15 ідей садових лавок для вашого подвір’я

Estimated read time 1 min read

Ліза Геллетт Тейлор — експерт з архітектури та ландшафтного дизайну, яка за 12 років написала понад 1 000 статей про басейни, патіо, сади та облаштування будинків. Вона має ступінь бакалавра в галузі екологічного дизайну і є сертифікованим експертом з оцінки образотворчого та декоративного мистецтва.

Оновлено 06/06/22

Лавка на вашому подвір’ї може виглядати невимушено і випадково, але варто більше думати про те, де вона врешті-решт опиниться. При розміщенні лавки в ландшафті чи саду слід врахувати принаймні кілька міркувань. Серед них

  • Чи відкривається вид? Це не обов’язково має бути вражаючий вид на гори або білосніжні вершини вартістю в мільйон доларів (хоча, якщо він є, нехай буде). На який краєвид ви хотіли б дивитися зі своєї лавки? Це може бути ваш сад або чарівна віньєтка, наприклад, басейн або ставок, кущі троянд або квітучі квіти.
  • Місце, місце, місце, місце . Там, де ви живете, буває спекотно? Чи була б лавка в затінку бажаною перепочинком? Або ви живете в дощовому кліматі, як на Тихоокеанському північному заході? Лавка під дахом або під кронами дерев може стати таким необхідним укриттям під час несподіваної зливи або бурі.
  • Матеріали і стиль: Лавки не обов’язково повинні бути ідеально узгоджені між собою, але якщо ваш будинок має певний архітектурний стиль — скажімо, модерн середини століття або вікторіанський, — то дизайн і матеріали лавок мають значення. Щось гладке, геометричне, без складного різьблення і деталей, ймовірно, підійде до сучасного будинку, в той час як вікторіанський стиль може вимагати дуже декоративної чавунної лавки.
  • Що під ногами? Матеріал ґрунту або поверхні може впливати на тип лавки, яку ви встановлюєте на ньому. Патіо з бруківкою з плитняку буде дещо шорстким і нерівним, що робить певні типи лавок, наприклад, металеві, нестійкими і кам’янистими. Доріжка, газон або майданчик з покриттям з розкладеного граніту (DG) є більш невимушеним і підійде для більшості неформальних лавок. Крім того, виміряйте простір і лавку, яку ви маєте на увазі, перш ніж з’ясувати, що вона занадто велика.

Вінтажна паркова лавка

Куди діваються старі паркові лавки, коли їх замінюють оновленими моделями? Ця домовласниця в Санта-Моніці, Каліфорнія, знайшла місце в своєму палісаднику, яке гармонійно поєднується з ландшафтом і забезпечує швидкий відпочинок під час роботи з овочами та іншими культурами на присадибній ділянці. Для тих, хто знає, на що дивиться, лавка є ностальгічним нагадуванням про минуле.

.

Позначки:, , , , , ,

You May Also Like

More From Author