7 кращих поз для глибокого проникнення

Estimated read time 1 min read

Освоївши їх, ви переконаєтеся, що розмір дійсно не такий вже й важливий.

Пози в коханні для глибокого проникнення допомагають вийти з класичного тупіка: у чоловіка скромні розміри пеніса, а його жінка мріє про щось більше. Але навіть якщо такої проблеми немає, спробувати запропоновані техніки варто, щоб:

  • дістатися до загадкової точки A – так називається скупчення нервових закінчень на передній стінці піхви, між шийкою матки і сечовим міхуром;
  • внести різноманітність в інтимне життя;
  • краще вивчити один одного і відчути повне злиття.

Єдине застереження: починайте повільно і обережно. Занадто різке «занурення» може заподіяти біль.

1. Сильне враження

Як виконуватиЧоловік сідає на коліна. Жінка лягає на спину і щільно присуває сідниці до нижньої частини живота партнера, а ноги закидає йому на плечі. Під час руху він з силою притягує до себе дівчину за стегна.

У чому особливістьЦя поза забезпечує надглибоке проникнення і дає чоловікові повний контроль над ситуацією. Жінці залишається тільки підкоритися. Але багатьом складно отримати оргазм від одних тільки фрикцій, нехай і дуже інтенсивних. Перебуваючи під «сильним враженням», можна допомогти собі, якщо стимулювати руками клітор. А в такому разі може дуже допомогти маленький пластиковий вібратор

7 кращих поз для глибокого проникнення

Гладка поверхня забезпечить приємну стимуляцію клітора, а тиха робота не буде відволікати від задоволень.

Купити

2. Сендвіч

Як виконуватиЖінка лягає на спину і підтягує коліна до грудей. Чоловік нависає над нею, стоячи на колінах і впираючись долонями в її стегна з внутрішньої сторони.

У чому особливістьКрім глибокого проникнення, дівчина відчуває задоволення ще й від того, що партнер натискає лобковою кісткою на клітор. А чоловік знову ж отримує всю повноту влади.

3. Віденська устриця

Як виконуватиЛежачи на спині, жінка закидає ноги за голову. Партнер – зверху, тримається за її щиколотки. Попереджаємо: щоб безболісно прийняти таку позу, потрібна гнучкість вище середнього. І краще попередньо зробити кілька розігріваючих вправ.

У чому особливістьДівчина в буквальному сенсі розкривається перед чоловіком. Він отримує доступ до її самим інтимним зонам і можливість проникнути на раніше недосяжну глибину.

4. Жокей

Як виконуватиЖінка лягає на живіт, випрямивши ноги і спершись на зігнуті в ліктях руки. Чоловік сідає зверху, обхопивши колінами сідниці партнерки і пригнувшись вперед, як жокей.

У чому особливістьДівчина відчуває себе абсолютно розслабленою – при бажанні вона просто лежить, поклавши руки під голову. Кермо влади знову в руках чоловіка. Роблячи поступальні рухи, він може контролювати глибину, задавати ритм, а заодно масажувати спину партнерки.

5. Шезлонг

Як виконуватиЦе проста, але ефективна варіація на тему місіонерської пози. Дівчина лежить на спині, піднявши зігнуті ноги, а чоловік заводить руки їй під коліна.

У чому особливістьПоза не вимагає акробатичних навичок. Але при цьому дарує інші відчуття і виводить на новий рівень глибину проникнення. А ще «шезлонг» просто створений для неквапливого, вдумливого і тривалого сексу.

6. Хрест-навхрест

Як виконуватиЛежачи на спині, жінка піднімає вгору витягнуті ноги. Чоловік сідає на коліна обличчям до партнерки і проникає в неї. Після цього дівчина повільно схрещує ноги в щиколотках на рівні його шиї. Для зручності можна підкласти під сідниці подушку.

У чому особливістьСхрещені ноги підсилюють відчуття від глибокого проникнення, забезпечуючи більш щільний контакт між членом і піхвою.

7. Метелик

Як виконуватиДівчина лягає спиною на стіл і закидає ноги на плечі чоловіка, який стоїть до неї обличчям і підтримує руками за сідниці.

У чому особливістьЧоловік може здійснювати більш інтенсивне проникнення, притягаючи до себе партнерку за стегна. При чому, тут ще жінка може пестити свій клітор. В такому випадку може бути при нагоді кліторальний вібратор.

7 кращих поз для глибокого проникнення

Під гладкою шовковистою поверхнею захований незвичайний секрет, який і дарує найкращі емоції для жінки.

Купити

  • 7 кращих поз для глибокого проникнення

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts

Позначки:, , , , ,

You May Also Like

More From Author