До чого сниться кішка з кошенятами: тлумачення за різними сонниками

Estimated read time 1 min read

Езотерика

robertss 19.09.2023 Article

З кішками пов’язано багато забобонів, адже вони вважаються провідниками між світом живих і потойбічним світом. До чого сниться кішка з кошенятами? На перший погляд сон із котячим сімейством не викликає побоювань, але насправді все набагато складніше. Пояснення, які дають цьому символу десять популярних сонників, допоможуть розшифрувати сон.

Сонник Міллера

До чого сниться кішка з кошенятами за сонником Міллера? Густавус Хіндман Міллер, автор популярної книжки «Тлумачення десяти тисяч снів», за мотивами якої було складено сонник, приділив велику увагу снам, у яких є кішка з кошенятами. Ось які сюжети для тлумачення представлені в книзі:

 • Кішка, яка народжує кошенят, — здійснення заповітної мрії та реалізація всіх планів.
 • Брати на руки ласкаву домашню кішку або кошеня — до матеріального благополуччя й успіху.
 • Гладити кішку — до нерозділеного кохання.
 • Приймати пологи у кішки — до хвороби дітей.

Зла кішка свідчить про злий умисел. Кошеня, яке нападає, — це ворог у реальному житті. Важливо перестрахуватися і видалити з найближчого оточення всіх недоброзичливців.

Забарвлення тварини теж має значення. Якщо наснилася агресивна кішка з кошенятами незвичайного забарвлення, то це ознака майбутньої ганьби і загального осуду.

Сонник Менегетті

До чого сниться кішка з кошенятами за сонником Менегетті? Італійський психолог Антоніо Менегетті в книзі зробив ставку на яскраві образи, які бачить уві сні людина. На його думку, кішка — це прообраз чоловіка, беззаперечно відданого матері та коханій жінці. Часто він діє на шкоду власним інтересам. Бачити кішку з кошенятами для чоловіка — жертвувати собою заради інших.

Якщо кішка з потомством сниться жінці, це означає її прагнення домінувати над людьми, включно з членами сім’ї та дітьми. Менегетті бачив в образі кішки підступну спокусницю і маніпулятора, жінку, яка використовує людей заради власної вигоди. Якщо наснилася кішка, час задуматися, чи не загралися ви чужими долями, чи не використовуєте людей у своїх інтересах?

Сонник Лоффа

До чого сниться кішка з кошенятами за сонником Лоффа? Цей езотеричний сонник вважається найдетальнішим з багатьох тлумачів снів. Тож не дивно, що в ньому детально розглядається сон, в якому головні образи — кішка з кошенятами:

 • Чорна кішка з кошенятами віщує крадіжку майна або фінансові проблеми через неправильне вкладення коштів.
 • Якщо наснилася мертва кішка з потомством, це говорить про небезпечну пристрасть людини до окультних наук. Це ще й попередження, що корінь життєвих проблем слід шукати в іншому місці.
 • Якщо кішка з кошенятами має незвичайне забарвлення, є ризик проґавити в житті важливу деталь через неуважність і невміння робити правильні висновки.
 • Якщо кішка нещодавно привела кошенят і раптом наснилася уві сні, то людині доведеться зробити складний вибір. Доглянуті й чисті кошенята — вибір правильний, брудні та хворі — припуститеся серйозної помилки.

Сон такого роду — провісник змін у житті, поставтеся до нього відповідально.

Сонник Ванги

Болгарській провидиці нерідко доводилося трактувати сни. Тому було складено сонник на основі її тлумачень. До чого сниться кішка з кошенятами за сонником Ванги? Ось як вона інтерпретує сон про кішку з кошенятами:

 • Кішка з кошенятами — знак, який попереджає про появу недоброзичливців у житті сновидця. Що більше кошенят, то більше ворогів.
 • Агресивна кішка з кошенятами передрікає ревнощі коханої людини.
 • Мертва кішка з кошенятами — до конфліктів з близькими людьми, великих сварок, до розлучення.
 • Якщо бачите уві сні, як кішка народжує кошенят, значить доведеться зіткнутися з неприємностями. Багато кошенят — складніша ситуація.

Якщо кішка наснилася чоловікові, то це попередження про невірність обраниці. Бачити уві сні чорну кішку — доведеться розв’язувати проблеми в бізнесі та вивести на чисту воду брехунів і зрадників.

Сонник Нострадамуса

До чого сниться кішка з кошенятами за сонником Нострадамуса? У соннику знаменитого алхіміка і провісника є тлумачення сну з кішкою і кошенятами. У нього досить неоднозначна позиція в трактуванні цих образів:

 • Побачити кішку і кошенят на вулиці — до сімейних конфліктів і сварок, зради і зрад.
 • Побачити кішку з кошенятами у своєму домі — до комфорту, благополуччя і взаєморозуміння.
 • Зустріч зі смугастими кошенятами — до появи в житті мудрого і надійного друга, наставника.

Побачити уві сні кошик із кошенятами, який вносять у багатий дім — до зміни влади в країні, в якій живе сновидець. На чолі держави буде мудрий і справедливий правитель.

Нострадамус вважав, що трактувати образ кішки з кошенятами потрібно в контексті всього сну, враховуючи значення інших образів і відчуття сплячої людини.

Сонник Фрейда

Знаменитий психоаналітик бачив прихований підтекст в образах, які з’являлися у снах. Такий підхід відбився на його тлумаченні снів. До чого сниться кішка з кошенятами за сонником Фрейда? На думку батька психоаналізу, кішка з кошенятами — втілення чуттєвості та підвищеної емоційності:

 • Якщо жінка уві сні гладить кошеня, то в житті вона сумує за чоловічою увагою. Якщо чоловікові сниться сон, у якому є мила кішечка з кошенятами, йому бракує жіночої ласки, він тужить за теплом сімейного вогнища і, можливо, дозрів для шлюбу.
 • Кошеня уві сні лащиться до сновидця — людина користується популярністю у представників протилежної статі. Пора відкласти справи і зайнятися особистим життям.

Сонник Лонго

До чого сниться кішка з кошенятами за сонником Лонго? У соннику білого мага є кілька цікавих тлумачень сну з кішкою та кошенятами. Так, на його думку, значення має те, яких тварин побачила уві сні людина, — домашніх чи дворових:

 • Дворова кішка з кошенятами сниться до проблем у стосунках з коханою людиною. Є великий ризик побачити людину з несподіваного боку, який не сподобається. Стосунки закінчаться розчаруванням і навіть розривом.
 • Убити кішку з кошенятами уві сні — свідчення того, що існуючі стосунки в родині не влаштовують сновидця. Проблема назріла давно, і з кожним днем ситуація погіршується, вимагаючи вирішення.

Такий несприятливий прогноз сну з кошенятами не вирок. Юрій Лонго вважав, що будь-які проблеми можна вирішити за допомогою магічних ритуалів.

Сонник Хассе

До чого сниться кішка з кошенятами за сонником Хассе? Медіум пропонує своє трактування сну з кішкою і кошенятами. В її соннику є такі пояснення:

 • Чорна кішка з кошенятами сниться до великих неприємностей, а іншого забарвлення — до сімейних сварок і побутових клопотів. Чим більше кошенят наснилося, тим більше проблем доведеться вирішувати сплячій людині.
 • Якщо сплячий чує лише жалібне нявкання кошенят, то це тривожний знак — чекайте низку неприємностей.
 • Кішка, яка поводиться агресивно, нападає — важлива ідея не знайде підтримки в оточуючих.
 • Гладити кішку або кошенят — до визнання власної слабкості та довірливості, остерігайтеся зради та ворогів.
 • Годувати котів — до невдячності, яку продемонструють інші люди.

У міс Хассе кішка з кошенятами уві сні не обіцяє жодних бонусів. Це попередження. Але не впадайте у відчай, достатньо бути уважним і обережним.

Сонник Цвєткова

До чого сниться кішка з кошенятами за сонником Цвєткова? За цим сонником кішка з кошенятами для жінок і чоловіків віщує низку важливих подій. Частина з них має негативний підтекст, а деякі обіцяють добро:

 • Якщо наснилася руда кішка з кошенятами, такий сон попереджає про проблеми зі здоров’ям, в особистих стосунках і бізнесі. Це сигнал до того, що партнер завів роман на стороні, шлюб перебуває під загрозою.
 • Якщо кішка і кошенята уві сні ловлять мишей, на сновидця чекає великий прибуток і неймовірний успіх у справах.
 • Своя вагітна кішка сниться до приємних сюрпризів, чужа — до появи нових друзів.

Мусульманський (ісламський) сонник

До чого сниться кішка з кошенятами за ісламським сонником? У цьому соннику є тлумачення для тих, кому сняться пухнасті улюбленці:

 • Укладачі вказують, що якщо сплячому чоловікові наснилася кішка, то це знак, що дружина охолола до нього.
 • Жінку такий сон попереджає про проблеми з дітьми, зраду друзів, крадіжку.
 • Якщо наснилася кішка з кошенятами, яка шипить і кидається, в реальному житті можливі проблеми на роботі або хвороба.

Оскільки тлумачення в різних сонниках можуть відрізнятися, важливо використовувати кілька джерел і враховувати загальний настрій картин сновидіння. Нехай сон, в якому є коти, не завжди веде до позитивних змін, постарайтеся налаштуватися на успіх і не бійтеся діяти.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , , , , , ,

You May Also Like

More From Author