Кращі дефлектори вікон для Skoda Fabia

Estimated read time 1 min read

Дефлектори – автомобільні аксесуари, які стануть практичним та естетичним доповненням для будь-якого транспортного засобу. Встановлюють їх на верхню частину бокових вікон. Використовуючи вітровики, можна ідеально підкреслити лінію даху. Якщо в планах обрати кращі дефлектори вікон для Skoda Fabia, варто звернути увагу на вироби, виготовлені спеціально для цієї марки авто.

Перевага таких аксесуарів в тому, що їхні параметри та конфігурація ідеально підійдуть саме для Skoda Fabia.Обираючи оптимальний варіант комплекту вітровиків, варто звернути увагу на кількість виробів – виробники пропонують набори з 2 або 4 елементами. Зручність встановлення та тривалість подальшої експлуатації залежить і від обраного способу кріплення. Частіше всього пропонують дефлектори, які фіксуються з допомогою спеціальної клейкої стрічки.

Обираючи дефлектори, важливо оглянути їх на предмет цілісності, відсутності дефектів, тріщин на поверхні. Для виготовлення елементів використовують спеціальний пластик, який може гнутися, але така пластичність дозволяє змінити форму лише на кілька міліметрів, а не кардинально. Це важливо пам’ятати, якщо в планах обрати якісний та надійний товар.

Дефлектори для Skoda Fabia: переваги використання

Для багатьох водіїв дефлектори стали незамінним аксесуаром. Все завдяки ряду переваг використання таких елементів:

 • Значно зменшують потрапляння опадів, пилу та бруду в салон при відкритому вікні.
 • Зменшують сонячні відблиски, мінімізують утворення протягів в салоні авто.
 • Забезпечують якісну циркуляцію повітря.
 • Мінімізують випадки запотівання вікон в холодний період та в дощову погоду.
 • Захищають скло від бризок під час руху транспортного засобу.
 • Завдяки незначній вазі вони зручні в установці та експлуатації.
 • Вироби стійкі до деформацій та механічних пошкоджень.
 • На дефлектори практично не мають вплив опади та ультрафіолетове випромінювання.
 • Їх використання дозволяє зробити вигляд транспортного засобу привабливим та естетичним.

При правильно проведеному монтажу термін їх використання може складати до 5-6 років.

Кращі дефлектори вікон для Skoda Fabia

Як правильно та швидко встановити дефлектори

Більшість сучасних вітровиків для авто Skoda Fabia фіксують на спеціальну клейку основу – скотч німецького виробництва, використання якого дозволяє провести надійний та швидкий монтаж елементу. При цьому процедуру встановлення можна провести самостійно, без використання додаткових матеріалів, інструментів, звернення до спеціалістів. В разі, якщо виникає потреба замінити дефлектор, зробити це не складно. До того ж, лакофарбова поверхня не буде пошкоджена.

Етапи фіксації дефлекторів на Шкоду Фабіа:

 1. Взяти дефлектор та прикласти його до ймовірного місця встановлення. Щоб правильно та рівно встановити елемент, в місці фіксації проставити позначки.
 2. Ретельно прибрати бруд та знежирити місце фіксації. Якщо є можливість, скористатися для цього спеціальними серветками, які часто пропонують в комплекті з вітровиками.
 3. З дефлектора зняти клейку стрічку та зафіксувати елемент на місці проставлених відміток.
 4. Впевнитися в тому, що виріб прикріплений та для надійності проробити короткі, але сильні натиски для надійнішої фіксації.

Важливо також правильно підібрати умови встановлення виробів – краще здійснювати монтаж за плюсової температури та відсутності опадів. Не рекомендовано в перші 70 годин після монтажу відвідувати автомийку, піддавати вироби впливу води. Не кращим рішенням буде використання для обробки поверхні в місці встановлення дефлектора поліролей чи засобів з абразивами. Правильно встановлені дефлектори – запорука міцності кріплення та тривалої експлуатації аксесуарів.

Позначки:, , , , , ,

You May Also Like

More From Author