ᐈ 10 найбільших стадіонів НФЛ у США – великі стадіони для американського футболу – самі великі 2024

Estimated read time 1 min read

Футбол – це унікальний американський вид спорту, який досі залишається найбільш популярним видом спорту в Сполучених Штатах. Футбол має майже культову прихильність, і люди не лише шанують найвидатніших футболістів в історії, вони також з величезною любов’ю та повагою ставляться до футбольних стадіонів, особливо тих, на яких відбувалися одні з найвизначніших моментів в історії футболу. Окрім того, що це найбільші стадіони НФЛ, багато стадіонів з цього списку також є одними з найстаріших і найбільш відвідуваних стадіонів НФЛ в країні.

10. Стадіон NRG

Поточна місткість: 72 200


Розташування: Х’юстон, штат Техас


Домашня команда НФЛ: Х’юстон Тексанс


Рік відкриття: 24 серпня 2002 року

ᐈ 10 найбільших стадіонів НФЛ у США - великі стадіони для американського футболу - самі великі 2024

Стадіон NRG, колишній стадіон “Реліант”, можливо, не має такої великої кількості місць, як деякі інші стадіони в цьому списку, але стадіон займає площу 11612 квадратних метрів. Стадіон NRG є частиною великого комплексу під назвою NRG Park, до якого також входять NRG Center, NRG Arena та NRG Astrodome.

Окрім футбольних матчів, стадіон NRG використовується для проведення родео, концертів, приватних заходів та цирку. Стадіон NRG вміщує 72 200 глядацьких місць.

Чи знаєте ви?

Розсувний дах стадіону NRG повністю відкривається всього за сім хвилин.

9. Стадіон Bank of America

Поточна місткість: 75 523


Розташування: Шарлотт, Північна Кароліна


Домашня команда НФЛ: Кароліна Пантерс


Рік відкриття: 3 серпня 1996 року

ᐈ 10 найбільших стадіонів НФЛ у США - великі стадіони для американського футболу - самі великі 2024

Стадіон “Банк оф Америка” є домашнім стадіоном команди “Кароліна Пантерз”. Стадіон розташований у Шарлотті, найбільшому місті Північної Кароліни. Стадіон “Бенк оф Америка” був побудований спеціально для проведення футбольних матчів і вміщує 75 523 глядацькі місця.

Стадіон “Банк оф Америка” розташований на 6 гектарах і має висоту 64 метри. Верхні та нижні сидіння на стадіоні Bank of America мають ширину 48 сантиметрів, а клубні сидіння – 53 сантиметра. Усередині стадіону “Бенк оф Америка” є багато клубів та люксів, які забезпечують розкішні умови для вболівальників.

Чи знаєте ви?

Стадіон Bank of America збереже свою нинішню назву до 2024 року, оскільки “Пантери” та Bank of America підписали 20-річну угоду про права на використання назви у 2004 році.

8. Стадіон “Бронкос” в Майл Хай

Поточна кількість місць: 76 125


Розташування: Денвер, штат Колорадо


Домашня команда НФЛ: Денвер Бронкос


Рік відкриття: 10 вересня 2001 року

ᐈ 10 найбільших стадіонів НФЛ у США - великі стадіони для американського футболу - самі великі 2024

Тимчасово названий стадіон “Бронкос” на Майл Хай не надто відстає від інших стадіонів у цьому списку за розмірами. Наразі стадіон “Бронкос” вміщує 76 125 глядацьких місць. Наразі команда “Денвер Бронкос” вирішила назвати свій домашній стадіон “Бронкос Стадіон Майл Хай”, в той час як команда продовжує шукати спонсора, який надасть їй права на назву.

Стадіон “Бронкос” відкритий вже майже два десятиліття, і свою першу гру на ньому команда “Денвер Бронкос” провела проти команди “Нью-Йорк Гігантс”. Востаннє стадіон був реконструйований у 2013 році за 32 мільйони доларів.

Чи знаєте ви?

Найстарішою традицією стадіону “Бронкос” на Майл-Хай є “Грім Майл-Хай”, коли вболівальники “Бронкос” колективно тупотять по підлозі стадіону.

7. Стадіон “Ерроухед

Поточна місткість: 76,416


Розташування: Канзас-Сіті, штат Міссурі


Домашня команда НФЛ: “Канзас-Сіті Чіфс


Рік відкриття 12 серпня 1972

ᐈ 10 найбільших стадіонів НФЛ у США - великі стадіони для американського футболу - самі великі 2024
A B-2 bomber flies over Arrowhead Stadium before before the Sept. 9, 2012 home game against the Atlanta Falcons. The Chiefs lost 24-40.

Стадіон “Ерроухед” відкритий вже понад 46 років і наразі вміщує 76 416 глядачів. На відміну від багатьох спортивних стадіонів, стадіон “Ерроухед” не був побудований як багатофункціональний і призначався лише для футболу.

Як і деякі інші стадіони з цього списку, стадіон “Ерроухед” може похвалитися великою колекцією творів мистецтва. Більшість творів мистецтва належать художникам з Канзас-Сіті. Мистецтво настільки популярне на стадіоні “Ерроухед”, що місцеві художники проводять заняття з малювання.

Чи знаєте ви?

Стадіон “Ерроухед” відомий як один з найгучніших стадіонів НФЛ.

6. Mercedes-Benz Superdome

Поточна кількість місць: 76 468


Місцезнаходження: Новий Орлеан, Луїзіана


Домашня команда НФЛ: New Orleans Saints


Рік відкриття: 3 серпня 1975 року

ᐈ 10 найбільших стадіонів НФЛ у США - великі стадіони для американського футболу - самі великі 2024

Мерседес-Бенц Супердоум, який зазвичай називають просто Супердоум, є домом для “Святих Нового Орлеана”. Супердоум вміщує 76 468 глядачів і приймав сім Суперкубків – восьмий Суперкубок у Супердоумі відбудеться у 2024 році. Загалом, Новий Орлеан приймав Суперкубок 10 разів, і цей рекорд буде побитий, коли в 2020 році в Маямі відбудеться Super Bowl LIV (54).

Купол “Мерседес-Бенц Супердоум” займає площу 5 гектарів і знаходиться на висоті 83 метри від рівня вулиці. Окрім футбольного поля та прилеглих місць, “Мерседес-Бенц Супердоум” має чотири бальні зали площею 1765 квадратних метрів, 53 окремі конференц-зали, три їдальні та телевізійну студію.

Чи знаєте ви?

Основна частина (поле) “Мерседес-Бенц Супердоум” є найбільшим приміщенням зі сталевих конструкцій, не обмеженим стовпами.

5. Меморіальний Колізей Лос-Анджелеса

Поточна місткість: 78 500 місць


Розташування: Лос-Анджелес, Каліфорнія


Домашня команда НФЛ: Los Angeles Rams (тимчасово)


Рік відкриття: 1 травня 1923 року

ᐈ 10 найбільших стадіонів НФЛ у США - великі стадіони для американського футболу - самі великі 2024

Протягом багатьох років Меморіальний Колізей Лос-Анджелеса не використовувався як звичайний стадіон НФЛ, оскільки професійна команда Лос-Анджелеса багато років не грала на ньому, аж поки “Рамс” не переїхали до Лос-Анджелеса у 2016 році. Лос-Анджелес Меморіал Колізей в основному використовується для студентського футболу Університетом Південної Каліфорнії-Лос-Анджелес Троянди. Окрім того, що це один з найбільших стадіонів НФЛ, Меморіальний Колізей Лос-Анджелеса є найстарішим стадіоном НФЛ в історії.

Наразі “Лос-Анджелес Меморіал Колізей” проходить масштабну реконструкцію, в тому числі зі зменшенням кількості місць для глядачів. До 2018 року Колізей мав 93 607 місць (і був би найбільшим стадіоном НФЛ), які у 2019 році будуть зменшені до 77 500 місць. Крім того, у серпні 2019 року Меморіальний Колізей Лос-Анджелеса змінить свою назву на Меморіальний Колізей United Airlines.

Чи знаєте ви?

Лос-Анджелес Меморіал Колізей стане першим стадіоном у світі, який тричі приймав літні Олімпійські ігри – у 1932, 1984 роках та на наступних літніх Олімпійських іграх у 2028 році.

4. Стадіон AT&T

Поточна місткість: 80 000 (може бути розширена до майже 100 000 місць)


Розташування: Арлінгтон, штат Техас


Домашня команда НФЛ: Даллас Ковбойс


Рік відкриття: 27 травня 2009 року

ᐈ 10 найбільших стадіонів НФЛ у США - великі стадіони для американського футболу - самі великі 2024

Стадіон AT&T, колишній стадіон Ковбоїв, є нинішнім стадіоном “Команди Америки”, Даллас Ковбоїв. Стадіон є досить новим і був відкритий у травні 2009 року. Під час регулярного сезону НФЛ стадіон AT&T вміщує 80 000 глядачів, але може бути розширений до майже 100 000 глядачів для особливих подій, таких як Суперкубок.

Хоча може здатися дивним розміщувати витвори мистецтва всередині спортивної споруди, сім’я Джонсів (власники команди “Даллас Ковбойз”) вирішила розмістити кілька творів мистецтва по всьому стадіону AT&T. Багато творів мистецтва вбудовані безпосередньо в архітектуру інтер’єру стадіону AT&T.

Чи знаєте ви?

Табло всередині стадіону AT&T занесено до Книги рекордів Гіннеса як найбільший у світі відеодисплей високої чіткості.

3. Ламбо Філд

Поточна місткість: 81 441


Розташування: Грін-Бей, штат Вісконсин


Домашня команда НФЛ: Green Bay Packers


Рік відкриття: 29 вересня 1957

ᐈ 10 найбільших стадіонів НФЛ у США - великі стадіони для американського футболу - самі великі 2024

Ламбо Філд – один з найвідоміших стадіонів НФЛ, адже він є домом для команди Green Bay Packers, фанати якої є шалено відданими. Домашній стадіон “Пекерс” має понад 81 400 місць, ціна яких під час регулярного сезону коливається від $100 до $411.

Однією з головних особливостей Ламбо Філд є Атріум площею 34931 квадратних метрів на східній стороні стадіону. Атріум Ламбо Філд має п’ять поверхів заввишки і пропонує безліч ресторанів, магазинів та розважальних закладів. В атріумі також є окремі кімнати, які можна орендувати для проведення спеціальних заходів.

Чи знаєте ви?

Хоча “Ламбо Філд” не є найстарішим стадіоном НФЛ, він є рекордсменом за тривалістю безперервного перебування на ньому глядачів.

2. FedExField

Поточна кількість місць: 82 000


Розташування: Лендовер, штат Меріленд


Домашня команда НФЛ: Вашингтон Редскінс


Рік відкриття: 14 вересня 1997 року

ᐈ 10 найбільших стадіонів НФЛ у США - великі стадіони для американського футболу - самі великі 2024

FedExField є домом для Вашингтон Редскінс, і йому не вистачає лише 500 місць, щоб стати найбільшим стадіоном НФЛ. Наразі “ФедЕксФілд” вміщує 82 000 глядачів, але в минулому стадіон міг вмістити 91 000 глядачів. Однак за останні кілька років, коли відвідуваність знизилася, “Редскінс” прибрали тисячі місць зі стадіону “Федексфілд”.

Стадіон FedExField розташований на ділянці площею 80 гектарів і був відкритий восени 1997 року, якраз під час гри Redskins проти Arizona Cardinals, яку виграли Redskins. Всередині FedExField знаходиться Bud Light Social Lounge, який був створений завдяки партнерству з Anheuser Busch. У Social Lounge є віртуальний удар по воротах, планшети, багато Xbox One і, звичайно ж, пиво Bud Light.

Чи знаєте ви?

Стадіон FedExField спочатку називався стадіоном Джека Кента Кука на честь тодішнього власника Redskins, який помер до завершення будівництва стадіону.

1. Стадіон MetLife

Поточна місткість: 82 500


Розташування: Іст Резерфорд, Нью-Джерсі


Домашня команда НФЛ: New York Jets та New York Giants


Рік відкриття: 10 квітня 2010 року

ᐈ 10 найбільших стадіонів НФЛ у США - великі стадіони для американського футболу - самі великі 2024

Стадіон MetLife Stadium – найбільший стадіон НФЛ у США з максимальною місткістю 82 500 глядачів. Стадіон також має чотири розкішні клубні приміщення на 10 000 місць, які були спроектовані Rockwell Group.

Окрім футбольних матчів, стадіон MetLife Stadium приймав деякі з найбільших світових подій, включаючи WrestleMania 29, чвертьфінал Золотого кубка КОНКАКАФ та Copa America Centenario (3 матчі, включаючи фінал). З 2010 по 2016 рік стадіон MetLife був визнаний журналом Billboard стадіоном № 1 у світі з найбільшими зборами серед стадіонів, що не належать до НФЛ.

Чи знаєте ви?

Стадіон MetLife Stadium – єдиний футбольний майданчик, який є домом для двох команд НФЛ, New York Jets та New York Giants.

Позначки:, , , , , , , , , , , , ,

You May Also Like

More From Author