10 місць для медитації, які надихнуть вас на створення власного

Estimated read time 0 min read

Шелбі Дірінг — письменниця, яка пише про стиль життя, спеціалізується на статтях про декор та домашніх турах. Вільний час вона проводить на блошиних ринках і полює за вінтажними знахідками. Шелбі є членом Американського товариства журналістів та авторів.

Оновлено 28.01.22

Дім завжди має бути місцем спокою, заспокійливих почуттів, оазисом посеред метушливого світу. Ви оточуєте себе улюбленими предметами, кольорами, які дарують вам блаженство, і сімейними фотографіями, які повертають щасливі спогади.

Але що, якби ви виділили спеціальний куточок або навіть кімнату у вашому домі, яка була б повністю присвячена вигнанню стресових емоцій? Медитація може бути чудовим способом зробити це, зосередившись, дихаючи і очистивши свій розум. Практику медитації можна покращити за допомогою затишної обстановки та продуманих деталей дизайну, які можна створити у власній оселі, не звертаючись до студії.

Ось 10 місць для медитації, які змусять вас промовляти намасте в найкоротші терміни.

Мінімум декору

Коли справа доходить до місця для медитації, часто менше — це більше, що доводить цей куточок на сайті інтер’єрного стиліста Джейсона Гранта. Для вашого власного простору додайте прості подушки, невеликий стілець і фактурний килимок, і ви будете готові медитувати в простому, але шикарному просторі.

Позначки:, , , , , , , , ,

You May Also Like

More From Author