10 гарбузових ігор для тематичних вечірок

Estimated read time 1 min read

Крістін Говро — експерт з планування заходів з більш ніж 10-річним досвідом професійного планування вечірок. Вона є співзасновницею компанії з планування заходів, яка спеціалізується на дитячих святах. Майже п’ять років вона пише для The Spruce на теми, пов’язані з дитячими святами.

Незалежно від того, чи влаштовуєте ви вечірку на Геловін, гарбузову вечірку або вам потрібні ігри для шкільного свята врожаю, ця колекція ігор для вечірок на гарбузову тематику знайде щось цікаве для кожного.

Конкурс з вирізання гарбуза

Вирізання гарбуза — традиція, яка часто є головною подією осінніх вечірок. Діти та дорослі можуть брати участь у цьому занятті разом, працюючи в командах над створенням найкращих гарбузів у таких категоріях, як найсмішніший, найстрашніший та найкрасивіший гарбуз. Якщо у вас є маленькі діти без участі дорослих, проведіть замість цього конкурс малюнків на гарбузі.

Естафета «Гарбузова грядка

Розділіть гостей на дві команди і дайте кожній по тачці. Покладіть два обручі на землю, щоб зобразити гарбузові плями. Складіть стільки гарбузів, щоб заповнити кожен обруч, на відстані кількох футів від обруча. Попросіть членів кожної команди вишикуватися в лінію за обручем. За сигналом «Старт» перші гравці в черзі повинні підкотити свої тачки до гарбузів, покласти один гарбуз всередину, а потім відкотити його назад і помістити всередину обруча. Якщо по дорозі гарбуз висипається з тачки, гравець, який штовхав її, повинен повернутися назад і почати спочатку. Перемагає команда, яка першою заповнить свою гарбузову грядку.

Музичний гарбузовий пас

Видовбайте гарбуз і наповніть його маленькими ласощами. Попросіть гравців сісти на підлозі в коло і передавати гарбуз під музику. Щоразу, коли музика зупиняється, гравець, який тримає гарбуз, простягає руку і зачерпує приз. Продовжуйте, поки кожен не отримає по дрібничці.

Гра в кості «Jack-o-Lantern

Попросіть гостей зібратися і сісти за стіл. Роздайте кожному гравцеві аркуш паперу та кольорові олівці. Попросіть гравців по черзі кидати гральний кубик і малювати частини гарбуза, які відповідають випавшому числу. Наприклад, гравець, який викинув число один, може намалювати контур гарбуза, число два — очі, а число три — ніс (перед грою запишіть числа і завдання на малювання, які їм відповідають). Коли у вас закінчаться частини гарбуза, але ще залишаться комбінації чисел на парі кубиків, вигадуйте безглузді завдання на кшталт «намалюйте ніс на чужому гарбузі» або «поміняйтеся малюнком з людиною, яка сидить ліворуч від вас». Перший гравець, який намалює цілий гарбуз, виграє гру.

Продовжуйте до 5 з 10 нижче.

Позначки:, , , , ,

You May Also Like

More From Author