створити коротке відео (до 1 хвилини) про важливість роботи артилеристів і про те, як їхня ефективність, безпека та комфорт залежать від донатів. Роботи приймаються до першого жовтня 2023 року.

Учасників будуть оцінювати члени журі:

  • бригадний генерал ЗСУ Сергій Баранов;
  • засновники «Реактивної Пошти» Павло Нарожний та Дмитро Чуканов;
  • Creative Service Director компанії TRUMAN і ведуча KYIV NOT KIEV Татьяна Гайдук;
  • ініціатор конкурсу та партнер технологічної компанії Roosh Сергій Токарєв.

Відібрані відео буде опубліковано на офіційному сайті «Реактивної Пошти» та запущено на промо для генерації донатів. У подальшому глядачі зможуть оцінювати роботи, голосувати за кращий варіант і переказувати кошти до благодійної організації.

Переможців оголосять у декількох номінаціях:

  • «Ураження у серце» — три ролика з найбільшою кількістю голосів від глядачів;
  • «Високоточний креатив» — три відео, які наберуть найбільшу кількість людей, що донатять;
  • Гран-прі – робота, яка заробила найвищу оцінку від журі.

Усі без винятку учасники конкурсу отримають мерч «Реактивної Пошти». Шість переможців у двох категоріях буде нагороджено Apple iPad Pro 2023. А гран-призер забере Apple iMac 2023. Подарунки для номінантів надасть Сергій Токарєв. При цьому учасники можуть відмовитися від своєї нагороди, у цьому випадку її вартість буде потроєно, а гроші – переведено на потреби артилеристів.

Детальніше познайомитися з умовами конкурсу та технічним завданням для створення відеоролика можна на сайті організації «Реактивна Пошта». Для додаткових питань варто звернутися за електронною адресою creative@reactivepost.org.

Позначки:, , , , , , , , , ,

You May Also Like

More From Author