Книги про секс: добірка цікавих і корисних книг

Estimated read time 1 min read

Зміст

Досуг

robertss 02.09.2023 Article

Книги про секс допомогли багатьом людям знайти гармонійні стосунки. Що почитати, щоб стати вправнішим у сексі та дарувати радість партнеру? Усі аспекти сексуальності людини розкрили автори світових бестселерів.

Які книги про секс варто прочитати? Серед бестселерів виділимо роботу Емілі Нагоскі «Як хоче жінка. Майстер-клас із науки сексу», Бріджит Мартель «Сексуальність, кохання та гештальт», Гелен Сінгер Каплан «Сексуальна терапія. Ілюстрований посібник», Ульріха Клемента «Хороший секс, незважаючи на любов» та інші.

Емілі Нагоскі. «Як хоче жінка. Майстер-клас із науки сексу»

Про жіноче тіло і способи реалізації сексуального потенціалу розповіла докторка психологічних наук і письменниця Емілі Нагоскі. Які питання розкрито в книзі «Як хоче жінка. Майстер-клас із науки сексу»? Твір розповідає про унікальність кожної жінки, а саме:

 • розкриває поняття індивідуальних відмінностей, які лежать в основі сексуальної поведінки;
 • про сексуальне бажання, потреби, насолоду та задоволення жінки;
 • про зв’язок між оргазмом і мозком, про задоволення та усвідомленість у сексі.

Книга буде цікава жінкам і чоловікам, які прагнуть зрозуміти природу сексуальності. Експерт зі взаємин Джон Готтман назвав бестселер посібником, який необхідний усім парам.

Бріджит Мартель. «Сексуальність, любов і гештальт»

Знайти рішення психологічних проблем, які заважають гармонійному сексуальному життю, допоможе бестселер психотерапевта Бріджит Мартель.

Про що книга «Сексуальність, любов і гештальт»? Авторка розкриває багато сексуальних проблем, серед яких:

 • передчасна еякуляція у чоловіків;
 • відсутність оргазму в жінок;
 • втрата сексуального бажання.

Книжка допомагає віднайти гармонію та взаєморозуміння в сексі людям, які були пригнічені вихованням, зазнали травми під час першого сексуального досвіду. Журнал Psychologies пише, що бестселер стане чудовим посібником для всіх, хто хоче вирішити сексуальні проблеми, але не наважується звернутися до психотерапевта.

Гелен Сінгер Каплан. «Сексуальна терапія. Ілюстроване керівництво»

Докторка медицини, психології та філософії Гелен Сінгер Каплан написала захопливий ілюстрований бестселер із поліпшення якості сексу.

Про що книга «Сексуальна терапія. Ілюстрований посібник»? Каплан описує еротичні методики і техніки, які застосовуються в сексуальній терапії, дає пояснення їхніх механізмів. Автор наводить описи реакцій людей, які застосовували подібні вправи.

Видання Psychologies пише, що книжка буде зрозуміла та цікава читачам, які хочуть жити органічним сексуальним життям, а також сексологам і психологам.

Ульріх Клемент. «Хороший секс, незважаючи на любов»

Професор, сексолог і психотерапевт Ульріх Клемент підкаже парі, як розпалити сексуальне бажання. Про що книга «Хороший секс, незважаючи на любов»? Автор вивчив і описав природу сексуального бажання людини. Він дав відповіді на багато запитань, серед яких:

 1. Як підвищити якість сексуального життя і які для цього є можливості?
 2. Чому яскравість еротичних переживань з часом втрачається?
 3. Чи варто витрачати час на поліпшення еротичних стосунків?

Ульріх наводить тести, вправи і дає корисні поради, як зробити яскравим звичне сексуальне життя.

Журнал Psychologies рекомендує прочитати книжку тим, хто відчуває розбалансованість із партнером у потребі сексуального життя, чиї інтимні стосунки втратили колишню пристрасть.

Вільям Мастерс, Вірджинія Джонсон. «Мастерс і Джонсон про кохання і секс»

Свої спостереження у сфері сексу виклали в бестселері Вільям Мастерс і Вірджинія Джонсон. Про що розповідає книга «Мастерс і Джонсон про кохання і секс»? Як висловити ніжність, про що говорити в ліжку, які функції виконують сексуальні фантазії — лише деякі запитання, на які відповідають видатні дослідники людської сексуальності.

Бестселер охоплює різні аспекти, серед яких:

 • сексуальність у різні періоди життя;
 • анатомія статевих органів;
 • сексуальна поведінка та орієнтація;
 • інтимні техніки.

Письменниця та науковиця Крістіна Нейрінг пише, що твір справив ефект бомби, що розірвалася. Вона припускає, що найцікавіше в книзі — це не дослідження сексуальності людини, а спільне життя Мастерс і Джонсон.

Мері Роуч. «Секс для науки. Наука для сексу»

Незвичайний, такий, що виходить за рамки звичних видань про секс, сповнений курйозів, гумору й оригінальних авторських коментарів бестселер Мері Роуч змусить збентежитися навіть людей із вільними поглядами на сексуальність.

Про що книга «Секс для науки. Наука для сексу»? У творі авторка розкриває з точки зору науки багато питань сексуальної сфери, серед них:

 • як розвивалася наука про секс;
 • як науковці проводять дослідження сексуальності;
 • які теми для вчених найактуальніші та найцікавіші;
 • чи впливає на оргазм відстань між піхвою і клітором;
 • чи займаються сексом паралізовані люди.

Тоні Стаббінгс у виданні Chemistry World пише, що авторка переосмислила дослідження сексуальності, які були зроблені Альфредом Кінсі, Марі Бонапарте, Вірджинією Джонсон, Арнольдом Кегле і Вільямом Мастерсом.

Естер Перель. «Розмноження в неволі»

Фахівцям у сфері сексуальних стосунків і читачам, які прагнуть зберегти пристрасне бажання у стосунках, будуть цікавими дослідження світового експерта зі взаємин Естер Перель.

Про що книга «Розмноження в неволі»? Авторка розглядає досягнення гармонії в сексі через психологічні прийоми та пояснює:

 • що породжує сексуальність;
 • як залишатися бажаним;
 • чому партнерам не потрібно зливатися в єдине «ми»;
 • навіщо потрібні еротичні фантазії;
 • чи потрібен третій партнер.

Анна Джонсон у The Guardian пише, що ця дотепна, відверта і дуже мудра книжка змушує замислитися над багатьма питаннями тривалих сексуальних стосунків.

Лорі Мінц. «Точка насолоди. Ключ до жіночого оргазму»

Секрети жіночого оргазму допоможе з’ясувати книжка психолога, консультанта у сфері жіночої сексуальності Лорі Мінц. Про що книга «Точка насолоди. Ключ до жіночого оргазму»?

Авторка розповідає, що жінки, які не можуть отримати задоволення в сексі, часто вважають, що проблема в них. У реальності причина незадоволеності криється в культурі, яка відводить чоловікові в сексі головну роль. У книзі Лорі Мінц наводить невтішну статистику, яка свідчить, що половина жінок у розквіті років не відчуває оргазму.

У творі читачі знайдуть:

 • пояснення відсутності оргазму в жінок;
 • практичні методики та прийоми його досягнення;
 • відомості про те, як зароджується і настає жіночий оргазм.

Журналіст Джулі Комптон пише, що авторка розповідає про нерівність у спальні, що формується через культурну перевагу чоловіків і створені ЗМІ сексуальні образи, які знецінюють жіночу сексуальність.

Люкс Альптраум. «Удавання. Чому жінки брешуть про секс, і яка правда за цим ховається»

У своєму творі письменник Люкс Альптраум проводить глибоке дослідження причин жіночого обману.

Про що книга «Удавання. Чому жінки брешуть про секс, і яка правда за цим ховається»? Автор розмірковує, чому вони приховують правду про цноту, кількість партнерів або про те, що відчувають оргазм. Він доходить висновку: жінок змушують говорити брехню. Тиск суспільних норм, вимоги норм поведінки, небажана сексуальна увага та інші чинники змушують жінку брехати, щоб вижити.

Письменниця Аманда Маркотт пише, що Люкс не звинувачує жінок у нечесності, а аналізує жіночу поведінку, відшукує глибинні причини брехні, вказує на соціальні пастки, через які пані не можуть говорити правду.

Ніна Брохманн, Еллен Стьоккен Даалу. «Viva la vagina. Досить замовчувати приховані можливості органу, який не прийнято називати»

Хочете в тонкощах вивчити жіночу анатомію? Письменниці бестселерів Ніна Брохманн та Еллен Стьоккен Даалу написали для всіх, хто цікавиться, книжку про жіночі репродуктивні органи.

Про що розповідає книга «Viva la vagina. Досить замовчувати приховані можливості органу, який не прийнято називати»? Автори розкривають тему жіночих органів та їхніх механізмів. Читачі дізнаються в найдрібніших подробицях про важливі складові сексуального здоров’я, зокрема про гормони, репродуктивну функцію жіночого організму, про контрацепцію.

Твір написано без складних академічних термінів зрозумілою читачеві мовою в захопливій гумористичній манері.

Книги про секс допоможуть підняти сексуальне задоволення на найвищий рівень. Обирайте книгу до смаку та читайте найкращі твори, які допомогли віднайти щастя та кохання.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

© NUR.KZ 2009-2023 Свідоцтво № 15988-ІА від 06.05.2016 р. Свідоцтво № KZ50VPY00071685 від 12.06.2023 р. Всі права захищені.

Ми використовуємо файли cookie

Вони допомагають налаштовувати сайт під вас: пропонувати цікаві статті та показувати корисну рекламу.

У нашій політиці конфіденційності описані принципи роботи цих файлів.

Прийняти і закрити повідомлення

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

Сільвія Браун: біографія, передбачення, книги

Луїза Гей: біографія, погляди, книги та висловлювання

Корейські чоловічі імена зі значенням: добірка популярних варіантів

Позначки:, , , , , , ,

You May Also Like

More From Author