“Доктор Стоун”: персонажі та опис сюжету аніме

Estimated read time 1 min read

Досуг

robertss 02.09.2023 Article

«Доктор Стоун» — аніме та манга, яка стала популярна в усьому світі. Над створенням твору працювали Ріітіро Інагакі та Боїті — відомі майстри жанру. Розглянемо, який сюжет аніме та хто головні персонажі історії.

Що відомо про аніме «Доктор Стоун»

«Доктор Стоун» — це сьонен-манга, жанр орієнтований на хлопчиків та юнаків. Робота стала надзвичайно популярною не лише в Японії, а й за її межами. Аніме, зняте за друкованим виданням, на IMDb отримало рейтинг 8,1 бала. Японський мультсеріал завоював 6 номінацій і 1 перемогу за найкращого протагоніста на премії Crunchyroll Anime Awards у 2020 році.

Аніме і манга виконані в жанрі наукової фантастики. Друкований твір публікували в журналі Weekly Shonen Jump. Перш ніж було знято аніме «Доктор Стоун», 2019 року видання Shueisha (випускає Weekly Shonen Jum) продало ліцензію на мангу американській компанії Viz Media. Після цього серії стали виходити й англійською мовою.

Сюжет манги створений Ріітіро Інагакі, а ілюстрацією займався Боїті. Перший розділ було опубліковано в 14 номері Weekly Shonen Jump 6 березня 2017 року. Інагакі, будучи шанувальником робіт Боїті, звернувся до нього з пропозицією долучитися до роботи, коли було готове розкадрування третього розділу.

У 48-му випуску щотижневого журналу Weekly Shonen Jump опублікували невеличкий спін-офф із дев’яти розділів під назвою «Доктор Стоун Перезавантаження: Бякуя». Як і основну серію, спін-офф було випущено на сервісі Manga Plus видавництва Shueisha. Останній розділ спін-оффу опубліковано 23 грудня 2019 року. Остання глава манги вийшла 6 березня 2022 року.

Аніме «Доктор Стоун» почали показувати з 5 липня 2019 року. Остання серія першого сезону вийшла в ефір у грудні 2019-го. У ній же представлений анонс нового сезону. Скільки серій в аніме «Доктор Стоун»? Загалом вийшло 35 серій і 2 спешла.

Музика з аніме «Доктор Стоун» швидко стала популярною в середовищі шанувальників цього мультиплікаційного жанру. Тема «Good Morning World!», з якою асоціюється перший опенінг «Доктор Стоун», виконана вельми знаменитим японським рок-гуртом Burnout Syndromes.

Про що аніме «Доктор Стоун»? Одного разу після загадкового спалаху зеленого світла всі люди сучасного світу перетворилися на каміння. Це історія деяких із них, яким вдалося вирватися зі стану скам’яніння та відтворити цивілізацію. Один із головних героїв знаходить спосіб обернути процес і повернути ув’язнених до життя. У манзі та аніме значна увага приділяється винаходам і науковим процесам.

Після пробудження від кам’яних кайданів головні герої дізнаються, що з моменту катастрофи минуло понад 3700 років. Хлопці займаються відновленням цивілізації, використовуючи наукові знання. У результаті вони створюють речовину нітал, здатну розчиняти кам’яні оболонки.

Персонажі аніме «Доктор Стоун»

Хто персонажі аніме «Доктор Стоун»? До них належать Ісігамі Сенку, Окі Тайдзю, Огава Юдзуріха, Сісіо Цукаса, Хром, Кохаку.

Ісігамі Сенку

Ісігамі — один із найхаризматичніших персонажів і головний герой аніме. Хлопець вирізняється високим інтелектом і глибокими знаннями в різних наукових дисциплінах. Сенку не завжди розуміє, як використовувати свої творіння на практиці.

Це стрункий юний хлопець середнього зросту зі світло-зеленим волоссям, що стирчить догори. Два довгі пасма спадають на обличчя. У нього яскраво-червоні очі і дві симетричні діагональні лінії, що йдуть від початку брів по лобі.

Окі Тайдзю

Єдиний друг Сенку. Тайдзю не блищить розумом, але він наполегливий, завжди незворушний і щирий. Патологічна чесність і велика фізична сила роблять його незамінним напарником Сенку.

Тайдзю — м’язистий молодий хлопець із загостреним каштановим волоссям, густими бровами і двома горизонтальними кам’яними мітками. Він товариський, доброзичливий і добрий. Окі відповідально підходить навіть до дрібних завдань і дуже старанно працює. Він завжди голосно кричить, і в нього повно ентузіазму.

Огава Юдзуріха

Оптимістично налаштована дівчина, до якої Тайдзю відчуває теплі почуття. Юдзуріха завжди готова допомогти оточуючим. Огава — молода дівчина з каштановим волоссям і стрункою статурою. На голові носить білий ободок, що нагадує навушники.

Дівчина добра, намагається допомагати друзям і незнайомим усіма можливими способами. У неї надзвичайні здібності до шиття, а також вона чудова в ручній роботі. Вона збирала розбитих скам’янілих людей за допомогою первісного клею.

Сісіо Цукаса

Непогана людина (в аніме і мангах узагалі не буває персонажів абсолютно негативних, що втілюють у собі абсолютне вселенське зло), проте саме він антагоніст Сенку. Основна мета Цукаса — позбутися дорослих і побудувати суспільство без технологій.

Сісіо — високий мускулистий хлопець із довгим темно-коричневим волоссям і темними коричневими очима. Його зріст приблизно 203,8 см, що робить героя найвищим персонажем. Цуакса — жорстока людина, але діє гранично обережно і ретельно продумує свої дії. Коли не зациклений на своїх ідеалах, він добра, вдумлива і ввічлива людина.

Хром (Курому)

Хлопчик із поселення Ісігамі. Він володіє деякими початковими знаннями, але щиро вірить, що це чаклунство. Після знайомства Сенку бере Хрома в асистенти.

Це юнак середнього зросту і тендітної статури. Він енергійний і допитливий, цікавиться наукою, впевнений у своїх здібностях і намагається допомогти Сенку.

Кохаку

Жінка-воїн з Ісігамі. Зустрівшись із Сенку, вона стає на його бік. Володіє великою силою, спритністю і влучністю.

Кохаку — ніжна на вигляд молода дівчина зі світлим волоссям, яке вона зазвичай підв’язує у хвостик. Незважаючи на свою зовнішність, це бойова дівчина, віддає перевагу заняттям, які вимагають навичок виживання.

Аніме «Доктор Стоун» — це динамічний і дуже позитивний твір, який можна вважати ідеальним зразком жанру. У ньому розповідається про епічне протистояння науки і сили.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

Рефлектор у дизайні людини: опис типу особистості

Лінії на руці: значення, опис

Рік Кролика: характеристика й опис знака

Позначки:, , , , , , ,

You May Also Like

More From Author