Ефірні олії – Які ефірні олії проти зморшок?

Estimated read time 1 min read

Вплив сонця, забруднюючих речовин і вільних радикалів може призвести до появи передчасних ліній і зморшок на вашому обличчі. Незважаючи на те, що на ринку доступно багато засобів проти старіння, багато з них містять хімічні речовини, довгостроковий вплив яких залишається сумнівним.

Отже, чи можуть ефірні олії природного походження стати новим рішенням проти старіння вашого обличчя? Ефірні олії концентровані, ароматичні олії отримані з різних рослинних джерел. Якщо вам цікаво дізнатися, чи можуть ефірні олії бути найкращим вибором для усунення ліній і зморшок на вашому обличчі, читайте далі.

Чи справді ефірні олії зменшують зморшки на обличчі?

Ефірні олії - Які ефірні олії проти зморшок?

Ефірні олії мають безліч переваг, які творять чудеса з вашою шкірою. Тонізація та розгладження шкіри обличчя – один із них. Крім того, всупереч поширеній думці, ви можете використовувати ефірні олії, навіть якщо у вас жирна шкіра або шкіра, схильна до прищів.

Природна здатність вашої шкіри виробляти жир може зменшитися через вік або інші фактори, в результаті чого ваше обличчя буде зневодненим. Це разом із зменшенням вироблення колагену призводить до збільшення видимих ​​ліній і зморшок на вашому обличчі.

Ефірні олії утримують вологу у вашій шкірі. Крім того, масаж із цими натуральними оліями прискорює вироблення колагену, таким чином зменшуючи тонкі зморшки та роблячи шкіру пружною. Крім того, ефірні олії багаті антиоксидантами, які борються з вільними радикалами, які найбільше сприяють старінню шкіри.

Які ефірні олії найкраще від зморшок на обличчі?

Тут ми перераховуємо 10 ефірних масел, які можуть допомогти боротися з ознаками старіння на вашому обличчі.

1. Лаванда

Ефірна олія лаванди з незапам’ятних часів використовується як в лікувальних, так і в косметичних цілях. З розслаблюючим ароматом ця ефірна олія багата антиоксидантами та має антимікробні властивості.

Олія лаванди знімає запалення і заспокоює шкіру. Він також бореться з вільними радикалами, які викликають окисне пошкодження вашої шкіри, що призводить до старіння шкіри.

2. Цитрусові

Це ще одна ефірна олія, яка протягом століть використовувалася в альтернативній медицині для лікування захворювань шкіри. Ефірна олія цитрусових не тільки багата антиоксидантами, але й містить високий вміст вітаміну С.

Ці властивості роблять цитрусову олію потужним засобом проти окисного пошкодження. Цитрусова олія також ефективна в боротьбі з пошкодженням шкіри внаслідок перебування на сонці. Регулярне використання цитрусової олії може помітно покращити вигляд тонких ліній і зморшок.

Проте не залишайте обличчя на сонці протягом кількох годин після нанесення цитрусової олії. Тому найкраще використовувати цитрусову олію ввечері або безпосередньо перед сном.

3. Сандалове дерево

Олія сандалового дерева є потужним терапевтичним засобом для шкіри завдяки своїм протизапальним і антимікробним властивостям. Він не тільки бореться із запаленням і окислювальним пошкодженням, але також збільшує обмін клітин шкіри.

Збільшення нових клітин на поверхні шкіри допомагає розгладити тонкі лінії та зморшки на вашому обличчі. Сандалове дерево також сприяє зволоженню шкіри, завдяки чому вона виглядає повнішою.

4. Герань

Ефірна олія герані є не тільки сильним антиоксидантом, але й має значні сонцезахисні властивості. Наукові дослідження запропонували використання олії герані в сонцезахисних кремах для захисту шкіри від фотопошкоджень.

Олія герані також має антисептичні властивості і може допомогти зберегти вологу в шкірі. Він також ефективно підтримує баланс жиру в шкірі обличчя.

5. Іланг-іланг

Олія іланг-іланг широко використовується в продуктах по догляду за шкірою через її протизапальні, антимікробні властивості та властивості проти меланогенезу. Меланогенез — це виробництво меланіну, природного пігменту в шкірі, який надає їй виразного кольору обличчя.

Регулярне використання цієї ефірної олії не тільки допомагає боротися з окисним пошкодженням, але й сприяє оновленню шкіри. Іланг-іланг особливо корисний для відновлення білків і ліпідів у вашій шкірі, таким чином зберігаючи її молодість і еластичність.

6. Геліхрізум

Ефірна олія, отримана з цієї середземноморської рослини, має чудові антиоксидантні, протимікробні та протизапальні властивості, що робить її улюбленим засобом проти старіння. Дослідження показали, що ефірна олія геліхрізуму має антиколагеназні та антиеластазні властивості.

Колаген та еластин – це білки, які забезпечують підтримку та еластичність вашої шкіри. Інгібування колагенази та еластази олією геліхрізуму сприяє збільшенню колагену та еластину у вашій шкірі. Це, у свою чергу, запобігає ознакам передчасного старіння, таким як тонкі лінії та зморшки.

7. Миро

Ефірна олія, отримана зі смоли миррового дерева, загоює рани, запобігає пошкодженню сонцем, а також може загоювати суху, пошкоджену шкіру. Олія мірри також тонізує шкіру, що помітно зменшує лінії та зморшки.

Дослідження також показали, що в поєднанні з олією ладану олія мирри може збільшити кровообіг і поглинальну здатність шкіри. Це, у свою чергу, може збільшити зволоження та утримання вологи на поверхні шкіри, таким чином зменшуючи зморшки.

8. Неролі

Цю ефірну олію добувають із запашних суцвіть гіркого апельсина. Дослідження показали, що ця олія має антимікробні та антиоксидантні властивості. Регулярне використання олії неролі відновлює мляву шкіру, тонізує вашу шкіру, а також запобігає появі вугрів.

Ви можете використовувати масло неролі, навіть якщо у вас чутлива шкіра. Олія неролі підтягує вашу шкіру, зменшуючи лінії та зморшки.

9. Роза

Олія цієї прекрасної квітки має не тільки приємний розслаблюючий аромат, але й має ряд переваг для догляду за шкірою. Трояндова олія є чудовим зволожуючим засобом, який робить вашу шкіру зволоженою та еластичною.

Трояндова олія також допомагає зменшити запалення та боротися з бактеріальними інфекціями. Це також покращує функцію шкірного бар’єру, що допомагає утримувати вологу в шкірі. Усі ці властивості роблять трояндову олію вашим найкращим другом у догляді за шкірою.

10. Шавлія мускатна

Цю солодку ефірну олію добувають із вічнозеленого чагарнику шавлії мускатного. Це корисно як для сухої, так і для жирної шкіри. Ця ефірна олія багата антиоксидантами, які запобігають пошкодженню білків, присутніх у шкірі, у свою чергу зменшуючи лінії та зморшки.

Олія шавлії мускатної також має антимікробні властивості. Таким чином, це ефективний засіб для загоєння ран і лікування шкіри, схильної до вугрів.


Найкращі ефірні олії залежно від типу шкіри

Ефірні олії - Які ефірні олії проти зморшок?Тип шкіри


Рекомендовані ефірні олії


Суха, старіюча шкіра


Сандал, іланг-іланг, мирра, шавлія, ладан


Жирна шкіра, схильна до вугрів


Масла цитрусових, базиліка, чайного дерева


Для чутливої ​​шкіри, можна використовувати всім


Герань, лаванда, геліхрізум, неролі

Як використовувати ефірні олії?

Придатність:

Найважливішим кроком у цій процедурі догляду за шкірою є вибір ефірної олії, яка найкраще відповідає вашому типу шкіри та вашим потребам. Ви можете проконсультуватися з експертом, якщо ви не впевнені, яку ефірну олію використовувати та в якій кількості.

Перевізники:

Ефірні олії – це концентровані екстракти, які зазвичай дуже сильні. Ви не можете наносити більшість ефірних масел безпосередньо на шкіру, оскільки це спричинить подразнення та, можливо, навіть висип. Вам потрібно вибрати відповідну олію-носій, наприклад кокосову олію, щоб розбавити вибрану ефірну олію перед нанесенням на обличчя. Якщо у вас чутлива шкіра, вам потрібно використовувати трохи більшу кількість олії-носія, ніж тим, хто має нормальну шкіру.

Виконайте патч-тест:

Ефірні олії, отримані з природних джерел, зазвичай не викликають жодних негативних наслідків для вашої шкіри. Однак у деяких людей може розвинутися алергія на певні ефірні масла. Завжди слід проводити патч-тест комбінації ефірної олії та олії-носія перед першим використанням.

Висновок

Передчасна поява ліній і зморшок робить ваше обличчя тьмяним і більш зрілим, ніж ваш вік. Ефірні олії є ефективною природною альтернативою хімічним продуктам проти старіння, доступним на ринку. Ви можете вибрати зі списку ефірних олій, поданих у цій статті, щоб помітно зменшити лінії та зморшки на вашому обличчі.

Не соромтеся проконсультуватися з дерматологом, якщо ви не впевнені, яка ефірна олія підійде вам найкраще. Якщо ви помітили будь-які побічні ефекти, такі як висип або почервоніння після нанесення масел для обличчя, негайно зверніться до лікаря.

Позначки:, , , , , ,

You May Also Like

More From Author