Яку натяжну стелю краще вибрати для кухні: практичні поради

Estimated read time 1 min read

Натяжна стеля-одне з ультрамодних і одночасно функціональних рішень. Крім того, що подібний матеріал володіє винятковою декоративністю, він же відрізняється і чудовою вологостійкістю, не боїться цвілі і на рідкість довговічний. Питання, як підібрати натяжна стеля для кухні, скоріше пов’язаний не з призначеними для користувача характеристиками полотна, а з його чудовим різноманітністю.

Переваги, і недоліки

Безшовна система добре відрізняється від звичайної підвісної. По-перше, фіксується полотно до стін, а не до поверхні стелі, що дає можливість обходитися без капітельного ремонту поверхні стелі. Друге, зменшує кімнатну висоту не більше ніж на 5 см, а в більшості випадків – всього на 3 см. третє, через різноманіття матеріалу, дизайн можна вибрати для кожного приміщення-хоч площею 5 м, хоч 9 м. Тому, якщо ви бажаете придбати натяжну стелю, можете зразу розрахувати, калькулятор тут.

Розрізняють 2 види полотна:

 • плівкове-плівка вінілу товщиною в 1,5-2 мм.досить легка, стійка до води і вологи, пластична, не боїться низьких і високих температур, властивих кухні, не пліснявіє і не вицвітає. Дизайн плівки не має обмежень, це неймовірно різний матеріал. Стеля краще виконати на кухні з полівінілхлоридної плівки — це функціональніше;
 • тканинне-робиться з поліестрової тканини трикотажного плетіння. Стійке до холоду, міцне, але куди менш різноманітне і, на превеликий жаль, значно більше побоюється вологи.

Чи варто робити натяжні стелі для кухні? Зрозуміло, варто, оскільки перераховані вище особливості надають неабиякий перелік хороших якостей, ідеально задовольняють експлуатаційним вимогам.

Перевага

 • вологостійкість. Основною складністю кухні вважається висока вогкість і періодична поява пара. Подібна облицювання, як полівінілхлоридна плівка дуже легко витримує це випробування. Полівінілхлорид не пліснявіє, не схильний до гниття і не вицвітає на сонці;
 • легкість у догляді. Встановлений стелю потрібно тільки часом пилососити або витирати мокрою ганчіркою: бруд і жир матеріал не вбирає;
 • встановити стелю можна за 2-4 години, що залежить від конструкційної складності. Коштувати монтаж буде в залежності від складності приміщення;
 • Полівінілхлоридна плівка дає можливість заховати будь-які, найбільші і важкі комунікації на поверхні стелі;
 • можливості декору матеріалу буквально нескінченні: будь-яка фактура, будь-який колір, будь-яка стельова конструкція, будь-які розміри — 5 кв. м., 9 або 11;
 • довговічність-середній термін експлуатації виробу становить 15-20 років;
 • полотно завдяки великій пружності здатне утримувати до 200 л води на 1 кв.м. при протіканні зверху натяжна стеля вбереже кухню від підтоплення. Потім необхідно тільки від’єднати полотно від багета, видалити воду і закріпити плівку на старе місце. Так що який натяжна стеля краще для кухні і так зрозуміло – зрозуміло, плівковий.

Недостатки

 • Монтаж власними руками фактично виключений: для виробництва полотна знадобляться СВЧ-верстати, а щоб натягувати Полівінілхлоридну-плівку, потрібна теплопушка або фен будівельний;
 • Полівінілхлоридна плівка вважається горючим матеріалом. Більш того, при нагріванні вище 80° З вона деформується і плавиться. Але так як джерела вогню і тепла розміщуються ближче до поверхні підлоги, то натяжна стеля для кухні з кухонною плитою-рішення цілком Допустиме;
 • Матеріал через власну особливості неміцний: тиск витримує значне, а ось від загострених предметів майже що не захищений;
 • Найбільша ширина полотна може досягати 6 м., але в дійсності доводиться мати справу з матеріалом шириною в 2,5–3 м. це означає, що для виробництва полотна навіть для середньої кімнати (більше 9 кв. м.), знадобиться зварювати частини. Дефект це дуже відносний, оскільки шов малопомітний, але все ж є.
 • Різноманітність матеріалу
 • Будь-яка обробка відрізняється конкретним діапазоном характеристик: колірних, фактурних, конструкційних і так далі. Декоративність полівінілхлоридні-плівки грунтується на її здатності відтворювати фактично будь-який матеріал, любоой малюнок і будь-який візерунок.

Це якість і дає можливість успішно створити дизайн і для маленької кухонної кімнати в 5 метрів квадратних, і для досить вільної в 9.

Колірні можливості

Класичний стельовий Колір-білий або пастельний світлий. Однак абсолютно новий дизайн має на увазі куди найбільш яскраві рішення, а полівінілхлоридна плівка дає можливість здійснити їх в життя. Який натяжна стеля краще для будь-якої кухні в 9 кв.м., залежить від образу приміщення, конфігурації і власних уподобань.

Палітра кольорів обмежена лише фантазією дизайнерів. Дуже тонкі коліропереходи можна знайти в будь-якому каталозі.Візерунок. В інтер’єрних сучасних рішеннях орнаментальні полотна поєднують з одного кольору для того, щоб отримати найбільш ефектне рішення.Зображення-універсальний інструмент дизайну, що дає можливість як візуально розширити малогабаритну кухонну кімнату, так і виділити зони на кухні якомога більше (наприклад, площею в 9 метрів).

Фактурні рішення

Полівінілхлоридна плівка може мати різну ступінь світловідбивання, а це забезпечує додаткові цікаві ефекти.

Полотно з матовою поверхнею не відблискує, не відбиває світло, точно передає відтінок. Ідеальне полотно для малюнка.Натягнутий сатиновий натяжна стеля робить колір більш глибоким і яскравим завдяки мікрорельєфу поверхні. Варіант більше підійде для кімнат, що виходять на північну і східну сторони.Плівковий французький стелю: показник світловідбивання тут змінюється від 60 до понад 80%. Перлова, лакована поверхня відбиває світло, забезпечуючи додаткове кімнатне освітлення, а дзеркальна відображає не тільки світло, але і предмети, візуально роблячи більше невелику кімнату в кілька разів. Для приміщень великого розміру — більше 9 кв.м. глянець поєднують з матовим полотном або гіпсокартоном, як на представленій фотографії.Глянець дає можливість застосовувати для оформлення самі кольори темних відтінків, так як його блиск відшкодовує відтінок темного кольору, про що говорять численні відгуки. Так, Чорний натяжна на кухні стеля з дзеркальним блиском-рішення цілком вдале і при великій площі – більше 9 кв.м., і при маленькій.

Металік-екзотичний варіант, так як дана поверхня змінює колір при зміні освітлення. Чи можна на кухні використовувати таке рішення, залежить від стилю всього житла.А ось ворсистої поверхні краще уникати: візуально полотно робить стелю нижче, а кімнату менше. Та й якщо порівнювати з глянцевим така фактура зупиняє бруд.

Просторові рішення

Чи можна встановлювати натяжні кухонні стелі при невеликій кімнатній висоті, вирішити легко: для однорівневої конструкції необхідно тільки 5 см.але, правда, світильники вбудувати в даному випадку не вийде, а доведеться обходитися підвісними моделями.

Якщо ж йде мова про середній кімнаті – наприклад, в 9 кв.м. але з невисокою стелею, то можна і необхідно спорудити двоярусний стелю. А справа вся в тому, що перепад висоти – навіть в 5 см, створює враження структури, а остання візуально створює кімнату вище.Багатоярусна конструкція реалізовується в просторих приміщеннях – не менше дев’яти метрів. і при хорошій висоті. Декоративність такого проекту, зрозуміло, вище.3Д стеля-варіант для дуже широких кімнат і з великою стелею, так що на кухні зустрічається рідше.А ось голографічний аналог об’ємної моделі підійде для кожного приміщення. Натяжна стеля в малогабаритній кухонній кімнаті з одним великим 3D — зображенням візуально зробить кімнату вище.

Позначки:, , , , , , , , , ,

You May Also Like

More From Author